Hlavné menu
Produkty v košíku

Trup

Tieto medicínske produkty sú dôležité pri liečbe alebo prevencii zranení, bolesti chrbta, svalových napätí alebo pri podpore a stabilizácii oblasti brucha a trupu. Brušné pásy vynikajúco poslúžia po operáciách alebo cisárskom... Pokračovať
Brušný pás "24cm", veľkosť L Brušný pás je medicínsky produkt podporujúci brušné svaly a zmierňujúci bolesť. Účinne sťahuje brušnú dutinu a chráni prietrž pred vydutím po celý deň. Odporúča sa aj ľuďom, ktorí podstúpili chirurgický zákrok. Vďaka otvorenému dizajnu sa pohodlne nasadzuje a vyzlieka..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Brušný pás "24cm", veľkosť M Brušný pás je medicínsky produkt podporujúci brušné svaly a zmierňujúci bolesť. Účinne sťahuje brušnú dutinu a chráni prietrž pred vydutím po celý deň. Odporúča sa aj ľuďom, ktorí podstúpili chirurgický zákrok. Vďaka otvorenému dizajnu sa pohodlne nasadzuje a vyzlieka..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Brušný pás "24cm", veľkosť S Brušný pás je medicínsky produkt podporujúci brušné svaly a zmierňujúci bolesť. Účinne sťahuje brušnú dutinu a chráni prietrž pred vydutím po celý deň. Odporúča sa aj ľuďom, ktorí podstúpili chirurgický zákrok. Vďaka otvorenému dizajnu sa pohodlne nasadzuje a vyzlieka..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Brušný pás "24cm", veľkosť XL Brušný pás je medicínsky produkt podporujúci brušné svaly a zmierňujúci bolesť. Účinne sťahuje brušnú dutinu a chráni prietrž pred vydutím po celý deň. Odporúča sa aj ľuďom, ktorí podstúpili chirurgický zákrok. Vďaka otvorenému dizajnu sa pohodlne nasadzuje a vyzliek..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Brušný pás "24cm", veľkosť XXL Brušný pás je medicínsky produkt podporujúci brušné svaly a zmierňujúci bolesť. Účinne sťahuje brušnú dutinu a chráni prietrž pred vydutím po celý deň. Odporúča sa aj ľuďom, ktorí podstúpili chirurgický zákrok. Vďaka otvorenému dizajnu sa pohodlne nasadzuje a vyzlie..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Brušný pás priedušný "24cm", veľkosť L Brušný pás priedušný "24cm" znižuje riziko hernie po operácii. Poskytuje vynikajúcu oporu brušným svalom. Napína brušnú dutinu. Výrobok je vyrobený z materiálu, ktorý je dokonale priedušný, čo umožňuje pokožke prirodzene dýchať. Brušný pás je pohodlný pri k..
18,40€
Cena bez DPH:15,33€
Brušný pás priedušný "24cm", veľkosť L, čierny Brušný pás priedušný "24cm" znižuje riziko hernie po operácii. Poskytuje vynikajúcu oporu brušným svalom. Napína brušnú dutinu. Výrobok je vyrobený z materiálu, ktorý je dokonale priedušný, čo umožňuje pokožke prirodzene dýchať. Brušný pás je pohodl..
18,40€
Cena bez DPH:15,33€
Brušný pás priedušný "24cm", veľkosť M Brušný pás priedušný "24cm" znižuje riziko hernie po operácii. Poskytuje vynikajúcu oporu brušným svalom. Napína brušnú dutinu. Výrobok je vyrobený z materiálu, ktorý je dokonale priedušný, čo umožňuje pokožke prirodzene dýchať. Brušný pás je pohodlný pri k..
18,40€
Cena bez DPH:15,33€
Brušný pás priedušný "24cm", veľkosť M, čierny Brušný pás priedušný "24cm" znižuje riziko hernie po operácii. Poskytuje vynikajúcu oporu brušným svalom. Napína brušnú dutinu. Výrobok je vyrobený z materiálu, ktorý je dokonale priedušný, čo umožňuje pokožke prirodzene dýchať. Brušný pás je pohodl..
18,40€
Cena bez DPH:15,33€
Brušný pás priedušný "24cm", veľkosť S Brušný pás priedušný "24cm" znižuje riziko hernie po operácii. Poskytuje vynikajúcu oporu brušným svalom. Napína brušnú dutinu. Výrobok je vyrobený z materiálu, ktorý je dokonale priedušný, čo umožňuje pokožke prirodzene dýchať. Brušný pás je pohodlný pri k..
18,40€
Cena bez DPH:15,33€
Brušný pás priedušný "24cm", veľkosť XL Brušný pás priedušný "24cm" znižuje riziko hernie po operácii. Poskytuje vynikajúcu oporu brušným svalom. Napína brušnú dutinu. Výrobok je vyrobený z materiálu, ktorý je dokonale priedušný, čo umožňuje pokožke prirodzene dýchať. Brušný pás je pohodlný pri ..
18,40€
Cena bez DPH:15,33€
Brušný pás priedušný "24cm", veľkosť XL, čierny Brušný pás priedušný "24cm" znižuje riziko hernie po operácii. Poskytuje vynikajúcu oporu brušným svalom. Napína brušnú dutinu. Výrobok je vyrobený z materiálu, ktorý je dokonale priedušný, čo umožňuje pokožke prirodzene dýchať. Brušný pás je pohod..
18,40€
Cena bez DPH:15,33€