Hlavné menu
Produkty v košíku

Hračky

Zábava je pre mačky veľmi dôležitá, nielen kvôli vyplneniu voľného času, ale aj kvôli pohybu, aby zostali zdravé a pohyblivé. Ponúkame široký výber hračiek, ktoré udržia vašu mačku aktívnu a zabavenú, a zároveň stimulujú... Pokračovať
Hračka pre mačku - chyť myšku Hračka pre domáce mačky v podobe rotujúcej myši je skvelou alternatívou k lovu vo voľnej prírode. Určite zaujme obľúbeného člena rodiny a nebude sa s ním dlho nudiť. Hračka je vhodná pre všetky domáce mačky bez ohľadu na ich vek, pohlavie a veľkosť. Na vrchnej podlož..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
2 v 1, Rohové škrabadlo s loptičkou pre mačky 40 x 27 x 17cm   Toto špeciálne škrabadlo má tvar nárožia kombinujúce vertikálne a horizontálne časti. Váš maznáčik si tu môže pohodlne ľahnúť, škriabať a zároveň sa aj aktívne hrať. Je vybavené tunelom s loptyčkou pre maximálnu zábavu. Uspokojí priro..
16,20€
Cena bez DPH:13,50€
Kartónové škrabadlo pre mačku 42,5 x 7 x 9 cm Škrabadlo je vyrobené zo špeciálnej vlnitej lepenky, ktorá je lisovaná vo vrstvách. Prierez a vzniknuté otvory dokonale plnia funkcie škrabadla. Kartón je prírodného pôvodu, škrabadlo je teda ekologické, vďaka čomu sa vaši miláčikovia môžu cítiť bezpe..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Pachová náučná podložka pre psov a mačky 30 x 30 cm Psí nos je mimoriadne citlivý nástroj. Čuchanie je prirodzený inštinkt a potreba zvieraťa. Ak nemáte čas na dlhé prechádzky, kde by váš miláčik mohol sledovať stopu, alebo ho chcete len zamestnať doma, je použitie pachovej podložky skvelým rieš..
15,90€
Cena bez DPH:13,25€
Rybársky prút pre mačky s loptičkou Výhody: Táto hračka poskytuje ideálnu zábavu pre vašu mačku. Prút je navrhnutý tak, aby stimuloval prirodzený lovecký inštinkt mačiek, čím podporuje ich mentálne aj fyzické zdravie. Jeho odolnosť zabezpečuje dlhú životnosť a neustálu zábavu. Použitie: Ideál..
0,90€
Cena bez DPH:0,75€
Laser na hranie pre mačku, modrá farba Hra je veľmi dôležitou súčasťou života mačky. Má vplyv na duševnú a fyzickú stránku. Uvoľňuje ich napätie a udržuje dobrú fyzickú kondíciu. Laser je skvelým riešením pre našich miláčikov, pomáha zvýšiť aktivitu mačiek a vyhovuje potrebám malých mačiek, ktoré..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Rybársky prút pre mačky - hrkálka na hranie Výhody: Táto hračka poskytuje ideálnu zábavu pre vašu mačku. Prút je navrhnutý tak, aby stimuloval prirodzený lovecký inštinkt mačiek, čím podporuje ich mentálne aj fyzické zdravie. Jeho odolnosť a pružnosť zabezpečujú dlhú životnosť a neustálu zábavu. ..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Interaktívna hračka pre mačky - veža s loptičkami Mačky milujú loviť pohyblivé predmety a veža s loptičkami im dáva príležitosť uspokojiť tieto prirodzené lovecké inštinkty. Takéto hranie tiež pomáha zabrániť vašej mačke poškodiť nábytok a iné predmety vo vašej domácnosti. Veža pozostáva z 3 ú..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Škrabadlo - sisalový stĺpik s loptičkou pre mačku, 43 cm Škrabadlo pre mačky je neoceniteľným doplnkom pre každého milovníka mačiek. Toto škrabadlo nielenže skvele zapadne do interiéru, ale zároveň poskytuje ideálne miesto pre mačku na škrabanie, hranie a relaxáciu. Škrabadlo je skvelou voľbou p..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Obľúbená kožušinová myš pre mačky Nádherná hračka pre mačku - myš s pierkami. Myš bola umiestnená na loptičku, ktorá sa po každom prevrátení (zrolovaní) postaví opäť vzpriamene. Poskytuje vášmu miláčikovi veľa radosti na dlhé hodiny (a chvíľku oddychu majiteľovi). Vlastnosti a špecifikácie pro..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Hračka pre mačky - chyť myš Hračka pre mačky - chyť myš je vhodná pre všetky domáce mačky bez ohľadu na vek, pohlavie a veľkosť, otvory sú veľké a ľahko sa do nej zmestia mačacie nohy každej veľkosti. Pod hračkou sú okrúhle podložky, vďaka ktorým hračka nepoškriabe podlahu. Hračka obsahuje dopln..
8,50€
Cena bez DPH:7,08€
Škrabadlo pre mačku Skvelá hračka pre mačku - pohyblivá sisalová loptička na škrabanie. Stabilná drevená základňa zabraňuje prevrhnutiu hračky. Poskytuje vášmu miláčikovi veľa radosti na dlhé hodiny (a chvíľku oddychu pre majiteľa. Sada obsahuje prídavné vrecúško a skrutkovač s montážnymi prvkami..
10,40€
Cena bez DPH:8,67€