Hlavné menu
Produkty v košíku

Oddeľovače prstov

Tieto silikónové alebo gélom naplnené pomôcky sa umiestňujú medzi prsty a pomáhajú pri liečbe halluxov, alebo pri zmiernení tlaku a trenia medzi prstami. Oddeľovače prstov pomáhajú zlepšiť postavenie prstov tak, že ich nútia... Pokračovať
Gélový separátor na 5 prstov, na haluxy a prekrývajúce sa prsty Naša najnovšia inovácia v podobe gélového separátora na 5 prstov je navrhnutá tak, aby ľuďom trpiacim deformáciami kĺbov – ako sú hrbolčeky alebo prekrývajúce sa prsty – pomohla obnoviť prirodzený vzhľad ich nôh. Tento flexibilný a komf..
10,80€
Cena bez DPH:9,00€
Gélový separátor s klinovým korigujúcim uzlíkom na 3 prsty, 8 x 7 cm Silikónový korektor, ktorý vyrovnáva prsty na nohách je ideálny na použitie pri problémoch s vybočenými a prekrývajúcimi sa prstami. Nosí sa na troch prstoch. Poskytuje pohodlné nosenie a účinnú podporu. Oddeľovače prstov sú vý..
11,20€
Cena bez DPH:9,33€
Silikónové prúžky s oddeľovačom prstov pre vbočené kĺby + klin, 1 pár (2ks) Silikónové prúžky s oddeľovačom prstov pre vbočené kĺby + klin, 1 pár (2ks)
Novinka
Silikónové pásky na korekciu prstov s pridaným klinom Tento inovatívny produkt je navrhnutý pre osoby trpiace deformáciami prstov, ako sú haluxy alebo prekrývajúce sa prsty. Pásky efektívne oddelujú prsty a zabraňujú ich prekrývaniu, zároveň korigujú zakrivenie a chránia bolestivé miesta. Výhody:..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€
Silikónový ochranný obväz na haluxi, kurie oká a pľuzgiere Táto najnovšia inovácia v podobe silikónového ochranného obväzu je ideálnym riešením pre každého, kto zápasí s haluxami, kurím okom či bolestivými odreninami na chodidlách. Tento výrobok je navrhnutý tak, aby účinne chránil citlivé miesta a ..
11,70€
Cena bez DPH:9,75€
Gélové oddeľovače prstov na nohách - univerzálna veľkosť Zbavte sa bolesti a diskomfortu spôsobených prekrývajúcimi sa prstami alebo hallux valgus Naše gélové oddeľovače prstov na nohách sú navrhnuté tak, aby narovnávali a udržiavali vaše prsty v správnej polohe, zabezpečujúc celodenné pohodlie. ..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Gélový klin s tlmiacou vložkou Gélový klin s tlmiacou vložkou je inovatívna pomôcka pre každého, kto trpí bolesťou chodidiel, alebo chce predchádzať deformácii prstov. Alternatíva k bežným medziprstovým klinom. Ide o kombináciu gélového klinu a podložky. Pomáha vyrovnať valgózny palec. Vynucuje v..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Separator Plus gélový medziprstový separátor S Ortopedická pomôcka medziprstový gélový klin, ktorý oddeľuje ohnuté a prekrývajúce sa prsty chodidiel. Chráni ich pred odreninami a tlakom. Prináša úľavu v prípade bolesti a kŕčov medzi prstami. Udržiava správne umiestnenie prstov v obuvi. Pomáha pri..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Gélové oddeľovače prstov na nohách - univerzálna veľkosť Zbavte sa bolesti a diskomfortu spôsobených prekrývajúcimi sa prstami alebo hallux valgus Naše gélové oddeľovače prstov na nohách sú navrhnuté tak, aby narovnávali a udržiavali vaše prsty v správnej polohe, zabezpečujúc celodenné pohodlie. ..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Duosafe zdravotný gélový medziprstový separátor s dvoma krúžkami Táto zdravotnícka pomôcka upokojuje príznaky hallux valgus a prekrývajúcich sa prstov. Jemne oddeľuje susedné prsty, zabraňuje ich vzájomnému prekrývaniu a tvorbe odrenín, pľuzgierov a kurieho oka. Znižuje bolesť spôsobenú trením a ..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Oddeľovač prstov malíčka na nohu - pre 3 prsty Oddeľovač prstov je navrhnutý tak, aby efektívne pomáhal pri korekcií postavenia prstov. Jeho pravidelné používanie zabezpečí, že vaše prsty budú mať správne vyrovnanie a predchádza ich prekrývaniu. Na ochranu vonkajšej strany chodidla pred odieraním a ..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Korektor na haluxy, Gel Basic Duo Korektor na haluxy, Gel Basic Duo
Top
Separátor, oddeľovač prstov na haluxy, 1ks Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a bolesťou v prednej časti chodidiel? Vyskúšajte silikónovú podpornú bandáž na haluxy, ktorá koriguje a napráva vybočený palec. Gélový separátor je určený pre ľudí, ktorí majú problémy s prekrývajúcimi sa prstami...
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Gélový separátor s päťovým pásom na 5 prstov FC1003, 9 x 2 cm Určenie a popis Určené pre ľudí trpiacich deformáciami a bolesťami chodidiel. Navrhnuté na nosenie na všetkých piatich prstoch. Separátory sú vybavené pásikom, ktorý po umiestnení na pätu zvyšuje ich funkčnosť a stabilitu pri používaní. P..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€