Hlavné menu
Produkty v košíku

IP kamery

Bezdrôtová inteligentná panoramatická kamera v žiarovke 1080P Vďaka WiFi kamere v podobe žiarovky zabezpečíte svoj domov ako nikdy predtým. Vďaka najnovšej technológii sa do malej žiarovky so závitom E27 (kompatibilná s väčšinou lámp) podarilo osadiť optiku zaznamenávajúcu obraz v 2 Mpx kvalite. ..
27,60€
Cena bez DPH:23,00€
Bezdrôtová kamera s nočným videním FV-R/F3602 Kameru možno použiť na monitorovanie domácnosti a zvýšenie bezpečnosti v prípade vlámania alebo inej mimoriadnej udalosti. Kamera môže byť umiestnená vo vnútri alebo mimo domu a môže zaznamenávať pohyb, zvuk a video vo dne aj v noci. Môže byť tiež nak..
21,00€
Cena bez DPH:17,50€
HD kamera A9 s magnetom IP WiFi HD kamera A9 s magnetom IP WiFi
Top
HD mini wifi kamera A9 s magnetom Full HD mini digitálna kamera je malé zariadenie s mnohými možnosťami. Širokouhlý objektív, FHD kvalita obrazu či nočný záznam sú len niektoré z jej predností. Chráňte seba a svoj domov pred nepozvanými hosťami. Zachyťte všetko, na čom vám záleží – všetko s jedný..
10,50€
Cena bez DPH:8,75€
Mini 4K kamera s WIFI Mini 4K kamera s WIFI je malé zariadenie s mnohými možnosťami. Vďaka nej ochránite seba a svoj domov pred nezvanými hosťami. Zachyťte všetko, na čom vám záleží – všetko s jedným malým zariadením! Zariadenie zaznamená obraz, ktorý je možné uložiť na pamäťovú kartu nainštalov..
28,70€
Cena bez DPH:23,92€
Mini kamera FULL HD s WIFI pripojením Full HD mini digitálna kamera je malé zariadenie s mnohými možnosťami. Širokouhlý objektív, FHD kvalita obrazu či nočný záznam sú len niektoré z jeho predností. Chráňte seba a svoj domov pred nepozvanými hosťami. Zachyťte všetko, na čom vám záleží – všetko s ..
29,40€
Cena bez DPH:24,50€
Panoramatická kamera WiFi HD 720p Moderné multifunkčné monitorovanie s WiFi kamerou zabezpečíte svoj domov ako nikdy predtým. Zariadenie je ovládané z aplikácie, ktorú si môžete ľahko stiahnuť do telefónu. Od tejto chvíle, dokonca aj na dovolenke, môžete mať kontrolu nad tým, čo sa deje vo vašej..
36,50€
Cena bez DPH:30,42€
USB nabíjacia stanica so skrytou wifi kamerou Full HD mini digitálna kamera je malé zariadenie s mnohými možnosťami. FHD digitálnu kameru uzavretú vo forme USB nabíjačky s 5 vstupmi je možné namontovať takmer kdekoľvek bez vzbudzovania podozrení. Zachyťte všetko, na čom vám záleží – všetko s jedn..
47,80€
Cena bez DPH:39,83€
Vnútorná IP kamera s WIFI Naša pestúnka vám pomôže poskytnúť vášmu dieťaťu vynikajúcu starostlivosť a zároveň vám umožní voľne sa pohybovať po dome a vykonávať ďalšie povinnosti. Zariadenie disponuje mnohými užitočnými funkciami, ako je nočné nahrávanie alebo obojsmerný interkom. Vďaka nim budete n..
20,40€
Cena bez DPH:17,00€
Vnútorná IP kamera s WIFI, Cameleon  Naša pestúnka vám pomôže poskytnúť vášmu dieťaťu vynikajúcu starostlivosť a zároveň vám umožní voľne sa pohybovať po dome a vykonávať ďalšie povinnosti. Zariadenie disponuje mnohými užitočnými funkciami, ako je nočné nahrávanie alebo obojsmerný interkom. Vďaka..
31,20€
Cena bez DPH:26,00€
Vonkajšia kamera IP A8 S radosťou vám predstavujeme kvalitnú vonkajšiu závesnú kameru. Produkt bol navrhnutý pre efektívne a pohodlné monitorovanie súkromných priestorov. Zariadenie sa ľahko inštaluje aj používa, poskytuje komfort rýchleho a bezproblémového ovládania priestorov alebo objektov, kt..
56,30€
Cena bez DPH:46,92€
Vonkajšia kamera biela 8Mpx Cameleon S potešením vám predstavujeme kvalitnú vonkajšiu závesnú kameru značky Cameleon. Produkt bol navrhnutý pre efektívne a pohodlné monitorovanie súkromných priestorov. Zariadenie sa ľahko inštaluje aj používa, poskytuje komfort rýchleho a bezproblémového ovládani..
84,90€
Cena bez DPH:70,75€
Vonkajšia kamera čierna 8Mpx Cameleon S potešením vám predstavujeme kvalitnú vonkajšiu závesnú kameru značky Cameleon. Produkt bol navrhnutý pre efektívne a pohodlné monitorovanie súkromných priestorov. Zariadenie sa ľahko inštaluje aj používa, poskytuje komfort rýchleho a bezproblémového ovládan..
84,90€
Cena bez DPH:70,75€