Hlavné menu
Produkty v košíku

Upratovacie pomôcky

Čistota je pol života, to je nám dobre známe. Udržujte svoj domov čistý a uprataný s našimi praktickými upratovacími pomôckami. Máme široký výber produktov, s ktorými bude udržiavanie čistej domácnosti hračka. Od sady vedra s... Pokračovať
Náhradný otočný kĺb na teleskopickú metlu  Náhradný otočný kĺb na teleskopickú metlu. Metla rohová je určená pre vyčistenie rohov, odstránenie pavučín, prachových nitiek a zbytkov hmyzu. Je taktiež určená k vyčisteniu rýn a odkvapov. Má individuálne nastavenie pracovného uhlu plynule prestaviteľnou ..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Teleskopická prachovka na prach s dvoma nadstavcami S touto prachovkou sa dostanete prakticky na každé miesto, ktoré si vyžaduje čistenie, bez väčšej námahy! V zloženom prevedení má 84 cm a po rozložení na celú dĺžku dosahuje až 250 cm! Čo je však zaujímavejšie, prachovku nemusíte rozložiť na max..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
Professional Dish Wash 5 litrov ekologický profesionálny vysoko kvalitný univerzálny prostriedok na umývanie riadu V oblasti čistiacich prostriedkov sa pohybuje už dlho. Sleduje, čo sa deje na danom trhu, množstvo prostriedkov na umývanie riadu je asi najväčšie zo všetkých čistiacich prostriedkov..
15,10€
Cena bez DPH:12,58€
Náhrada na rotačný mop MEGA MOP PREMIUM je odpoveď na umývanie všetkých druhov podláh. MEGA MOP PREMIUM - rotačný mop so žmýchacím košom šetrí vašu energiu a neuveriteľne vám uľahčí prácu. Obsah balenia : -nahrada na mop - vlákna (neobsahuje otočný PVC kĺb iba modrú "čapičku") Balenie obsahuje: 1..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Sieťka na pranie topánok Predstavujeme vám nie len obyčajnú sieťku, ale pravého strážcu čistoty vašej obuvi. Tento praktický vak na pranie obuvi je navrhnutý tak, aby ochránil vaše tenisky a plátenky pred akýmkoľvek poškodením počas prania v automatickej práčke. Vykonaný z kvalitnej polyesterove..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Čistiaca rukavica 2v1 Čistiaca rukavica 2v1 na jednej strane s utierkou zo sklenených vlákien napríklad pre čistenie skla bez šmúh a na druhej strane šenil. ddd Špecifikácie: hmotnosť: 45 g veľkosť rukavice: 16 x 22 cm 100 % polyester Obsah balenia: 1 x Čistiaca rukavica 2v1..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Mop s rozprašovačom Limett, zelený Použitím striekacieho mopu vám bude pripadať umývanie podlahy takmer zábavné. A to všetko bez kýbla, mokrých rúk a bez ohýbania s dobre ovládateľným mopom. Vďaka rozprašovaču priamo na rukoväti môžete presne dávkovať potrebný čistiaci prostriedok priamo z pripojene..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Silikónové rukavice s hubkou Silikónové rukavice s hubkou sú kúzelné čistiace rukavice. Pohodlné, odolné a viacúčelové. Súčasťou rukavíc je vstavaná silikónová hubka. Vynikajúca elasticita pomocou vysoko kvalitného silikónu. Šetrné k životnému prostrediu. Ľahká údržba. Ľahko odstraňuje nečistoty..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Náhrada na rotačný mop MEGA MOP PREMIUM je odpoveď na umývanie všetkých druhov podláh. MEGA MOP PREMIUM - rotačný mop so žmýchacím košom šetrí vašu energiu a neuveriteľne vám uľahčí prácu. Obsah balenia : -nahrada na mop - vlákna (neobsahuje otočný PVC kĺb iba bordovú "čapičku") Balenie obsahuje: ..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Kefa na čistenie radiátora z kozej srsti Brush, 23,5 x 115 cm Poznáte ten pocit, keď radiátor vo vašej miestnosti vyzerá ako nezvládnutý útvar plný prachu a špiny? Nechajte to na kefu na čistenie radiátorov z kozej srsti! S jej rozmermi 23,5 x 115 cm a praktickým priemerom 5 cm sa jedná o dokonalého..
6,60€
Cena bez DPH:5,50€
Teleskopická metla 3 dielna - pracovný dosah do 5 m Metla rohová je určená pre vyčistenie rohov, odstránenie pavučín, prachových nitiek a zbytkov hmyzu. Je taktiež určená k vyčisteniu rýn a odkvapov. Má individuálne nastavenie pracovného uhlu plynule prestaviteľnou kĺbovou vsuvkou. Rohová Teleskopi..
23,40€
Cena bez DPH:19,50€
Náhrada na multifunkčný parný mop 10v1 Náhrada je vhodná pre čistenie povrchov: drevo, dosky, linoleum, dlaždice a pod. Dokonalé vyčistí nečistoty na všetkých podlahách či dlažbách. Farba: modrá Rozmery:25 cm kratšie strany, 30 cm dlhá strana Materiál: 80% polyester, 20% polyamid Balenie: vo fóli..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€