Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatné

Čínska kultúra sa zaoberá princípmi feng shui, čo je umenie usporiadania priestoru tak, aby sa dosiahol harmonický a vyvážený tok energie. Čínske mince bohatstva sa často používajú v feng shui na pritiahnutie bohatstva a prosperity... Pokračovať
Masážny valec na Jogu - čierno-modrý Masážny valec na Jogu - čierno-modrý je vhodný ako na jogu a pilates, tak na rehabilitačné cvičenia,  je príjemne mäkký na dotyk a zároveň natoľko odolný, aby Vám poskytol dostatočnú oporu pri náročnejších cvičebných polohách.    Je vyrobený z EPP peny s husto..
9,20€
Cena bez DPH:7,67€
Masážny valec podložka - na crossfit a fitness Napätie uvoľňujúci penový valec pre efektívny fasciálny, jadrový a rehabilitačný tréning. Stabilný vnútorný valec a profilovaný vonkajší valec pre svalové napätie, typické pre masáž. Efektívny domáci tréning proti bolesti chrbta. Penový valec je Vám ..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Aerobic Step revolučná 2-stupňová fitness platforma Aerobic Step predstavuje vrchol vo svete fitness pre tých, ktorí túžia po ideálnej postave, chcú sa zbaviť prebytočných kilogramov a vylepšiť svoju fyzickú kondíciu. Či už ste začiatočník alebo pokročilý, táto platforma ponúka všetko, čo potrebujet..
17,50€
Cena bez DPH:14,58€
Popruh na jogu Strap Yoga, 183cm x 3,8cm, modrý Popruh na jogu je nepostrádateľným doplnkom pre vaše cvičenie jogy. Tento vysokokvalitný popruh bol navrhnutý tak, aby poskytoval maximálne pohodlie a podporu počas každého cvičenia. Vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov a správnym rozmerom je ide..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Fitness sada – 1 x podložka na jogu, 1 x popruh, 2 x bloky Rubber Blue Podložka na jogu je profesionálna podložka na jogu, navrhnutá tak, aby poskytovala používateľovi vynikajúce pohodlie a stabilitu počas cvičenia. Čierna podložka je vyrobená z vysokokvalitnej gumy a je nielen odolná a dlhotrvajúca..
115,90€
Cena bez DPH:96,58€
Ajurvedské okuliare pre zlepšenie zraku x-line Ajurvedské okuliare pre zlepšenie zraku x-line
Top
AJURVEDSKÉ OKULIARE PRE ZLEPŠENIE ZRAKU Bolia Vás oči pri počítači, pozeraní televízie alebo pri čítaní? Vidíte rozmazane? Robí Vám problémy zhoršenie zraku? Chcete predísť noseniu okuliarov alebo silnejším dioptriám? Chcete si zlepšiť ostrosť zraku? Máme pre Vás riešenie! Vyskúšajte špeciálne ajur..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
ARÔME čakrová vonná sviečka Múdrosť, vôňa kvetín Vonná sviečka s vôňou kvetín. Žltá farba vonnej sviečky je označená ako farba energie. Sviečka posilňuje spojenie s vašou vlastnou energiou, harmonizuje váš život a prináša duševnú pohodu.  Vonná čakrová sviečka v sklenenej dóze vám doma vykúzli poh..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
Kruh na jógu - 32,5cm Kruh na jógu je výborným doplnkom na cvičenie jógy, strečing a zahrievanie svalov. Uľahčí vám náročnejšie naťahovacie cviky a pomôže vám zlepšiť celkovú ohybnosť a flexibilitu. Kruhový tvar dobre pracuje s kontúrami vášho tela a poskytuje tak prirodzenú oporu v zložitejších ..
22,70€
Cena bez DPH:18,92€
Päť čínskych mincí visiacich na červenej šnúrke s mačkou a s uzlom šťatia na ochranu Čínske mince zviazané a upevnené mystickým uzlom spolu s obľúbenou mačkou šťastia Maneki Neko nám prinesú dobrú energiu pre získavanie a udržanie bohatstva a prosperity vo finančnej oblasti. Vrkoč z čínskych min..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Šesť čínskych mincí visiacich na červenej šnúrke na ochranu s uzlom šťastia Šesť kovových čínskych mincí patrí k najpoužívanejším symbolom feng shui. Kombinácia štvorcového stredu a okrúhleho tvaru mince sú vyjadrením nebies a zeme , ktoré ľudí na zemi spája s vesmírom. Už v dávnej Číne, verili ..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
ARÔME čakrová vonná sviečka Spiritualita, vôňa levanduľa Táto sviečka je určená na očistu korunnej čakry. Harmonizuje a posilňuje slabú čakru. Odporúčame pri problémoch s depresiou, migrénou, bolesťou hlavy. Pomáha pri premýšľaní. Prináša nové nápady.  Vonná čakrová sviečka v sklenenej dóze vám d..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
ARÔME čakrová vonná sviečka Sedem čakier, vôňa granátové jablko Táto sviečka je určená na očistu a harmonizáciu čakier. Harmonizuje a posilňuje slabú čakru. Pre naozaj silnú očistu čakry odporúčame rituál opakovať mesačne.  Vonná čakrová sviečka v sklenenej dóze vám doma vykúzli pohodovú atmosfér..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€