Hlavné menu
Produkty v košíku

Grily

Ak aj vy radi trávite letné dni grilovaním jedla, tak to by ste mali vyskúšať naše kvalitné grily, ktoré si zaručene zamilujete. Okrem kvalitných grilov ponúkame aj príslušenstvo, ktoré sa Vám pri správnej „grilovačke“ zaručene zíde. Pripravte si všetko potrebné grilovacie náradie a vyskúšajte našu kvalitnú 7 dielnu sadu náradia.
Elektronický teplomer ideálny pre pečenie, grilovanie, varenie Elektronický teplomer ideálny pre pečenie, grilovanie, varenie
-23 %
Elektronický  teplomer ideálny pre pečenie, grilovanie, varenie Teplomer umožňuje pohodlné ovládanie teploty akéhokoľvek produktu. Je neoceniteľný, ak nechcete pripáliť tortu, koláče alebo čokoľvek pečené. Je ideálny pre meranie teploty vnútra mäsa v grile, ale aj pečené cesto, mlieko, čaj, voda, at..
12,10€ 15,70€
Cena bez DPH:10,08€
Gril s údiarňou BBQ smoker 3v1 Gril s údiarňou BBQ smoker 3v1
-23 %
Gril s údiarňou BBQ smoker 3v1 Gril s údiarňou BBQ smoker 3v1 je prvotriedna multifunkčný BBQ gril s možnosťou grilovania a údenia. Praktická trojkomorová oceľová konštrukcia s nastaviteľnou ventiláciou a reguláciou teploty. Veľká komora na údenie/ zavesenie, uhoľné podnosy a viacnásobné úrov..
73,00€ 94,90€
Cena bez DPH:60,83€
Kaminer 5165 Záhradný gril s udiarňou Kaminer 5165 Záhradný gril s udiarňou
Doprava zdarma -23 %
Kaminer 5165 Záhradný gril s udiarňou Teplomer + nastavovacie ovládače - umožnia vám grilovať presne pri teplote, ktorú potrebujete. Dvojitý rošt - tácka na drevené uhlie chráni pec pred vyhorením a uľahčuje čistenie grilu. Hlavný rošt slúži na grilovanie jedla a zavesená polica udržuje teplotu u..
134,20€ 174,50€
Cena bez DPH:111,83€
Kuchynské nože s krájacou doskou Kuchynské nože s krájacou doskou
-23 %
Exkluzívna kuchynská sada nožov a krájacia doska SBS GERMANY – 9 ks Predstavujeme Vám exkluzívne kuchynské nože SBS Germany pre Vašu domácnosť, grilovačku, chatu, alebo ako darček v praktickom obale. Táto súprava nožov Vám prináša novú dimenziu zábavy do kuchyne a varenia ako takého. Práve teraz má..
23,00€ 29,90€
Cena bez DPH:19,17€
Multifunkčný záhradný gril s údiarňou 3v1 Multifunkčný záhradný gril s údiarňou 3v1
Doprava zdarma -23 %
Multifunkčný záhradný gril 3v1 Záhradný gril Kaminer 3v1 možno použiť ako bezpečný krb pre tradičný oheň. Odstránením vyššieho prstenca a roštov môžete pomocou ohniska zapáliť riadený oheň bez rizika jeho šírenia alebo poškodenia trávy. Spodný modul, ktorý má táto záhradná udiareň, je tradičný ..
96,30€ 125,20€
Cena bez DPH:80,25€
Plynový horák - ručný Plynový horák - ručný
-23 %
Plynový horák JET, prenosný je ideálny pre spájkovanie práce, opaľovanie či rozmrazovanie. Použitie: spájkovanie opaľovanie zváranie zmrštenie - lepenie teplo Charakteristika produktu: Veľmi ľahko ovládateľný univerzálny plynový horák na plyn bután / izobután. Praktická zariadenie s väčší..
8,70€ 11,30€
Cena bez DPH:7,25€
Plynový horák - ručný Plynový horák - ručný
-23 %
Plynový horák - prenosný Je ideálny pre spájkovanie práce, opaľovanie či rozmrazovanie. Veľmi ľahko ovládateľný, univerzálny plynový horák na plyn bután / izobután. Použitie: spájkovanie opaľovanie zváranie zmrštenie - lepenie teplo Technické informácie: Praktické zariadenie s mnohými a..
6,60€ 8,60€
Cena bez DPH:5,50€
Pojazdný záhradný grill s bočnou policou Pojazdný záhradný grill s bočnou policou
-23 %
Pojazdný záhradný grill s bočnou policou Veľký záhradný gril na prípravu jedál vonku, s nastaviteľným roštom, pohodlnou rukoväťou a policami. Tento grill je ideálna voľba pre ľudí, ktorí uprednosťňujú jednoduché a praktické riešenia. Perfektne sa hodí na grilovanie v záhrade. Gril je vybavený ..
37,70€ 49,00€
Cena bez DPH:31,42€
Prenosné ohnisko s grilom a príslušenstvom Prenosné ohnisko s grilom a príslušenstvom
-23 %
Prenosné ohnisko s grilom a príslušenstvom Praktické a dekoratívne záhradné ohnisko je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú posedenie u otvoreného ohňa chcú si ho dopriať takmer kdekoľvek, napríklad aj na terase. Záhradné ohnisko poskytuje možnosť grilovania i väčších kúskov mäsa. Jeho ovládan..
39,20€ 51,00€
Cena bez DPH:32,67€
Prenosný plynový mini ručný horák Prenosný plynový mini ručný horák
-23 %
Prenosný plynový mini ručný horák Vďaka svojej kompaktnosti je mini horák ideálnym sprievodcom na cesty. Plynový horák vyvinie teplotu až 1300 °C. Použitie napr: lemovanie, zahrievanie, tavenie, spájkovanie natvrdo alebo aj ako výkonný zapaľovač. Vďaka upínaciemu otvoru možno mini horák nosiť nap..
4,40€ 5,70€
Cena bez DPH:3,67€
Profesionálna sada na čistenie a zdobenie ovocia a zeleniny Profesionálna sada na čistenie a zdobenie ovocia a zeleniny
-23 %
Profesionálna sada na čistenie a zdobenie ovocia a zeleniny   Perfektná súprava 3v1 na rezanie, zdobenie a servírovanie ovocia (napr. granátové jablko, pomaranče, kivi) a zeleniny, ako je cibuľa, paradajky, zemiaky atď. Špecifikácie: Dĺžka nožu: 20cm Dĺžka lyžičky: 17,5cm Priemer kontajneru..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Skladací záhradný gril na kolieskach Skladací záhradný gril na kolieskach
-23 %
Skladací záhradný gril na kolieskach Záhradný gril Q43J1 poteší svojím prevedením každého milovníka grilovania. Gril je veľmi pekne navrhnutý a navyše sa vám s ním budete príjemne manipulovať. Je stavaný pre grilovanie na drevenom uhlí, ktoré dodá jedlu tú správnu chuť. Záhradný gril sa stane..
59,70€ 77,60€
Cena bez DPH:49,75€