Hlavné menu
Produkty v košíku

Hračky pre najmenších

Pozrite si našu širokú ponuku špeciálnych hračiek pre najmenšie deti. Sú to bezpečné, farebné a stimulujúce hračky, ktoré pomáhajú rozvíjať motorické a zmyslové schopnosti vašich detí. Naša kolekcia hračiek pre najmenších... Pokračovať
Aerodynamický odpaľovač balónov Delfín, 12 balónov Každé dieťa miluje balóny. Táto fantastická súprava autíčok poháňaných vzduchom bude skutočným zážitkom pre všetkých malých objaviteľov. Na začiatok umiestnite na auto nenafúknutý balón. Potom pripojte auto k odpaľovaciemu zariadeniu a nafúkn..
15,60€
Cena bez DPH:13,00€
Aerodynamický odpaľovač balónov Žaba, 12 balónov Každé dieťa miluje balóny. Táto fantastická súprava autíčok poháňaných vzduchom bude skutočným zážitkom pre všetkých malých objaviteľov. Na začiatok umiestnite na auto nenafúknutý balón. Potom pripojte auto k odpaľovaciemu zariadeniu a nafúknit..
14,80€
Cena bez DPH:12,33€
Beethoven Virtuoso Bear prémiový plyšový medvedík hrajúci skladby Ludwig Van Beethovena Malí virtuózi Medvedík Ludwig - edukačná hračka pre bábätká a deti, hrajúca Beethovenovu hudbu. Vo svojom repertoári má napr také hity ako For Eliza, 5 Symphony a Óda na radosť, spolu 8 hudobných majstrovských di..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Chopin Virtuoso Bear prémiový plyšový medvedík hrajúci skladby Fryderyka Chopina Malí virtuóz Medvedík Fryderyk - edukačná hračka pre bábätká a deti, hrajúca Chopinovu hudbu. Fryderyk je skutočný romantik, ktorého si zamiluje každé dieťa. Jeho repertoár tvoria najznámejšie Chopinove kúsky, ktoré mož..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Detská hrkálka na ruku Veľmi pekné a jemné pásiky - zapínané na suchý zips, ktorý netlačí na ruky. Jasné, živé farby a kontrastné vzory podporujú zrak dieťaťa, zatiaľ čo mäkké materiály a rôzne textúry stimulujú detský hmat. Hrkálka je priestranná, vydáva jemný zvuk, keď dieťatko pohne ručičkou. ..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Detský obchod Supermarket Hra na obchod je neoddeliteľnou súčasťou každého detstva. Takmer každé dieťa sníva o tom, že sa na chvíľu zahrá v úlohe skutočného predajcu a zákazníka. Veľký obchod s doplnkami urobí skvelý dojem a splní detské sny. Skvelá hračka, ktorá prenesie dieťa do sveta dospelých..
63,60€
Cena bez DPH:53,00€
Detský stan Vojenské auto s 50 loptičkami Detský stan v tvare vojenského vozidla je skvelým spôsobom, ako ozdobiť izbičku a spestriť zábavu pre každého malého vojenského fanúšika. Hračka je ideálna na použitie doma aj vonku. Špecifikácie: samoskladacia konštrukcia stanu - rozloženie trvá nie..
21,20€
Cena bez DPH:17,67€
Detský vankúš ovečka, biely Vlastnosti produktu: plyšový maskot – veselá ovečka vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného plyšu vďaka svojmu tvaru sa dá použiť ako vankúš alebo podhlavník dĺžka: 28 cm farba: biela   Obsah balenia: 1 x detský vankúš ovečka, biely..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
FunPlay AG184H Detský tunel Opica 150x45cm, hnedý Pohodlný a bezpečný rozťahovací detský tunel. Poskytuje deťom veľkú voľnosť a rodičom chvíľu oddychu. Dá sa použiť ako hračka na záhradu, na terasu, ale aj do obývačky ako hrací priestor pre deti. Je to skvelá a hlavne bezpečná hračka pre vaše det..
18,90€
Cena bez DPH:15,75€
Gombíková mozaika Fantastické vzdelávacie puzzle (mozaika), ktoré vám pomôžu naučiť dieťa názvy farieb, počítanie a rozpoznávanie tvarov. V hre ide o nalepenie gombíkov do otvorov na obrázku správnou farbou. Hrať sa s gombíkovou mozaikou je veľké dobrodružstvo. Možnosť vytvorenia jedinečného diel..
16,70€
Cena bez DPH:13,92€
Mozart Virtuoso Bear prémiový plyšový medvedík hrajúci skladby Amadeusa Mozarta Malí virtuózi Medvedík Amadeus - edukačná hračka pre bábätká a deti, hrajúca Mozartovu hudbu. Koniec koncov, je vytvorený na obraz vynikajúceho tvorcu - Wolfganga Amadea Mozarta. Teddy hrá 7 skladieb, spolu 40 minút najo..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Penová lopta s motívom obľúbeného športu 6,3 cm Loptička s motívom basketbal, tenis, basebal alebo futbal je vhodná na rôzne hry. Je vyrobená z mäkkej peny, vďaka čomu ju môžete stláčať napríklad aj počas stresu. Výborná hračka pre všetky vekové kategórie. Špecifikácie: netoxická, bezpečná a ..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€