Hlavné menu
Produkty v košíku

Šport a outdoor

Šport a outdoor - váš sprievodca do sveta aktivity a dobrodružstva. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vás podporili, bez ohľadu na to, či sa chystáte na horskú turistiku, futbalový zápas alebo jogu v parku. Ponúkame širokú škálu... Pokračovať
Dvojitá cyklistická taška XXL na nosič bicykla, 25l Chystáte sa na dlhšiu cyklistickú výpravu? Vyskúšajte túto cyklistickú tašku, ktorá určite uľaví vášmu chrbtu a pojme všetko čo potrebujete. Vystuženú dvojitú tašku jednoducho nasadíte na zadný nosič bicykla a môžete vyraziť. Po stranách nájdete..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Dvojitá taška na nosič bicykla 28 l Univerzálna a priestranná 4-komorová taška na bicykel, zapínaná na suchý zips. Je veľmi užitočná pri dlhších výletoch na bicykli. Taška je vyrobená z vodeodolného materiálu. Je veľká a priestranná, ľahko sa do nej zmestí najnutnejšie náradie, oblečenie, mapy..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Elektrická pumpa na nafukovanie matracov 220-240V / 12V  Elektrická pumpa napájaná z el. zásuvky. Je určená na nafukovanie a vyfukovanie vzduchu z rôznych predmetov, napríklad lôpt, matracov, nafukovacích vankúšov, nafukovacích člnov atď. Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii nezaberá veľa miesta...
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
LED taktická nabíjateľná baterka - flash bright 500m LED taktická nabíjateľná baterka - flash bright 500m
Novinka
ULTRA BRIGHT FLASHLIGHT - taktická nabíjateľná LED baterka Baterka ULTRA BRIGHT FLASHLIGHT má veľmi silný svetelný zdroj - LED CREE-XML-T6 so životnosťou 100 000 h. Vstavaná funkcia zoomu s ohniskovou vzdialenosťou, činí baterku ideálnym pre blízke a vzdialené objekty! Baterka je nepriepustná a ..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
POLICE CREE LED - taktická nabíjateľná výstražná baterka + 1 akumulátor POLICE CREE LED - taktická nabíjateľná výstražná baterka + 1 akumulátor
Novinka
POLICE LED CREE - taktická nabíjateľná policajná baterka s 1 akumulátorom a výstražným prvkom Špeciálna dobíjacia baterka v štýle policajných zásahových jednotiek SWAT. Súčasťou balenia je nabíjací akumulátor 8800 mAh! Posvieťte si ako profesionálni policajti alebo hasiči s neuveriteľným dosvitom ..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Predné a zadané svetlo na bicykel CB-4 VODEODOLNÉ SVETLO NA BICYKEL S KAPACITNOU BATÉRIOU + ZADNÉ LED SVETLO Vodotesné cyklistické svetlo so svetelným výkonom 300 lúmenov s objemnou batériou zaisťuje bezpečnosť a komfort jazdy na bicykli po zotmení. Integrované LED diódy sa postarajú o výborné o..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Tachometer na bicykel, čierny Tachometer je ideálny pre každého, kto miluje cyklistiku. Má až 22 rôznych funkcií, ktoré pravidelne analyzuje a zobrazuje. Je tiež ideálny pre profesionálne aplikácie. Tachometer s LCD displejom - umožní odčítať meranie aj na diaľku. Prístroj sa vyznačuje dobrým roz..
9,70€
Cena bez DPH:8,08€
Tachometer so svetlom + zadné svetlo BEZDRÔTOVÝ TACHOMETER S PREDNÝM SVETLOM A KLAKSÓNOM + ZADNÉ SVETLO - VODEODOLNÉ, S PODSVIETENOU LCD OBRAZOVKOU A VIACERÝMI REŽIMAMI PREVÁDZKY. Pohodlný a extrémne odolný tachometer s funkciou svetla je nepostrádateľnou výbavou pre každého, kto je nadšený cykl..
34,00€
Cena bez DPH:28,33€
Taktická baterka 2500 lm s USB Baterka je veľmi užitočná na osvetlenie tmavých miest alebo priestorov v noci. Môže byť tiež použitá ako núdzový nástroj, keď nie je k dispozícii žiadny iný svetelný zdroj. Uplatnia sa v profesiách ako automechanik, elektrikár či pri potápaní, kde je potrebný konce..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Cyklopláštenka do dažďa - PONČO Pláštenka na jazdu na bicykli a prechádzku, vhodná do daždivého počasia.  Chráni pred dažďom a zaberie málo miesto, dôležitá súčasť na dlhé prechádzky alebo jazdu na bicykli. Vyhotovenie bez rukávov a univerzálna veľkosť umožňujú prirodzený a pohodlný pohyb rúk, záro..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Klasická rehabilitačná lopta, 55cm  Rehabilitačná lopta "Classic" je určená na korekciu porúch držania tela, v terapii zameranej na zlepšenie kondície a pohybovej koordinácie, posilnenie chrbtového svalstva, zvýšenie pohyblivosti kĺbov a pri neurologických ochoreniach. Ideálne pre ľudí, ktorí ch..
16,90€
Cena bez DPH:14,08€
Posilňovacia fitness guma na cvičenie - 15,9 - 38,6 kg Je váš sen modelovať a rozvíjať svoju vlastnú postavu? Posilňovacia guma je tým správnym produktom. Skvelá pomôcka na posilnenie a pretiahnutie vašich svalov. Vďaka uzavretému obvodu vám umožňuje vykonávať veľa vytrvalostných cvičení. Je vyro..
20,40€
Cena bez DPH:17,00€