Hlavné menu
Produkty v košíku

Prístroje na telo

Ponúkame Vám najkvalitnejšie a najmodernejšie kozmetické prístroje na telo. Prístroje sú určené na formovanie a úpravu postavy, redukciu tuku, atď. S našimi prístrojmi nie je potrebné podstupovať drahé a bolestivé lekárske či kozmetické zákroky.
Kozmetický prístroj F-826 - kompresoterapia Kozmetický prístroj F-826 - kompresoterapia
-23 %
Kozmetický prístroj F-826 - kompresoterapia Chudnutie s tlakom vzduchu - nástrojom je multi-funkčné zariadenie s mnohými funkciami, ako je chudnutie, toxické eliminácia, masáže a tak ďalej. Tento prístroj je obľúbený u kozmetičiek. Navyše, mnoho lekárov tiež využíva princíp tohoto prístroja pre lieč..
682,90€ 887,80€
Cena bez DPH:569,08€
PlasmaPen Laserové odstránenie bradavíc a tetovania PlasmaPen Laserové odstránenie bradavíc a tetovania
-23 %
PlasmaPen Laserové odstránenie bradavíc a tetovania Pero na odstraňovanie kožných problémov je zariadenie najnovšej generácie. Zariadenie využíva technológiu plazmového výboja v mikromeradle s nízkou teplotou a vysokou frekvenciou. Keď sa ihla dotkne pokožky, vytvorí sa vysoká teplota a vytvorí s..
32,90€ 42,80€
Cena bez DPH:27,42€
Scarslight prístron na odstránenie jaziev Scarslight prístron na odstránenie jaziev
-23 %
Kompaktný prístroj na odstránenie nežiaducich jaziev na princípe fototerapie - SCARSLIGHT, môže byť použitý ako doplnkový prístroj po estetickej operácii.Estetické operácie sú počas posledných rokov veľmi moderné a ich počet stále rastie.Na mieste je stále otázka: zmiznú všetky jazvy po operácii úpl..
79,00€ 102,70€
Cena bez DPH:65,83€