Hlavné menu
Produkty v košíku

Oddeľovače prstov

Tieto silikónové alebo gélom naplnené pomôcky sa umiestňujú medzi prsty a pomáhajú pri liečbe halluxov, alebo pri zmiernení tlaku a trenia medzi prstami. Oddeľovače prstov pomáhajú zlepšiť postavenie prstov tak, že ich nútia... Pokračovať
Gélové oddeľovače prstov na nohách - univerzálna veľkosť Zbavte sa bolesti a diskomfortu spôsobených prekrývajúcimi sa prstami alebo hallux valgus Naše gélové oddeľovače prstov na nohách sú navrhnuté tak, aby narovnávali a udržiavali vaše prsty v správnej polohe, zabezpečujúc celodenné pohodlie. ..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Gélové oddeľovače prstov na nohách - univerzálna veľkosť Zbavte sa bolesti a diskomfortu spôsobených prekrývajúcimi sa prstami alebo hallux valgus Naše gélové oddeľovače prstov na nohách sú navrhnuté tak, aby narovnávali a udržiavali vaše prsty v správnej polohe, zabezpečujúc celodenné pohodlie. ..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Gélové oddeľovače prstov - Cesta k prirodzene krásnemu rozloženiu prstov na nohách Objavte revolučný spôsob, ako vrátiť vašim nohám ich prirodzenú krásu a zdravie. S našimi gélovými oddeľovačmi prstov sa konečne môžete rozlúčiť s prekrývajúcimi sa a boľavými prstami. Navrhnuté s myšlienkou na pohodl..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Ortéza s oddeľovačom prstov 5 v 1 - odpruženie metatarzálnej kosti Objavte revolučnú ochranu pre Vaše chodidlo Ortéza s oddeľovačom prstov poskytuje maximálnu ochranu a pohodlie pre prednú časť chodidla. Ideálny spoločník pre každodenné nosenie, tento separátor chráni Vaše chodidlo pred odieraním a ..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Gélový medziprstový separátor, Ringi pre Hallux Valgus: Riešenie pre Vaše nohy Objavte úľavu a komfort, ktorý prináša náš gélový medziprstový separátor určený špeciálne pre ľudí trpiacich stavom zvaným hallux valgus. Tento inovatívny výrobok je navrhnutý tak, aby efektívne zmierňoval nepohodlie a bo..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Oddeľovač prstov malíčka na nohu - pre 3 prsty Oddeľovač prstov je navrhnutý tak, aby efektívne pomáhal pri korekcií postavenia prstov. Jeho pravidelné používanie zabezpečí, že vaše prsty budú mať správne vyrovnanie a predchádza ich prekrývaniu. Na ochranu vonkajšej strany chodidla pred odieraním a ..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Bavlnené hydratačné ponožky s gélovou vrstvou Tieto ponožky sú vyrobené z vysokokvalitného bavlneného úpletu, ktorý zaručuje pohodlie pri nosení. Vo vnútri návleku sa nachádza jemný gél, ktorý pokožke nohy poskytuje intenzívnu hydratáciu a prispieva k jej regenerácii. Ponožky okrem toho efektívne..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Duosafe zdravotný gélový medziprstový separátor s dvoma krúžkami Táto zdravotnícka pomôcka upokojuje príznaky hallux valgus a prekrývajúcich sa prstov. Jemne oddeľuje susedné prsty, zabraňuje ich vzájomnému prekrývaniu a tvorbe odrenín, pľuzgierov a kurieho oka. Znižuje bolesť spôsobenú trením a ..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Separátor držania prstov - oddeľovač malíčka 1 ks Silikónový separátor chráni pokožku kĺbov pred tlakom a trením,pri kurích okách či bradaviciach. Pomáha pri korigovaní prekrývajúcich sa prstov. Možete ho použiť na malíček a štvrtý prst, prípadne štvrtý a tretí prst pri kurích okách. Technické š..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€
Separator zdravotný gélový medziprstový klin veľkosť S Zdravotnícka pomôcka oddeľuje zdeformované a prekrývajúce sa prsty. Chráni pred odreninami, pľuzgiermi a kurím okom na bočných plochách prstov, a ak k nim dôjde, zmierňuje bolesť. Chráni pred poranením miesto po podiatrickom ošetrení a prst s..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Separátor, oddeľovač prstov na haluxy, 1ks Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a bolesťou v prednej časti chodidiel? Vyskúšajte silikónovú podpornú bandáž na haluxy, ktorá koriguje a napráva vybočený palec. Gélový separátor je určený pre ľudí, ktorí majú problémy s prekrývajúcimi sa prstami...
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 unisex Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 unisex
Top
Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 Gélová pomôcka na vzájomné oddelenie prstov nohy. Vhodná na prevenciu pred vzájomným odieraním prstov v topánke z úzkou špicou. Separátor zabráni otlakom, oderom a povrchovým zraneniam medzi prstami na nohe. Separátor piatich prsto..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€