Hlavné menu
Produkty v košíku

HDMI

Majte vždy najčistejší a najostrejší obraz pre vaše mediálne zariadenia. Naše HDMI káble sú navrhnuté tak, aby vám to poskytli. V našej ponuke nájdete aj príslušenstvo, ako prevodníky a redukcie. Bez ohľadu na to, či chcete... Pokračovať
Kábel DisplayPort Display DP-DP 60Hz 4K 2m, čierny DisplayPort káble slúžia na jednoduché prepájanie video a audio zariadení. Ide o alternatívu k obvyklejším HDMI káblom, ktorá so sebou nesie hneď niekoľko výhod. Kábel IZOXIS bude perfektný nielen doma, ale aj v práci, na konferencii alebo v ..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Redukcia VGA do HDMI s audio Prevodník obrazu a zvuku z VGA D-Sub + audio signálu na digitálny HDMI signál. Zariadenie konvertuje analógový signál VGA na digitálny signál HDMI (nikdy nie naopak)! Okrem toho konvertuje analógový stereo zvuk na digitálny zvuk HDMI. Vďaka tomuto adaptéru môžete prip..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Kábel HDMI 2.1 8K 1.5 m Profesionálny HDMI kábel (19-pin) v štandarde 2.1. Navrhnuté na prenos veľmi kvalitného obrazu a 8-kanálového zvuku. Pevné zástrčky zaručujú rýchly prenos kvality až 8K UHD (rozlíšenie 7680 x 4320 pixelov)! Umožňuje prenos dát rýchlosťou až 48 Gb/s! Vlastnosti a špecifi..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Kábel HDMI 2.1 8k 3m Izoxis PRE PRENOS OBRAZU A ZVUKU SÚČASNE - použitie: audia + videa súčasne výrazne zvýši komfort používania zariadení a uľahčí prácu, štúdium či relax. Odteraz si môžete vychutnať krištáľovo čistý zvuk a obrázky zobrazené v kvalite 8K. Kompatibilný so všetkými audio/video ..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Adaptér HDMI na VGA - DSC-HDMI-VGA-001 Chcete pripojiť HDMI zariadenie do projektora alebo displej s VGA vstupom? Digitálny HDMI v rozlíšení až 1920 × 1080 (60 Hz) konvertuje na analógový výstup VGA a zvuk do 3,5mm výstupu pre reproduktory. Výstupný signál zachováva vstupné rozlíšenie, takže nedo..
29,00€
Cena bez DPH:24,17€
Redukcia HDMI samec na DVI samica Vysokokvalitný štandardný adaptér HDMI (samica) na DVI (samec). Adaptér umožňuje bezproblémové pripojenie a prenos obrazových a zvukových signálov z DVI portu počítača do prijímača (TV) vybaveného štandardným HDMI portom. Špecifikácie: umožňuje prenos zvuku a..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Kábel DisplayPort 2 m Izoxis 19910 Použitie audia + videa súčasne výrazne zvýši komfort používania zariadení a uľahčí prácu, štúdium či relax. Odteraz si môžete vychutnať krištáľovo čistý zvuk a obrázky zobrazené v kvalite 4K. Kovová konštrukcia kábla zabraňuje jeho zamotaniu a PVC oplet ho ro..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Kábel HDMI 2.1 High Speed, 8K 60Hz, 2m čierny Kábel IZOXIS bude perfektný nielen na doma, ale aj v práci, na konferencii alebo v škole. Pre prenos zvuku a obrazu súčasne - aplikácia: audio + video zároveň výrazne zvýši komfort používania zariadení a uľahčí prácu, štúdium a relax. Odteraz si môže..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€
Kábel HDMI 2.1 , 8K 60Hz, 2m čierny Odteraz si môžete vychutnať krištáľovo čistý zvuk a obraz zobrazený v kvalite 8K. Kompatibilný so všetkými audio/video zariadeniami vybavenými HDMI portom. Napríklad: DVD prehrávače, Blu-ray prehrávače, herné konzoly, počítače, projektory, monitory a digitálne ..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Rozširovací konektor HDMI Potrebujete prepojiť počítač na veľký monitor alebo projektor? K tomu vám dopomôže redukcia. Adaptér je vhodný na pripojenie dvoch HDMI káblov, pre rozšírený dosah. Technické parametre: Typ pripojenia HDMI Počet konektorov 2 Farba čierna Typ konektora rovný Obsah bal..
0,40€
Cena bez DPH:0,33€
Adaptér HDMI mini HDMI GOLD Adaptér HDMI FEMALE - mini HDMI MALE (zásuvka HDMI 19-PIN - zástrčka miniHDMI 19-PIN).   Vlastnosti a špecifikácia produktu: umožňuje okrem iného rýchle a bezproblémové pripojenie TV, so zariadením vybaveným mini HDMI zásuvkou, keď máte len klasický HDMI-HDMI kábel ..
0,90€
Cena bez DPH:0,75€