Hlavné menu
Produkty v košíku

Impregnácia, leštenie obuvi

Impregnácia je kľúčovým krokom v starostlivosti o obuv, najmä ak chcete, aby vaše topánky či čižmy vydržali čo najdlhšie a zachovali si svoje estetické a funkčné vlastnosti. Impregnácia obuvi nielenže ju chráni pred vonkajším... Pokračovať
Textil Shield prémiová ochrana textílii turistických topánok a doplnkov, 300ml Prémiový impregnačný prostriedok na bundy, nohavice, klobúky, rukavice, batohy a špeciálne horské odevy. Chráni oblečenie pred nečistotami a vlhkosťou bez toho, aby blokoval prúdenie vzduchu tkaninou. Má príjemnú vôňu ..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€
Water Reppelent Suede tekutá impregnácia semišových turistických topánok, 100ml Prípravok na impregnáciu obuvi vyrobenej zo semišu, nubuku a kombinácií týchto materiálov s textilom. Chráni pred nečistotami a vlhkosťou, neblokuje priedušnosť povrchu. Špeciálny špongiový aplikátor uľahčuje aplikáci..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Fluor Free Protector 400 ml univerzálna impregnácia Vysoko pokročilá ochrana novej generácie, s dokonalými hydrofóbnymi vlastnosťami, účinne odpudzuje čiastočky vody. Bezfarebná a rychloschnúca. Neobsahuje Fluoridy! Vynikajúco chráni pred prenikaním vlhkosti a mastných  tekutín. Určené k ochrane nel..
8,20€
Cena bez DPH:6,83€
Balsam 150 ml neutrálny renovačný balzám s včelím voskom Vynikajúci renovačný balzám s obsahom včelieho vosku a prírodných tukov. Včelí vosk oživuje farby prírodnej usne a dodáva jej krásny lesk. Dodané tuky vynikajúco chránia prírodnú hladkú useň pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Ďalš..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Waterproof prémiová univerzálna impregnácia turistických topánok a doplnkov, 400ml Prémiová, vysoko pokročilá impregnácia a ochrana proti vode a nečistotám. Vhodné pre kožu, nubuk, semiš a textílie. Nielenže zabraňuje absorpcii vlhkosti, ale tiež významne znižuje riziko zašpinenia pri zachovaní p..
9,10€
Cena bez DPH:7,58€
WW Shoe Cream Pro 250 ml profesionálny hydrofóbny krém na pracovnú obuv, čierny Prípravok vo forme hydrofóbneho krému určený na starostlivosť o obuv, ktorej zvršok je vyrobený z prírodnej kože. Oživuje farbu, dodáva lesk, zachováva prirodzenú pružnosť a priedušnosť materiálu a poskytuje ochranu pred..
6,80€
Cena bez DPH:5,67€
Synthetic Protector 200 ml univerzálna impregnácia Vysoko pokročilá ochrana s dokonalými hydrofóbnymi vlastnosťami, účinne odpudzuje čiastočky vody. Bezfarebná a rychloschnúca. Vynikajúco chráni pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Určené k ochrane syntetickej, hladkej prírodnej, semišove..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Water Stop Cream 75 ml neutrálny impregnačný krém s včelím voskom Ideálny impregnačný krém na useň s včelím voskom pre dokonalú starostlivosť zložený z prírodných prísad. Včelí vosk oživuje farby prírodnej usne a dodáva jej krásny lesk. Silikónový olej a fluór prírodnú hladkú useň vynikajúco chrá..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
B-Wax prémiový univerzálny krém s obsahom prírodného včelieho vosku, 100ml Prémiový univerzálny krém s obsahom 100% prírodného včelieho vosku. Prípravok vyživuje a hydratuje prírodnú lícovú a syntetickú useň. Chránia pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Účinné prísady v kréme vyživujú a z..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Multi Protector 400 ml prémiová univerzálna impregnácia na ochranu výrobkov z kože Inovatívna impregnácia na ochranu hladkej, byvolej a stieranej usne. Perfektne impregnuje výrobky zo semišu, nubuku a textílie. Obsahuje inovatívnu zložku Fluton, ktorá zabraňuje prenikaniu vody a všetkých druhov neči..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Oil Protector 200 ml univerzálna olejová impregnácia Vysoko pokročilá ochrana s dokonalými hydrofóbnymi vlastnosťami, účinne odpudzuje čiastočky vody. Bezfarebná a rychloschnúca. Vysoký obsah fluóru a oleja chráni pred vodou, snehom, nečistotami a škvrnami. Vynikajúco chráni pred prenikaním vlhko..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Dubbin 100 ml neutrálny impregnačný tukový krém Vynikajúci  impregnačný tukový krém s obsahom prírodných tukov. Zloženie krému oživuje farby prírodnej usne, dodáva jej krásny lesk a vynikajúco chráni pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Ďalšie účinné prísady v kréme vyživujú ošetrovaný povrc..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€