Hlavné menu
Produkty v košíku

Impregnácia, leštenie obuvi

Impregnácia je kľúčovým krokom v starostlivosti o obuv, najmä ak chcete, aby vaše topánky či čižmy vydržali čo najdlhšie a zachovali si svoje estetické a funkčné vlastnosti. Impregnácia obuvi nielenže ju chráni pred vonkajším... Pokračovať
Prémiový univerzálny krém s obsahom prírodného včelieho vosku, B-Wax, 100ml Prémiový univerzálny krém s obsahom prírodného včelieho vosku, B-Wax, 100ml
Novinka
B-Wax prémiový univerzálny krém s obsahom prírodného včelieho vosku, 100ml Prémiový univerzálny krém s obsahom 100% prírodného včelieho vosku. Prípravok vyživuje a hydratuje prírodnú lícovú a syntetickú useň. Chránia pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Účinné prísady v kréme vyživujú a z..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
White Shine biela prémiová leštiaca hubka na kožu Prémiová leštiaca hubka k ošetreniu prírodnej a syntetickej usne. Obsah prírodných olejov a voskov zaručuje dosiahnutie skvelého výsledku pri čistení a leštení obuvi a galantérie. Okamžité čistenie povrchu a vysoký lesk. Praktické prevedenie zaruč..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Wet Blocker 75 ml bezaerosolová univerzálna impregnácia Vysoko pokročilá ochrana bez aerosólu s dokonalými hydrofóbnymi vlastnosťami, účinne odpudzuje čiastočky vody. Bezfarebná a rychloschnúca. Vynikajúco chráni pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Určené k ochrane nelakovanej prírodnej usn..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Mink Oil 100 ml neutrálny impregnačný olejový krém Výživný olejový ochranný krém s impregnačnými vlastnosťami. Vynikajúco chráni pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Ďalšie účinné prísady v kréme vyživujú a zvláčňujú ošetrovaný povrch čím bránia vzniku prasklín. Obnovuje vzhľad olejovanýc..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Textil Shield prémiová ochrana textílii turistických topánok a doplnkov, 300ml Prémiový impregnačný prostriedok na bundy, nohavice, klobúky, rukavice, batohy a špeciálne horské odevy. Chráni oblečenie pred nečistotami a vlhkosťou bez toho, aby blokoval prúdenie vzduchu tkaninou. Má príjemnú vôňu ..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Oil Protector prémiová olejová impregnácia turistických topánok a doplnkov, 300ml Prémiový bezfarebný prírodný impregnačný prostriedok na obuv z olejovanej usne, semišu a nubuku. Výrobok je ideálny na impregnáciu stielok vyrobených z tkanín High Tech do trekovej obuvi. Pri pravidelnom používaní c..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
WW Shoe Cream Pro 250 ml profesionálny hydrofóbny krém na pracovnú obuv, čierny Prípravok vo forme hydrofóbneho krému určený na starostlivosť o obuv, ktorej zvršok je vyrobený z prírodnej kože. Oživuje farbu, dodáva lesk, zachováva prirodzenú pružnosť a priedušnosť materiálu a poskytuje ochranu pred..
6,80€
Cena bez DPH:5,67€
WW Suede and Nubuck Refresh Pro 150 ml profesionálny prípravok na semiš a nubuk, farba čierna Profesionálny tekutý prípravok na obnovenie a oživenie farebného odtieňu prírodného a syntetického semišu, nubuku a textílií. Vynikajúco chráni pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Odporúča sa pre v..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Waxed Cream prémiový neutrálny impregnačný krém s voskom, 100ml Prémiový impregnačný krém s voskom na obuv a doplnky vyrobené z lícovej usne. Účinne zvyšuje vodeodolnosť kožených výrobkov, ako sú: trekingová obuv, všetky športové a turistické topánky a sedlárske výrobky. Chráni, vyživuje a konzer..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Dubbin 50 ml čierny impregnačný tukový krém Vynikajúci  impregnačný tukový krém s obsahom prírodných tukov. Zloženie krému oživuje farby prírodnej usne, dodáva jej krásny lesk a vynikajúco chráni pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Ďalšie účinné prísady v kréme vyživujú ošetrovaný povrch..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Dubbin 100 ml neutrálny impregnačný tukový krém Vynikajúci  impregnačný tukový krém s obsahom prírodných tukov. Zloženie krému oživuje farby prírodnej usne, dodáva jej krásny lesk a vynikajúco chráni pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Ďalšie účinné prísady v kréme vyživujú ošetrovaný povrc..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Multi Protector 400 ml prémiová univerzálna impregnácia na ochranu výrobkov z kože Inovatívna impregnácia na ochranu hladkej, byvolej a stieranej usne. Perfektne impregnuje výrobky zo semišu, nubuku a textílie. Obsahuje inovatívnu zložku Fluton, ktorá zabraňuje prenikaniu vody a všetkých druhov neči..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€