Hlavné menu
Produkty v košíku

Hračky pre najmenších

Pozrite si našu širokú ponuku špeciálnych hračiek pre najmenšie deti. Sú to bezpečné, farebné a stimulujúce hračky, ktoré pomáhajú rozvíjať motorické a zmyslové schopnosti vašich detí. Naša kolekcia hračiek pre najmenších... Pokračovať
Mozart Virtuoso Bear prémiový plyšový medvedík hrajúci skladby Amadeusa Mozarta Malí virtuózi Medvedík Amadeus - edukačná hračka pre bábätká a deti, hrajúca Mozartovu hudbu. Koniec koncov, je vytvorený na obraz vynikajúceho tvorcu - Wolfganga Amadea Mozarta. Teddy hrá 7 skladieb, spolu 40 minút ..
69,30€
Cena bez DPH:57,75€
Multifunkčný skladací úložný box na hračky a taburetka 2v1 - hasičské auto Hasičské vozidlo Tento uzavretý box na hračky, napodobňujúci hasičské auto, je ideálnym darčekom pre každého fanúšika hasičských áut. Jeho praktické využitie a atraktívny dizajn zabezpečujú, že bude slúžiť vášmu dieťaťu dl..
9,30€
Cena bez DPH:7,75€
Chopin Virtuoso Bear prémiový plyšový medvedík hrajúci skladby Fryderyka Chopina Malí virtuóz Medvedík Fryderyk - edukačná hračka pre bábätká a deti, hrajúca Chopinovu hudbu. Fryderyk je skutočný romantik, ktorého si zamiluje každé dieťa. Jeho repertoár tvoria najznámejšie Chopinove kúsky, ktoré ..
69,30€
Cena bez DPH:57,75€
Penová lopta s motívom obľúbeného športu 6,3 cm Loptička s motívom basketbal, tenis, basebal alebo futbal je vhodná na rôzne hry. Je vyrobená z mäkkej peny, vďaka čomu ju môžete stláčať napríklad aj počas stresu. Výborná hračka pre všetky vekové kategórie. Špecifikácie: netoxická, bezpečná a ..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Detský stan Vojenské auto s 50 loptičkami Detský stan v tvare vojenského vozidla je skvelým spôsobom, ako ozdobiť izbičku a spestriť zábavu pre každého malého vojenského fanúšika. Hračka je ideálna na použitie doma aj vonku. Špecifikácie: samoskladacia konštrukcia stanu - rozloženie trvá nie..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Beethoven Virtuoso Bear prémiový plyšový medvedík hrajúci skladby Ludwig Van Beethovena Malí virtuózi Medvedík Ludwig - edukačná hračka pre bábätká a deti, hrajúca Beethovenovu hudbu. Vo svojom repertoári má napr také hity ako For Eliza, 5 Symphony a Óda na radosť, spolu 8 hudobných majstrovských..
69,30€
Cena bez DPH:57,75€
Aerodynamický odpaľovač balónov Delfín, 12 balónov Každé dieťa miluje balóny. Táto fantastická súprava autíčok poháňaných vzduchom bude skutočným zážitkom pre všetkých malých objaviteľov. Na začiatok umiestnite na auto nenafúknutý balón. Potom pripojte auto k odpaľovaciemu zariadeniu a nafúkn..
10,00€
Cena bez DPH:8,33€
Plyšová hus "Pišta" - maskot xxl vankúš Úvod Hľadáte unikátny a multifunkčný doplnok do vášho domova? Plyšová hus "Pišta", ako xxl vankúš a maskot, je ideálnou voľbou pre všetky vekové kategórie. Perfektný darček pre deti aj dospelých, ktorý prinesie radosť a pohodlie do každého interiéru. Výhody..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Pokladnička, interaktívna mačka v krabičke 11,8 x 10 x 9 cm Automatická interaktívna pokladnička, v ktorej mačiatko skrývajúce sa vo vnútri naberá labkou peniaze ležiace na jej okraji, pričom vydáva zvuky mňaukania a hýbe sa. Pokladnička učí, ako šetriť peniaze, a poskytuje veľa zábavy. Stačí da..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€