Hlavné menu
Produkty v košíku

Hračky pre mačky

Elektrická myš pre mačky s diaľkovým ovládaním Elektrická myš pre mačky s diaľkovým ovládaním
-24 %
Elektrická myš pre mačky s diaľkovým ovládaním Hračka je určená pre mačky, ktoré sa rady hrajú. Vďaka tejto hračke sa nebudú nudiť. Je to alternatíva k lovu vo voľnej prírode a zároveň skvelá zábava pre vášho miláčika. Myš má dva režimy jazdy vpred a vzad. Vďaka veľkému dosahu diaľkového ovládača..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Hračka pre mačku - chyť myšku Hračka pre mačku - chyť myšku
-23 %
Hračka pre mačku - chyť myšku Hračka pre domáce mačky v podobe rotujúcej myši je skvelou alternatívou k lovu vo voľnej prírode. Určite zaujme obľúbeného člena rodiny a nebude sa s ním dlho nudiť. Hračka je vhodná pre všetky domáce mačky bez ohľadu na ich vek, pohlavie a veľkosť. Na vrchnej podlož..
7,60€ 9,90€
Cena bez DPH:6,33€
Hračka pre mačku - pohyblivá ryba Hračka pre mačku - pohyblivá ryba
-23 %
Hračka pre mačku - pohyblivá ryba Skákacia ryba - dokonalá hračka pre každú mačku. Vyrobené z mäkkého, pre zvieratá bezpečného materiálu (bavlna a plyš), imitujúce tvar, hmotnosť a rozmery skutočnej ryby. Hračka je napájaná vstavanou batériou, ktorú dobíjame po vstupe do skrytého USB portu vo vnú..
6,80€ 8,80€
Cena bez DPH:5,67€
Hračka pre mačku - ryba Hračka pre mačku - ryba
-23 %
Hračka pre mačku - ryba Skákacia ryba - dokonalá hračka pre každú mačku. Vyrobené z mäkkého, pre zvieratá bezpečného materiálu (bavlna a plyš), imitujúce tvar, hmotnosť a rozmery skutočnej ryby. Hračka je napájaná vstavanou batériou, ktorú dobíjame po vstupe do skrytého USB portu vo vnútri hračky..
6,80€ 8,80€
Cena bez DPH:5,67€
Hračka pre mačky - chyť myš Hračka pre mačky - chyť myš
-23 %
Hračka pre mačky - chyť myš Hračka pre mačky - chyť myš je vhodná pre všetky domáce mačky bez ohľadu na vek, pohlavie a veľkosť, otvory sú veľké a ľahko sa do nej zmestia mačacie nohy každej veľkosti. Pod hračkou sú okrúhle podložky, vďaka ktorým hračka nepoškriabe podlahu. Hračka obsahuje dopln..
8,60€ 11,20€
Cena bez DPH:7,17€
Laser na hranie pre mačku, zelená farba Laser na hranie pre mačku, zelená farba
-23 %
Laser na hranie pre mačku, zelená farba Hra je veľmi dôležitou súčasťou života mačky. Má vplyv na duševnú a fyzickú stránku. Uvoľňuje ich napätie a udržuje dobrú fyzickú kondíciu. Laser je skvelým riešením pre našich miláčikov, pomáha zvýšiť aktivitu mačiek a vyhovuje potrebám malých mačiek, ktor..
4,30€ 5,60€
Cena bez DPH:3,58€
Obľúbená kožušinová myš pre mačky Obľúbená kožušinová myš pre mačky
-22 %
Obľúbená kožušinová myš pre mačky Nádherná hračka pre mačku - myš s pierkami. Myš bola umiestnená na loptičku, ktorá sa po každom prevrátení (zrolovaní) postaví opäť vzpriamene. Poskytuje vášmu miláčikovi veľa radosti na dlhé hodiny (a chvíľku oddychu majiteľovi). Vlastnosti a špecifikácie pro..
1,80€ 2,30€
Cena bez DPH:1,50€
Škrabadlo pre mačku Škrabadlo pre mačku
-23 %
Škrabadlo pre mačku Skvelá hračka pre mačku - pohyblivá sisalová loptička na škrabanie. Stabilná drevená základňa zabraňuje prevrhnutiu hračky. Poskytuje vášmu miláčikovi veľa radosti na dlhé hodiny (a chvíľku oddychu pre majiteľa. Sada obsahuje prídavné vrecúško a skrutkovač s montážnymi prvkami..
10,70€ 13,90€
Cena bez DPH:8,92€