Hlavné menu
Produkty v košíku

Hračky

Zábava je pre mačky veľmi dôležitá, nielen kvôli vyplneniu voľného času, ale aj kvôli pohybu, aby zostali zdravé a pohyblivé. Ponúkame široký výber hračiek, ktoré udržia vašu mačku aktívnu a zabavenú, a zároveň stimulujú... Pokračovať
Elektrická myš pre mačky s diaľkovým ovládaním Hračka je určená pre mačky, ktoré sa rady hrajú. Vďaka tejto hračke sa nebudú nudiť. Je to alternatíva k lovu vo voľnej prírode a zároveň skvelá zábava pre vášho miláčika. Myš má dva režimy jazdy vpred a vzad. Vďaka veľkému dosahu diaľkového ovládača..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Hračka pre mačku - chyť myšku Hračka pre domáce mačky v podobe rotujúcej myši je skvelou alternatívou k lovu vo voľnej prírode. Určite zaujme obľúbeného člena rodiny a nebude sa s ním dlho nudiť. Hračka je vhodná pre všetky domáce mačky bez ohľadu na ich vek, pohlavie a veľkosť. Na vrchnej podlož..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Hračka pre mačku - skákacia ryba na USB Skákajúca plyšová 3D ryba spúšťa prirodzený lovecký inštinkt mačky. Jej vzhľad, tvar a mechanika imitujú pohyb skutočnej ryby. Ryba reaguje pohybom vždy, keď sa jej mačka dotkne labkou. Ak sa mačiatko prestane ryby dotýkať, po chvíli sa prestane pohybovať (..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Hračka pre mačky - chyť myš Hračka pre mačky - chyť myš je vhodná pre všetky domáce mačky bez ohľadu na vek, pohlavie a veľkosť, otvory sú veľké a ľahko sa do nej zmestia mačacie nohy každej veľkosti. Pod hračkou sú okrúhle podložky, vďaka ktorým hračka nepoškriabe podlahu. Hračka obsahuje dopln..
8,50€
Cena bez DPH:7,08€
Interaktívna hračka pre mačky - veža s loptičkami Mačky milujú loviť pohyblivé predmety a veža s loptičkami im dáva príležitosť uspokojiť tieto prirodzené lovecké inštinkty. Takéto hranie tiež pomáha zabrániť vašej mačke poškodiť nábytok a iné predmety vo vašej domácnosti. Veža pozostáva z 3 ú..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Kartónové škrabadlo pre mačku 42,5 x 7 x 9 cm Škrabadlo je vyrobené zo špeciálnej vlnitej lepenky, ktorá je lisovaná vo vrstvách. Prierez a vzniknuté otvory dokonale plnia funkcie škrabadla. Kartón je prírodného pôvodu, škrabadlo je teda ekologické, vďaka čomu sa vaši miláčikovia môžu cítiť bezpe..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Laser na hranie pre mačku, fialová farba Hra je veľmi dôležitou súčasťou života mačky. Má vplyv na duševnú a fyzickú stránku. Uvoľňuje ich napätie a udržuje dobrú fyzickú kondíciu. Laser je skvelým riešením pre našich miláčikov, pomáha zvýšiť aktivitu mačiek a vyhovuje potrebám malých mačiek, kto..
4,20€
Cena bez DPH:3,50€
Laser na hranie pre mačku, oranžová farba Hra je veľmi dôležitou súčasťou života mačky. Má vplyv na duševnú a fyzickú stránku. Uvoľňuje ich napätie a udržuje dobrú fyzickú kondíciu. Laser je skvelým riešením pre našich miláčikov, pomáha zvýšiť aktivitu mačiek a vyhovuje potrebám malých mačiek, kt..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Obľúbená kožušinová myš pre mačky Nádherná hračka pre mačku - myš s pierkami. Myš bola umiestnená na loptičku, ktorá sa po každom prevrátení (zrolovaní) postaví opäť vzpriamene. Poskytuje vášmu miláčikovi veľa radosti na dlhé hodiny (a chvíľku oddychu majiteľovi). Vlastnosti a špecifikácie pro..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Pachová náučná podložka pre psov a mačky 30 x 30 cm Psí nos je mimoriadne citlivý nástroj. Čuchanie je prirodzený inštinkt a potreba zvieraťa. Ak nemáte čas na dlhé prechádzky, kde by váš miláčik mohol sledovať stopu, alebo ho chcete len zamestnať doma, je použitie pachovej podložky skvelým rieš..
16,40€
Cena bez DPH:13,67€
Škrabadlo pre mačku Skvelá hračka pre mačku - pohyblivá sisalová loptička na škrabanie. Stabilná drevená základňa zabraňuje prevrhnutiu hračky. Poskytuje vášmu miláčikovi veľa radosti na dlhé hodiny (a chvíľku oddychu pre majiteľa. Sada obsahuje prídavné vrecúško a skrutkovač s montážnymi prvkami..
11,00€
Cena bez DPH:9,17€