Hlavné menu
Produkty v košíku

Kompresory, nabíjačky

Dajte svojim elektrickým zariadeniam nový život s našimi kvalitnými kompresormi a nabíjačkami. S rýchlym a spoľahlivým nabíjaním budete vždy pripravení na akékoľvek výzvy. S našimi kompresormi a nabíjačkami budete mať vždy na... Pokračovať
Kompaktný, bezdrôtový kompresor s 3 koncovkami Kompaktný, bezdrôtový kompresor na hustenie pneumatík. Poháňané vstavanou nabíjateľnou batériou, nabíjanou káblom USB (súčasťou balenia). Pohodlná rukoväť uľahčuje pumpovanie kolies a čitateľný LCD displej uľahčuje nastavenie vyhradeného tlaku vzduc..
32,40€
Cena bez DPH:27,00€
Nabíjačka autobatérií 14A 12V / 24V Nabíjačka je riadená mikroprocesorom, ktorý automaticky prispôsobuje nabíjací prúd napätiu. Má funkciu automatickej detekcie napätia batérie (12 V alebo 24 V). Dokonale funguje s lítiovými, vápnikovými, AGM a mokrými batériami, čo znamená, že ju možno použiť v ..
37,30€
Cena bez DPH:31,08€
Vysokotlakový kompresor BOA – pumpa Kompresor BOA je bezdrôtové vysokotlakové ručné čerpadlo vybavené vysoko kvalitnou lítium-iónovou batériou. Perfektné na nafúkanie kolies v štandardných vozíkoch, elektrických vozíkoch, kolobežkách a bicykloch. Vďaka vstavanej batérii ho môžete mať vždy po ruk..
72,50€
Cena bez DPH:60,42€
Nabíjačka na autobatérie automatická P11162 Nabíjačka je riadená mikroprocesorom, ktorý automaticky upravuje nabíjací prúd na požadované napätie. Má funkciu automatickej detekcie napätia batérie (12V alebo 24V). Nabije vápnikové, gelové, AGM, a mokré nabíjateľné batérie. To znamená, že nabíjačku ..
35,00€
Cena bez DPH:29,17€
Kompresor 12V, 150PSI/10bar, 120W Kompresor je prenosné zariadenie na hustenie všetkých druhov pneumatík automobilov, motocyklov, bicyklov, lôpt, matracov a mnoho ďalšieho. To umožňujú adaptéry, ktoré sú súčasťou sady. Kompresor má tiež integrovanú LED lampu, ktorá umožňuje pohodlné osvetlenie ko..
17,40€
Cena bez DPH:14,50€
Prenosný kompresor do zapaľovača auta 12V 120W Vzduchový kompresor s funkciou baterky je napájaný zo zásuvky zapaľovača cigariet. Jednoduchá obsluha. Automatické vypnutie pri dosiahnutí požadovaného tlaku v pneumatikách. Ochrana proti prehriatiu - pri preťažení sa automaticky vypne. Prenosný ..
35,70€
Cena bez DPH:29,75€
Bezdrôtový kompresor Pump, čierny Prenosný kompresor na pneumatiky je skvelé zariadenie, ktoré sa vám bude hodiť nielen počas výletov na dovolenku alebo výletov na bicykli. Zariadenie bude fungovať aj v každodenných situáciách - pri pumpovaní lopty alebo rôznych nafukovacích hračiek. Výhodou náš..
50,20€
Cena bez DPH:41,83€
Malatec 16827 Štartovacia sada s kompresorom 4v1 Multifunkčné zariadenie, ktoré sa bude hodiť v každej garáži, dielni aj v automobile. Vďaka tomuto zariadeniu môžete naštartovať auto, nafúknuť pneumatiku, posvietiť si alebo nabiť telefón. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa perfektne vojde do kuf..
98,50€
Cena bez DPH:82,08€
Kompresor 12V, 150PSI/10bar, 120W Kompresor je prenosné zariadenie na hustenie všetkých druhov pneumatík automobilov, motocyklov, bicyklov, lôpt, matracov a mnoho ďalšieho. To umožňujú adaptéry, ktoré sú súčasťou sady. Vďaka čitateľnému LCD displeju môžeme kontrolovať napríklad tlak v kolese. Po..
23,90€
Cena bez DPH:19,92€
Multifunkčná pumpa 3v1 (voda, vzduch, PHM) Dielenská pumpa - bežné nafukovanie, prečerpávanie vody a iných kvapalín, balenie obsahuje adaptéry na rôzne použitie. Multifunkčná pumpa je ideálna nielen na nafukovanie, ale aj na prečerpávanie kvapalín. Balenie totiž obsahuje hneď niekoľko adaptérov..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€