Hlavné menu
Produkty v košíku

Upratovacie pomôcky

Na urýchlenie každodenného upratovania, prania a čistenia stačí pár drobností. Pomôcky na upratovanie bytu a domu sú šikovní pomocníci v domácnosti. Vďaka ich praktickému dizajnu vám upratovanie pôjde ľahko a rýchlo. Váš domov tak bude stále krásne čistý a hygienický.
Zobraziť podkategórie
Bezdrôtový vysávač do auta 120W, čiernozelený Bezdrôtový vysávač do auta 120W, čiernozelený
-23 %
Bezdrôtový vysávač do auta 120W, čiernozelený Jeden z najsilnejších na trhu! Vysávač má výkon až 120W! Taký obrovský výkon v malom zariadení, produkt navyše nevyžaduje pripojenie k napájaciemu zdroju. Má vstavanú batériu, ktorá postačí na vyčistenie celého auta! Nemusíte riešiť zamotané káble a ..
33,90€ 44,10€
Cena bez DPH:28,25€
Čistiace rukavice 2v1 - farebné Čistiace rukavice 2v1 - farebné
-24 %
Čistiace rukavice 2v1 Čistiace rukavice 2v1 na jednej strane s utierkou zo sklenených vlákien napríklad pre čistenie skla bez šmúh a na druhej strane šenil. ddd Špecifikácie: hmotnosť: 45 g veľkosť rukavíc: 16 x 22 cm 100 % polyester Obsah balenia: 1 x Čistiace rukavice 2v1..
2,60€ 3,40€
Cena bez DPH:2,17€
Plochý mop s dvojkomorovým vedrom Plochý mop s dvojkomorovým vedrom
-23 %
Plochý mop s dvojkomorovým vedrom Mop s vedrom je mimoriadne praktickým doplnkom, ktorého nepochybnou výhodou je možnosť vytlačiť vložku mopu z vody bez namáčania alebo špinenia rúk. Môže byť úspešne použitý na čistenie obkladov, panelov, drevených a kamenných podláh, ako aj na mnoho ďalších povr..
31,00€ 40,30€
Cena bez DPH:25,83€
Plochý mop s vedrom a dvojkomorovým žmýkačom Plochý mop s vedrom a dvojkomorovým žmýkačom
-23 %
Plochý mop s vedrom a dvojkomorovým žmýkačom Mop je skvelé čistiace zariadenie. Je extrémne ľahký, praktický a pohodlný na používanie. Ideálne na čistenie všetkých typov podláh. Vďaka svojmu designu sa dostane aj do tých najodľahlejších kútov vášho domova. Mop je vybavený dvojkomorovým vedrom ..
18,60€ 24,20€
Cena bez DPH:15,50€
Silikónové upratovacie rukavice s hubkou Silikónové upratovacie rukavice s hubkou
-23 %
Silikónové rukavice s hubkou Silikónové rukavice s hubkou sú kúzelné čistiace rukavice. Pohodlné, odolné a viacúčelové. Súčasťou rukavíc je vstavaná silikónová hubka. Vynikajúca elasticita pomocou vysoko kvalitného silikónu. Šetrné k životnému prostrediu. Ľahká údržba. Ľahko odstraňuje nečistoty..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Upratovacie rukavice latex - L (2ks) Upratovacie rukavice latex - L (2ks)
-23 %
Upratovacie rukavice latex - L (2ks) Udržuje ruky čisté a suché. Na všetky typy čistenia, chráni pred agresívnymi čistiacimi prostriedkami, a preto je praktickou pomocou pre domácnosť pre ľudí s citlivou pokožkou. X-TREME D5 rukavice pre domácnosť latex v štandardnej kvalite. Chránia citlivé ruk..
0,69€ 0,90€
Cena bez DPH:0,58€
Upratovacie rukavice latex - M (2ks) Upratovacie rukavice latex - M (2ks)
-21 %
Upratovacie rukavice latex - M (2ks) Udržuje ruky čisté a suché. Na všetky typy čistenia, chráni pred agresívnymi čistiacimi prostriedkami, a preto je praktickou pomocou pre domácnosť pre ľudí s citlivou pokožkou. Tieto rukavice sa dajú používať na priemyselné alebo domáce čistenie. Latexové ruk..
0,79€ 1,00€
Cena bez DPH:0,66€
Závesný vešiak pre mopy, metly a náradie Závesný vešiak pre mopy, metly a náradie
-23 %
Závesný vešiak pre mopy, metly a náradie Extrémne praktický závesný vešiak pre rôzne náradie, mopy či metly. Je vybavený až 5 automatickými kľučkami, ktoré sa prispôsobia hrúbke nástroja (max. 3,5 cm) vďaka samoťahovacej gule a gumy so zátkou. Všetky štandardné hrable, metly a mopy vložíje jedno..
7,10€ 9,20€
Cena bez DPH:5,92€
Závesný vešiak pre mopy, metly a náradie, 26 cm Závesný vešiak pre mopy, metly a náradie, 26 cm
-23 %
Závesný vešiak pre mopy, metly a náradie, 26 cm Mimoriadne praktický nástenný vešiak na náradie. Je vybavený až 3 automatickými rukoväťami, ktoré sa vďaka samosvornej guličke a gume so zarážkou prispôsobia hrúbke stopky nástroja (maximálne do 3,5 cm). Zaveste naň všetky štandardné hrable, metly a..
4,30€ 5,60€
Cena bez DPH:3,58€