Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť telo

Tu nájdete širokú paletu produktov, ktoré sú určené na celkovú starostlivosť o vaše telo. Ponúkame vám rôzne pomôcky a produkty, ktoré pomáhajú zlepšovať textúru a vzhľad pokožky, ako napríklad prístroj na odstránenie... Pokračovať
Pivné telové mlieko Beer Milk, 500ml Originálne pivné telové mlieko vďaka veľkému obsahu piva ošetruje pokožku a dodáva jej potrebnú vlhkosť. Účinná kombinácia hydratačných olejov, komplexu látok obsiahnutých v pive a alantoínu udržujú pleť sviežu a pružnú. Ďalšie účinné zložky: obsahuje makadami..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Vložky proti poteniu 2ks, čierne Vložky proti poteniu sú príjemným, ľahko použiteľným a pohodlným produktom, ktorý chráni oblečenie. Účinne chránia pred nepríjemnými škvrnami od potu a stopami antiperspirantov na oblečení. Vlastnosti a špecifikácie: ultra tenká (neviditeľná) vložka pozostáva..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Scarslight - prístroj na podporu regenerácie kože a pooperčných jaziev Scarslight je inovatívny prístroj navrhnutý na podporu regenerácie kože. Vhodný pre osoby, ktoré hľadajú alternatívne metódy na zlepšenie vzhľadu pokožky po rôznych kožných zákrokoch. Jeho použitie je jednoduché a prístroj je urč..
69,00€
Cena bez DPH:57,50€