Hlavné menu
Produkty v košíku

Šampóny

Základný produkt na očistu vlasov, ktorý nemôže chýbať v žiadnej kúpeľni. Šampóny sa používajú na umývanie vlasov a odstránenie nečistôt a nahromadenej mastnoty. U nás nájdete rôzne druhy šampónov, ktoré sú zamerané na... Pokračovať
Jemný šampón s obsahom konopného oleja a vône rozmarínu Jemný vlasový šampón pre kvalitnú hygienu vlasov a ich starostlivosť. Je vhodný pre všetky druhy vlasov. Obsahuje originálnu kombináciu kvalitného oleja zo semien konope (Cannabis Sativa L., Angiospermae), ktorý pôsobí ako prírodné emollient..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Konopný jemný vlasový šampón vhodný pre všetky druhy vlasov Špeciálne zloženie prispieva k vysoko kvalitnej starostlivosti o vlasy, hygiene pokožky jej vitalite. Vďaka originálnej receptúre s obsahom kvalitného oleja zo semien konope (Cannabis Sativa L., Angiospermae), ktorý pôsobí ako prírodné ..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Telový šampón s obsahom oleja z konope a extraktom zo žihľavy Chladivý masážny gél s konopným olejom obsahuje kombináciu prírodných látok a extraktov pre lokálne prekrvenie a prehriatie natiahnutých svalov a kĺbov. Relaxačná masáž napomáha uvoľňovať unavené svaly, podieľa sa na znížení stuhnutost..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Krémový vlasový šampón s extraktmi z medu a kozieho mlieka Jemný prostriedok modernej osobnej hygieny. Je vhodný pre všetky druhy vlasov. Ide o unikátnu kombináciu jemných umývacích látok s blahodárnymi účinkami olivového oleja, extraktu z medu včely medonosnej a extraktu z kozieho mlieka, ktoré ..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Lanolínový prací prostriedok, šampón s aloe vera Wollsan s lanolínom a aloe vera je skvelý prostriedok-šampón, ktorým môžete prať nielen vlnu a vlnené produkty, ale bez najmenších problémov si s ním môžete umývať vlasy. S týmto rýdzo nemeckým produktom budú vaše vlnené produkty stále ako nové. St..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Šampon s hadím jedom 500ml
Top
Šampon s hadím jedom, 500ml Vlasový šampón so syntetickým hadím jedom. Novinka v každodennej osobnej hygieny, ktorá využíva originálne komponenty na zlepšenie starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku. Obsahuje jedinečný syntetický hadí jed, založený na tripeptide, ktorý má podobný účinok ako pe..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Sprchový šampón s antimikrobiálnymi prísadami, 500ml Jemný sprchový šampón obsahujúci antimikrobiálne zložky, ktoré s ostatnými zložkami pomáhajú pri umývaní regulovať rast mikroorganizmov na povrchu pokožky. Použitie: Aplikujte neriedené na vlhkú pokožku v dostatočnom množstve na vytvorenie bo..
4,20€
Cena bez DPH:3,50€
Vlasový šampón s granátovým jablkom a Aloe vera 500 ml Jemný vlasový šampón pre všetky druhy vlasov s extraktom z Aloe vera a podmanivou vôňou granátového jablka.   Obsah balenia: 1 x Vlasový šampón s granátovým jablkom a Aloe vera 500 ml..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€