Hlavné menu
Produkty v košíku

Brúsky na päty

Špeciálne navrhnuté nástroje na jemné odstránenie tvrdej a zrohovatenej kože na pätách. Tieto brúsky majú špeciálne povrchy, ktoré pomáhajú vyhladiť a zbaviť sa suchých, hrubých miest. V našej ponuke máme jednoduché... Pokračovať
Elektrický pilník na chodidlá DAHLIA - fialový Elektrický pilník na chodidlá DAHLIA je inovatívne zariadenie na vyhladzovanie suchej, drsnej a odumretej pokožky na nohách. Unikátny brúsny valec sa otáča o 360 ° rýchlosťou 30-krát za sekundu, aby jemne, efektívne a rýchlo vyhladil pokožku. Je bezp..
9,10€
Cena bez DPH:7,58€
Elektrický pilník na nohy a chodidlá s LCD displejom S týmto elektrickým pilníkom na päty a chodidlá budú vaše chodidlá jemné za krátky čas. Šetrný elektrický pilník dokáže ľahko odstrániť stvrdnuté mozole, kurie oká alebo suchú kožu. Funguje na princípe otáčajúcich sa valčekov a vďaka ergonomick..
15,10€
Cena bez DPH:12,58€
Pilník na chodidlá RB-003 Vďaka inovatívnemu elektrickému prístroju na starostlivosť o chodidlá bude pokožka na chodidlách hladká a jemná na dotyk. Zbavte sa vrstvy zrohovatenej epidermy, kurích ôk, mozoľov atď. Procedúra vykonaná naším prístrojom je oveľa rýchlejšia a efektívnejšia ako pri použi..
25,60€
Cena bez DPH:21,33€
Elektrický pilník na chodidlá + 3 výmenné quartzové hlavice Vďaka inovatívnemu elektrickému prístroju na starostlivosť o chodidlá bude pokožka na chodidlách hladká a jemná na dotyk. Zbavte sa vrstvy zrohovatenej epidermy, kurích ôk, mozoľov atď. Procedúra vykonaná naším prístrojom je oveľa rýchl..
39,40€
Cena bez DPH:32,83€
Elektrický pilník na nohy s displejom Vďaka modernému a praktickému pilníku na nohy budú vaše nohy vždy hladké, mäkké a upravené! Pilník účinne odstráni odumretú epidermu, mozole a inú drsnosť pokožky. Vodotesný pilník s displejom batérie. Vlastnosti produktu: inteligentný dotyk jedným tlači..
16,10€
Cena bez DPH:13,42€
Elektrický pilník na päty a chodidlá s LCD displejom, biely S týmto elektrickým pilníkom na päty a chodidlá budú vaše chodidlá jemné za krátky čas. Šetrný elektrický pilník dokáže ľahko odstrániť stvrdnuté mozole, kurie oká alebo suchú kožu. Funguje na princípe otáčajúcich sa valčekov a vďaka erg..
15,80€
Cena bez DPH:13,17€
Orezávač hrubej kože na päty Trápi Vás stvrdnutá koža na pätách? Zbavte sa jej rýchlo pomocou orezávača na päty. Vlastnosti: veľmi kvalitné prevedenie zrezáva kožu na chodidlách či zrohovatenú kožu jednoduchá dezinfekcia materiál: kov Obsah balenia: 1 x Orezávač hrubej kože na päty..
4,20€
Cena bez DPH:3,50€
Orezávač hrubej kože na päty Trápi Vás stvrdnutá koža na pätách? Zbavte sa jej rýchlo pomocou orezávača na päty. Vlastnosti: veľmi kvalitné prevedenie zrezáva kožu na chodidlách či zrohovatenú kožu jednoduchá dezinfekcia materiál: kov + plast Obsah balenia: 1 x Orezávač hrubej kože na päty..
0,90€
Cena bez DPH:0,75€
Prístroj na tvrdé päty Velform Satin Chodidlá jemná ako hodváb už za niekoľko sekúnd vďaka prístroju Velform Satin. Koniec mozolom na pätách! Vďaka presnosti a vysokej rýchlosti valčeka z abrazívnych mikrominerálov dokáže prístroj Velform Satin rýchlo a jemne zbaviť mozoľov, bez rizika porane..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Sada na pedikúru zložená z 26 kusov Pedikúra je určená na zlepšenie vzhľadu chodidiel, udržanie zdravej pokožky a nechtov a poskytnutie pocitu relaxácie. Je dôležité dodržiavať hygienu a dodržiavať odporúčania pre starostlivosť o nohy, aby ste sa vyhli infekciám a iným zdravotným problémom. ..
12,20€
Cena bez DPH:10,17€