Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatné

Čínska kultúra sa zaoberá princípmi feng shui, čo je umenie usporiadania priestoru tak, aby sa dosiahol harmonický a vyvážený tok energie. Čínske mince bohatstva sa často používajú v feng shui na pritiahnutie bohatstva a prosperity... Pokračovať
ARÔME čakrová vonná sviečka Komunikácia, vôňa polnočnej záhrady Táto sviečka je určená na očistu Hrdlovej čakry. Harmonizuje a posilňuje slabú čakru. Odporúčame pri problémoch s komunikáciou, nízkou sebadôverou či hanblivosťou.  Vonná čakrová sviečka v sklenenej dóze vám doma vykúzli pohodovú at..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
ARÔME čakrová vonná sviečka Múdrosť, vôňa kvetín Vonná sviečka s vôňou kvetín. Žltá farba vonnej sviečky je označená ako farba energie. Sviečka posilňuje spojenie s vašou vlastnou energiou, harmonizuje váš život a prináša duševnú pohodu.  Vonná čakrová sviečka v sklenenej dóze vám doma vykúzli poh..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
ARÔME čakrová vonná sviečka Spiritualita, vôňa levanduľa Táto sviečka je určená na očistu korunnej čakry. Harmonizuje a posilňuje slabú čakru. Odporúčame pri problémoch s depresiou, migrénou, bolesťou hlavy. Pomáha pri premýšľaní. Prináša nové nápady.  Vonná čakrová sviečka v sklenenej dóze vám d..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
Šesť čínskych mincí visiacich na červenej šnúrke na ochranu s uzlom šťastia Šesť kovových čínskych mincí patrí k najpoužívanejším symbolom feng shui. Kombinácia štvorcového stredu a okrúhleho tvaru mince sú vyjadrením nebies a zeme , ktoré ľudí na zemi spája s vesmírom. Už v dávnej Číne, verili ..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
ARÔME čakrová vonná sviečka Sedem čakier, vôňa granátové jablko Táto sviečka je určená na očistu a harmonizáciu čakier. Harmonizuje a posilňuje slabú čakru. Pre naozaj silnú očistu čakry odporúčame rituál opakovať mesačne.  Vonná čakrová sviečka v sklenenej dóze vám doma vykúzli pohodovú atmosfér..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Päť čínskych mincí visiacich na červenej šnúrke s mačkou a s uzlom šťatia na ochranu Čínske mince zviazané a upevnené mystickým uzlom spolu s obľúbenou mačkou šťastia Maneki Neko nám prinesú dobrú energiu pre získavanie a udržanie bohatstva a prosperity vo finančnej oblasti. Vrkoč z čínskych min..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
ARÔME čakrová vonná sviečka Dôvera, vôňa ruža a vanilka Táto sviečka je určená na očistu Koreňovej čakry. Harmonizuje a posilňuje slabú čakru. Odporúčame pri problémoch s prežívaním ťažkých situácií, únavou, nervozitou a depresiou. Pomáha pri sexuálnych problémoch.  Vonná čakrová sviečka v sklene..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
ARÔME čakrová vonná sviečka Povedomie, vôňa ocean breeze Táto sviečka je určená na očistu čakry Tretieho oka. Harmonizuje a posilňuje slabú čakru. Odporúčame pri problémoch s uvoľňovaním či nervozitou. Pomáha pri zveľaďovaní sa na vyššiu úroveň intuície.  Vonná čakrová sviečka v sklenenej dóze vá..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
Tri čínske mince zviazané červenou šnúrkou na podporu úspechu a bohatstva Pomocou týchto troch mincí zviazaných červenou šnúrkou si zabezpečíte dostatočný príjem. Klasické čínske mince zviazané červenou šnúrkou symbolizujú nevyčerpateľný zdroj príjmov a vytvárajú priaznivé vibrácie pre finančnú ..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Ajurvedské okuliare pre zlepšenie zraku x-line Ajurvedské okuliare pre zlepšenie zraku x-line
Top
AJURVEDSKÉ OKULIARE PRE ZLEPŠENIE ZRAKU Bolia Vás oči pri počítači, pozeraní televízie alebo pri čítaní? Vidíte rozmazane? Robí Vám problémy zhoršenie zraku? Chcete predísť noseniu okuliarov alebo silnejším dioptriám? Chcete si zlepšiť ostrosť zraku? Máme pre Vás riešenie! Vyskúšajte špeciálne ajur..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Tri čínske mince visiace na červenej šnúrke na ochranu s uzlom šťastia Tri kovové čínske mince patria k najpoužívanejším symbolom feng shui. Kombinácia štvorcového stredu a okrúhleho tvaru mince sú vyjadrením nebies a zeme , ktoré ľudí na zemi spája s vesmírom. Už v dávnej Číne, verili že mince ..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Čierna soľ - čakrová doska zo vzácnych solí a kameňov Potešte svoje zmysly a vylepšite svoj domov s našimi OMI doskami s drahými kameňmi - čakrovými doskami, ktoré prinášajú harmóniu a rovnováhu do vášho života. Táto doska je vyrobená z prírodných granúl čiernej soli, čo zaručuje jej autenticitu a j..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€