Hlavné menu
Produkty v košíku

IP kamery

Vnútorná kamera Cameleon IP Wifi 5Mpx, biela Predstavujeme vám ultra pokročilú 5MPX WIFI bezdrôtovú digitálnu kameru, ktorá poskytuje úžasnú kvalitu obrazu v kombinácii s plnou rotáciou. Ide o zariadenie, ktoré nanovo definuje pojem bezpečnosť a pohodlie vo vašej domácnosti. Predstavte si plnú ko..
32,20€
Cena bez DPH:26,83€
Vnútorná kamera Cameleon 355° IP Wifi 3MPX, biela Kameru môžete spravovať pomocou mobilnej aplikácie Tuya alebo Smart Life, dostupnej pre Android a iOS zariadenia. Aplikácia umožňuje jednoduché nastavenie kamery, vzdialený prístup, náhľad obrazu v reálnom čase, prehrávanie nahratých materiálov a ..
27,00€
Cena bez DPH:22,50€
Vnútorná otočná kamera Cameleon s Wifi 2MPX, biela Predstavujeme vám modernú a všestrannú digitálnu kameru WIFI 2MPX, ktorá vám poskytne plnú kontrolu nad vaším domom, kanceláriou alebo záhradou. Vďaka plnej rotácii vám táto kamera poskytuje flexibilitu a spoľahlivosť, kdekoľvek ju potrebujete. O..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Vonkajšia otočná kamera 2Mpx Cameleon, biela Kamera najnovšej generácie nahráva v rozlíšení 2Mpx. Zariadenie má veľmi široký rozsah otáčania, čo umožňuje nastaviť ho tak, aby šošovka pokrývala požadovanú oblasť, ktorú má zariadenie sledovať. Pre uloženie zaznamenaného obrazu je potrebné kameru vy..
33,40€
Cena bez DPH:27,83€
Panoramatická kamera WiFi HD 720p Moderné multifunkčné monitorovanie s WiFi kamerou zabezpečíte svoj domov ako nikdy predtým. Zariadenie je ovládané z aplikácie, ktorú si môžete ľahko stiahnuť do telefónu. Od tejto chvíle, dokonca aj na dovolenke, môžete mať kontrolu nad tým, čo sa deje vo vašej..
12,00€
Cena bez DPH:10,00€
Vnútorná kamera Cameleon 355° IP Wifi 4MPX, biela Vitajte vo svete pokročilých monitorovacích technológií. S našou kamerou sa vďaka mimoriadnemu rozlíšeniu obrazu, flexibilným funkciám a možnosti plného otáčania budete cítiť bezpečne. Zažite budúcnosť domáceho monitorovania s našou plne otočnou b..
25,00€
Cena bez DPH:20,83€
Vonkajšia kamera IP A8 S radosťou vám predstavujeme kvalitnú vonkajšiu závesnú kameru. Produkt bol navrhnutý pre efektívne a pohodlné monitorovanie súkromných priestorov. Zariadenie sa ľahko inštaluje aj používa, poskytuje komfort rýchleho a bezproblémového ovládania priestorov alebo objektov, kt..
37,40€
Cena bez DPH:31,17€
Vonkajšia kamera biela 2Mpx Camelleon S potešením vám predstavujeme kvalitnú vonkajšiu závesnú kameru. Produkt bol navrhnutý pre efektívne a pohodlné monitorovanie súkromných priestorov. Zariadenie sa ľahko inštaluje aj používa, poskytuje komfort rýchleho a bezproblémového ovládania vami vybraný..
33,70€
Cena bez DPH:28,08€