Hlavné menu
Produkty v košíku

Trup

Tieto medicínske produkty sú dôležité pri liečbe alebo prevencii zranení, bolesti chrbta, svalových napätí alebo pri podpore a stabilizácii oblasti brucha a trupu. Brušné pásy vynikajúco poslúžia po operáciách alebo cisárskom... Pokračovať
Stabilizačný a imobilizujúci korzet s uťahovacími pásmi, veľkosť XXXL Stabilizačný a imobilizačný korzet so sťahovacími popruhmi je vyrobený z elastickej kompresnej textílie zapínanej vpredu na suchý zips, pružných kostier, hliníkových výstuh, ktoré odľahčujú a stabilizujú chrbticu, ako aj zo sy..
28,50€
Cena bez DPH:23,75€
Vysoká Hrudno-Lumbosakrálna Orteza (Korzet) Perfektná Voľba pre Stabilizáciu a Úľavu Tento vysoko kvalitný korzet je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu podporu chrbticovému stĺpcu, a to najmä v bedrovej oblasti. Vyrobený z elastickej kompresnej textílie a vybavený pružnými kosticami a hliníkový..
36,00€
Cena bez DPH:30,00€
Lumbosakrálny pás PA 26, veľkosť XXL Stabilizácia a odľahčenie v lumbosakrálnej oblasti chrbtice, fixácia a podpora brušnej steny. Zloženie a štruktúra materiálu v kombinácii so správnou konštrukciou pomôcky zabezpečuje požadovanú kompresiu, pričom jej požívanie je vzhľadom na hrúbku nenápadné a ..
28,20€
Cena bez DPH:23,50€
Brušný pás priedušný "24cm", veľkosť L, čierny Brušný pás priedušný "24cm" znižuje riziko hernie po operácii. Poskytuje vynikajúcu oporu brušným svalom. Napína brušnú dutinu. Výrobok je vyrobený z materiálu, ktorý je dokonale priedušný, čo umožňuje pokožke prirodzene dýchať. Brušný pás je pohodl..
16,70€
Cena bez DPH:13,92€
Vysoká ortéza na podporu trupu VERTEBRADYN – STRONG, veľkosť S Vysoká ortéza trupu VERTEBRADYN-STRONG stabilizuje a odľahčuje chrbticu v driekovej oblasti narovnaním a opravou nesprávneho držania tela (sploštenie lordózy). Umiestnené v chrbtovej časti, vysoké anatomicky profilované vzpery, sťaho..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€
Vysoká hrudno-lumbosakrálna ortéza, veľkosť S Vysoká hrudno-lumbosakrálna ortéza koriguje držanie tela a účinne znižuje bolesť. Vzadu namontované anatomicky tvarované dlahy a krížové popruhy priaznivo stabilizujú driekovú chrbticu. Znižujú zaťaženie stavcov vďaka usporiadaniu koľajníc. Zadné krí..
37,20€
Cena bez DPH:31,00€
Brušný pás "24cm", veľkosť XL Brušný pás je medicínsky produkt podporujúci brušné svaly a zmierňujúci bolesť. Účinne sťahuje brušnú dutinu a chráni prietrž pred vydutím po celý deň. Odporúča sa aj ľuďom, ktorí podstúpili chirurgický zákrok. Vďaka otvorenému dizajnu sa pohodlne nasadzuje a vyzliek..
13,00€
Cena bez DPH:10,83€
Stabilizačný a imobilizujúci korzet, veľkosť M Stabilizačný a imobilizačný korzet je vyrobený z elastickej kompresnej textílie zapínanej na suchý zips vpredu, pružných výstuh, ktoré odľahčujú a stabilizujú chrbticu, a skrížených výstužných pásov. Vďaka svojej štruktúre umožňuje kompresná tkanina..
23,30€
Cena bez DPH:19,42€