Hlavné menu
Produkty v košíku

Ploché

Prémiové saténové zlaté ploché šnúrky do topánok dĺžka 120 cm Prémiové saténové zlaté ploché šnúrky do topánok. Vysoko kvalitné saténové šnúrky sú vyrobené zo 100 % polyesterových vlákien, vďaka čomu sú silné a odolné. Šírka 12 mm.   Špecifikácie: typ: ploché saténové šnúrky farba: zlatá určeni..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Prémiové hokejové ploché voskované čierno biele šnúrky do korčulí dĺžka 300 cm Viacfarebné kvalitné hokejové ploché voskované šnúrky do korčulí. Šnúrky sú vyrobené zo 100% bavlny s povrchovou úpravou kvalitným voskom, vďaka čomu sú silné a odolné voči vode. Špecifikácie: typ: ploché hokejové ..
4,20€
Cena bez DPH:3,50€
WW XTR Ploché profesionálne extrémne pevné kevlarové bavlnené šnúrky čierne, 130cm Extrémne pevné ploché šnúrky do pracovnej obuvi. Vyrobené z materiálu typu Kevlar, ktorý sa používa v leteckom, automobilovom a hasičskom priemysle ako mimoriadne odolný materiál, sú päťkrát pevnejšie ako oceľ. Kev..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Ploché biele bavlnené šnúrky do topánok dĺžka 100 cm Kvalitné biele ploché bavlnené šnúrky do obuvi. Šnúrky sú vyrobené zo 100% bavlny - silné a odolné. Špecifikácie: typ: ploché šnúrky farba: biela určenie: dámska, pánska a detská obuv materiál: 100 % bavlna využitie: šport, práca, relax   O..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
WW HD Ploché profesionálne pevné oderuvzdorné bavlnené šnúrky 110cm, čierne Mimoriadne odolné ploché šnúrky do pracovnej obuv, vyrobené z metaamidového vlákna. Metaaramid je technologicky vyspelý materiál známy ako Nomex, ktorý je odolný voči vysokej teplote, chemickej degradácii a oderu. Šnúrky HD ..
4,20€
Cena bez DPH:3,50€
WW Ploché profesionálne kvalitné pevné polyesterové šnúrky do pracovnej obuvi farba čierna dĺžka 150 cm Špeciálne testované ploché šnúrky vyvinuté pre použitie do pracovnej obuvi. Šnúrky sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej nízko nasiakavej priadze, čím je dosiahnutá ich dobrá vodeodolnosť..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
WW STR Ploché profesionálne pevné ohňovzdorné bavlnené šnúrky 130cm, žlté Špeciálne testované ploché šnúrky do pracovnej obuvi, vyrobené zo silnej zmesi modakrylu a bavlny. Veľmi pevné, odolné voči ťahu a ohňu vďaka modakrylovým vláknam. Ideálne pre prácu v ťažkých podmienkach s náhodným vystavením ..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Prémiové hokejové ploché voskované žlto čierne šnúrky do korčulí dĺžka 305 cm Viacfarebné kvalitné hokejové ploché voskované šnúrky do korčulí. Šnúrky sú vyrobené zo 100% bavlny s povrchovou úpravou kvalitným voskom, vďaka čomu sú silné a odolné voči vode. Špecifikácie: typ: ploché hokejové v..
4,20€
Cena bez DPH:3,50€
WW Ploché profesionálne kvalitné pevné polyesterové šnúrky, čierno hnedé, 120cm Špeciálne testované ploché šnúrky vyvinuté pre použitie do pracovnej obuvi. Šnúrky sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej nízko nasiakavej priadze, čím je dosiahnutá ich dobrá vodeodolnosť a pevnosť v ťahu pri vi..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
WW Ploché profesionálne kvalitné pevné polyesterové šnúrky do pracovnej obuvi farba čierna dĺžka 90 cm Špeciálne testované ploché šnúrky vyvinuté pre použitie do pracovnej obuvi Šnúrky sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej nízko nasiakavej priadze, čím je dosiahnutá ich dobrá vodeodolnosť a..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Ploché široké ružové šnúrky do tenisiek dĺžka 120 cm Ploché športové široké ružové šnúrky do tenisiek. Šnúrky sú vyrobené zo 100% polyesterových vlákien, vďaka čomu sú silné a odolné voči vode.   Špecifikácie: typ: široké ploché šnúrky farba: ružová určenie: dámske, pánske a detské tenisky ma..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
WW STR Ploché profesionálne pevné ohňovzdorné bavlnené šnúrky 150cm, žlté Špeciálne testované ploché šnúrky do pracovnej obuvi, vyrobené zo silnej zmesi modakrylu a bavlny. Veľmi pevné, odolné voči ťahu a ohňu vďaka modakrylovým vláknam. Ideálne pre prácu v ťažkých podmienkach s náhodným vystaven..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€