Hlavné menu
Produkty v košíku

Grilovanie

Milovníci grilovaných jedál, spozornite! V našej ponuku nájdete široký výber všetkého, čo potrebujete na skvelé grilovanie. Od kvalitných grilov a príslušenstva až po špecializované nástroje, s ktorými zažiarite na každej... Pokračovať
Teflónová podložka na grilovanie Mats, 40 cm x 33 cm, 3 ks Teflónové podložky na gril sú skvelou výbavou či už grilujete vonku alebo pečiete vnútri v domácej rúre. Vďaka teflónovým podložkám sa vyhnete klasickému masteniu plechu alebo použitia papiera na pečenie, ktorý musíte strihať a mnohokrát ned..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Prenosné ohnisko s grilom a príslušenstvom Fire Praktické a dekoratívne záhradné ohnisko je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú posedenie u otvoreného ohňa a chcú si ho dopriať takmer kdekoľvek, napríklad aj na terase. Záhradné ohnisko poskytuje možnosť grilovania i väčších kúskov mäsa. Jeho ovlá..
20,90€
Cena bez DPH:17,42€
Kaminer 18307 Grilovacie náradie v hliníkovom kufríku 5 ks Grilovacia sada je zabalená vo veľmi odolnom obale z hliníka. Má ergonomickú rukoväť, ktorá umožňuje pohodlné prenášanie. Pokojne ho môžeme vziať k priateľom alebo na výlet. Sada grilovacieho náčinia obsahuje všetko potrebné pre amatérske..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Ochranný obal/plachta na gril 52 x 47 x 76 cm Každý si určite želá predĺžiť životnosť svojho grilu na maximum. Na to slúži vodeodolný obal na gril Carruzzo ktory ho ochráni pred nepriaznivými vplyvmi počasia, nečistotami a prachom. Majte vášho pomocníka pripraveného na grilovanie vždy bez nečistô..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Mechanické dúchadlo ku grilu, ručné Ručné dúchadlo ku grilu na ľahšie a rýchlejšie rozrobenie ohňa. Ručné dúchadlo ku grilu na ľahšie a rýchlejšie rozrobenie ohňa. Mechanické dúchadlo vytvára silný prúd vzduchu jednoduchým otáčaním kliky dúchadla. Vlastnosti: Dúchadlo ku grilu ručné - mechanic..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Elektrický ventilátor k rozdúchaniu grilu / ohňa Jednoduché použitie, stačí len stlačiť tlačidlo a vnútorná turbína vyrobí dostatočné množstvo vzduchu pre rozdúchanie ohňa v ohnisku alebo grile. Pomocou tohto výrobku rýchlo a bez námahy zapálite gril alebo krb. Šetrí čas a znižuje náklady na ná..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€