Hlavné menu
Produkty v košíku

Tinktúry z pupeňov

Tinktúry z pupeňov sú špeciálnym druhom prípravkov, ktoré zahŕňajú extrakciu účinných látok z rastlinných pupeňov. Pupeň, ako vývojové štádium rastliny, obsahuje množstvo biologicky aktívnych látok, ktoré môžu mať... Pokračovať
Brusnica - tinktúra z pupeňov 50ml Vysoko účinný bylinný výťažok vyrobený z pupeňov, pukov a mladých výhonkov rastlín. Pôsobí najmä na: Imunitu. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť, pôsobí ako prírodný antioxidant.   Zloženie: výťažok z pupeňa Brusnice obyčajnej 48% liehoglycerín Pre zvýšenie ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Nechtík - tinktúra z pupeňov 50ml Vysoko účinný bylinný výťažok vyrobený z pupeňov, pukov a mladých výhonkov rastlín. Pôsobí najmä na: ženské pohlavné orgány. Podporuje prirodzenú vaginálnu mikroflóru, podporuje pečeň, črevá a žlčník.   Zloženie: výťažok z pupeňa Nechtíka lekárskeho 48% liehog..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Rakytník - tinktúra z pupeňov 50ml Vysoko účinný bylinný výťažok vyrobený z pupeňov, pukov a mladých výhonkov rastlín. Pôsobí najmä na: imunitu. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť, trávenie, prostatu, pôsobí ako prírodný antioxidant, vylepšuje celkový stav organizmu.   Zloženie: výťažok z pup..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Divozel - tinktúra z pupeňov 50ml Vysoko účinný bylinný výťažok vyrobený z pupeňov, pukov a mladých výhonkov rastlín. Pôsobí najmä na: imunitu. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť, imunitný systém, dýchacie cesty.   Zloženie: výťažok z pupeňov Divozela veľkokvetého 48% liehoglycerín Pre zvýšen..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€
Breza - tinktúra z pupeňov 50ml Vysoko účinný bylinný výťažok vyrobený z pupeňov, pukov a mladých výhonkov rastlín. Pôsobí najmä na: očistu, cholesterol. Podporuje detoxikáciu , prirodzenú obranyschopnosť, prečistenie organizmu, močové cesty a obličky. Napomáha k normálnej hladine cholesterolu.  ..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Lipa - tinktúra z pupeňov 50ml Vysoko účinný bylinný výťažok vyrobený z pupeňov, pukov a mladých výhonkov rastlín. Pôsobí najmä na: stres, spánok. Podporuje uvolnenie, relaxáciu, znižuje stres, podporuje zdravý spánok, ukľudňuje tráviace problémy v dopravných prostriedkoch.   Zloženie: výťažok ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Morušovník - tinktúra z pupeňov 50ml Vysoko účinný bylinný výťažok vyrobený z pupeňov, pukov a mladých výhonkov rastlín. Pôsobí najmä na: cukor. Podporuje správnu hladinu cukru v krvi, pôsobí ako prírodný antioxidant.   Zloženie: výťažok z pupeňa Morušovníka bieleho 48% liehoglycerín Pre zvýš..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Gotukola - tinktúra z pupeňov 50ml Vysoko účinný bylinný výťažok vyrobený z pupeňov, pukov a mladých výhonkov rastlín. Pôsobí najmä na: cievy, lymfu. Podporuje činnosť mozgu, cievny a lymfatický systém, syndróm ťažkých nôh. Pozitívne pôsobí na mentálne činnosti mozgu.   Zloženie: výťažok z pup..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Borovica - tinktúra z pupeňov 50ml Vysoko účinný bylinný výťažok vyrobený z pupeňov, pukov a mladých výhonkov rastlín. Pôsobí najmä na: kosti, chrupavky. Podporuje stav kosti a chrupaviek, zlepšuje prekrvenie pôsobí ako prírodný antioxidant.   Zloženie: výťažok z pupeňa Borovice lesnej 48% lie..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Ginko - tinktúra z pupeňov 50ml Vysoko účinný bylinný výťažok vyrobený z pupeňov, pukov a mladých výhonkov rastlín. Pôsobí najmä na: mozog, pamäť. Podporuje krvný obeh, mozog a pamäť, kardiovaskulárny systém, normálne funkcie očí a uší.   Zloženie: výťažok z pupeňa - mladých lístkov Ginkga bilo..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€
Hloh - tinktúra z pupeňov 50ml Vysoko účinný bylinný výťažok vyrobený z pupeňov, pukov a mladých výhonkov rastlín. Pôsobí najmä na: tlak, srdce. Podporuje srdce a kardiovaskulárny systém, kolisavý krvný tlak, podporuje mozog a pamäť, pôsobí pri menopauze.   Zloženie: výťažok z pupeňov Hloha ob..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€
Čierna ríbezľa - tinktúra z pupeňov 50ml Vysoko účinný bylinný výťažok vyrobený z pupeňov, pukov a mladých výhonkov rastlín. Pôsobí najmä na: kožu, dýchanie. Zlepšuje celkový stav organizmu, pôsobí ako prírodný antioxidant, podporuje kĺby, kožu a dýchanie. Pôsobí pozitívne pri strese a vypätí.   ..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€