Hlavné menu
Produkty v košíku

Ploché

Elegantné saténové šnúrky, 120cm Objavte dokonalú harmóniu štýlu a kvality s našimi elegantnými saténovými šnúrkami. Vyrobené z prvotriednej saténovej látky, ktorá dodáva jemný lesk, tieto šnúrky sú navrhnuté tak, aby oživili akýkoľvek pár obuvi a zároveň poskytovali dlhotrvajúcu odolnosť. Šnúrky..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Elegantné saténové šnúrky, 90cm Objavte dokonalú harmóniu štýlu a kvality s našimi elegantnými saténovými šnúrkami. Vyrobené z prvotriednej saténovej látky, ktorá dodáva jemný lesk, tieto šnúrky sú navrhnuté tak, aby oživili akýkoľvek pár obuvi a zároveň poskytovali dlhotrvajúcu odolnosť. Šnúrky ..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
WW Ploché profesionálne kvalitné polyesterové šnúrky do pracovnej obuvi čierne Špeciálne testované ploché šnúrky vyvinuté pre použitie do pracovnej obuvi. Šnúrky sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej nízko nasiakavej priadze, čím je dosiahnutá ich dobrá vodeodolnosť a pevnosť v ťahu pri viacná..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
WW XTR Ploché profesionálne extrémne pevné kevlarové bavlnené šnúrky do pracovnej obuvi farba čierna Nezničiteľné ploché šnúrky do pracovnej obuvi Vyrobené z materiálu typu Kevlar, ktorý sa používa v leteckom, automobilovom a hasičskom priemysle ako mimoriadne odolný materiál, sú päťkrát pevnejši..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
WW HD Ploché profesionálne pevné oderuvzdorné bavlnené šnúrky 150cm, čierne Mimoriadne odolné ploché šnúrky do pracovnej obuv, vyrobené z metaamidového vlákna. Metaaramid je technologicky vyspelý materiál známy ako Nomex, ktorý je odolný voči vysokej teplote, chemickej degradácii a oderu. Šnúrky ..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
WW Ploché profesionálne kvalitné pevné polyesterové šnúrky, čierno hnedé, 120cm Špeciálne testované ploché šnúrky vyvinuté pre použitie do pracovnej obuvi. Šnúrky sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej nízko nasiakavej priadze, čím je dosiahnutá ich dobrá vodeodolnosť a pevnosť v ťahu pri vi..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Ploché široké ružové šnúrky do tenisiek dĺžka 120 cm Ploché športové široké ružové šnúrky do tenisiek. Šnúrky sú vyrobené zo 100% polyesterových vlákien, vďaka čomu sú silné a odolné voči vode.   Špecifikácie: typ: široké ploché šnúrky farba: ružová určenie: dámske, pánske a detské tenisky ma..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Prémiové saténové zlaté ploché šnúrky do topánok dĺžka 120 cm Prémiové saténové zlaté ploché šnúrky do topánok. Vysoko kvalitné saténové šnúrky sú vyrobené zo 100 % polyesterových vlákien, vďaka čomu sú silné a odolné. Šírka 12 mm.   Špecifikácie: typ: ploché saténové šnúrky farba: zlatá určeni..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Ploché biele bavlnené šnúrky do topánok dĺžka 90 cm Kvalitné biele ploché bavlnené šnúrky do obuvi. Šnúrky sú vyrobené zo 100% bavlny - silné a odolné. Špecifikácie: typ: ploché šnúrky farba: biela určenie: dámska, pánska a detská obuv materiál: 100 % bavlna využitie: šport, práca, relax ..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Prémiové hokejové ploché voskované čierno biele šnúrky do korčulí dĺžka 300 cm Viacfarebné kvalitné hokejové ploché voskované šnúrky do korčulí. Šnúrky sú vyrobené zo 100% bavlny s povrchovou úpravou kvalitným voskom, vďaka čomu sú silné a odolné voči vode. Špecifikácie: typ: ploché hokejové ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
WW STR Ploché profesionálne pevné ohňovzdorné bavlnené šnúrky 110cm, žlté Špeciálne testované ploché šnúrky do pracovnej obuvi, vyrobené zo silnej zmesi modakrylu a bavlny. Veľmi pevné, odolné voči ťahu a ohňu vďaka modakrylovým vláknam. Ideálne pre prácu v ťažkých podmienkach s náhodným vystavením ..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Ploché bordové voskované šnúrky do topánok dĺžka 90 cm Kvalitné bordové ploché voskované šnúrky do obuvi. Šnúrky sú vyrobené zo 100% bavlny s povrchovou úpravou kvalitným voskom, silné a odolné.   Špecifikácie: typ: ploché voskované šnúrky farba: bordová určenie: dámska, pánska a detská obuv ..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€