Hlavné menu
Produkty v košíku

Prístroje na telo

Ponúkame Vám najkvalitnejšie a najmodernejšie kozmetické prístroje na telo. Prístroje sú určené na formovanie a úpravu postavy, redukciu tuku, atď. S našimi prístrojmi nie je potrebné podstupovať drahé a bolestivé lekárske či kozmetické zákroky.
Beauty a Slimming žehlička (na chudnutie aj regeneráciu pleti) Beauty a Slimming žehlička (na chudnutie aj regeneráciu pleti)
-23 %
Beauty a Slimming žehlička (na chudnutie aj regeneráciu pleti) + darček vodivý gél zdarma Prístroj je vybavený účinnými technikami fyzikálnej terapie, ktoré môžete použiť na tvár aj na telo, zoštíhlenie a formovanie postavy, vyhladenie vrások, udržiavanie vlhkosti pokožky a na zníženie prejavov c..
89,00€ 115,70€
Cena bez DPH:74,17€
Kavitačný prístroj Slimming I Kavitačný prístroj Slimming I
-23 %
Ultrazvuková kavitačná žehlička, PDT, LED, ION, elektródy, elektomagnetické rukavice prístroj,  SLIMMING II, 6 v 1 Nie je potrebné podstupovať drahé a bolestivé lekárske či kozmetické zákroky. Nemáte čas navštíviť kozmetické salóny s ultrazvukom pre krajšie vyformovanie postavy? V tomto prístro..
99,00€ 128,70€
Cena bez DPH:82,50€
Kozmetický prístroj F-826 - kompresoterapia Kozmetický prístroj F-826 - kompresoterapia
-23 %
Kozmetický prístroj F-826 - kompresoterapia Chudnutie s tlakom vzduchu - nástrojom je multi-funkčné zariadenie s mnohými funkciami, ako je chudnutie, toxické eliminácia, masáže a tak ďalej. Tento prístroj je obľúbený u kozmetičiek. Navyše, mnoho lekárov tiež využíva princíp tohoto prístroja pre lieč..
682,90€ 887,80€
Cena bez DPH:569,08€
Kozmetický prístroj SMART 650 - elektrokoagulátor - pre odstránenie bradavíc a mílií Kozmetický prístroj SMART 650 - elektrokoagulátor - pre odstránenie bradavíc a mílií
-23 %
Kozmetický prístroj SMART 650 - elektrokoagulátor Kozmetický prístroj SMART je jednoduché a spoľahlivé zariadenie určené do kozmetických salónov. Elektrokoagulátor je prístroj na odstránenie kožných zmien pomocou elektrokoagulacie, čiže zaoblenie bunkového proteínu elektrickým oblúkom. Je ide..
69,10€ 89,80€
Cena bez DPH:57,58€
PlasmaPen Laserové odstránenie bradavíc a tetovania PlasmaPen Laserové odstránenie bradavíc a tetovania
-23 %
PlasmaPen Laserové odstránenie bradavíc a tetovania Pero na odstraňovanie kožných problémov je zariadenie najnovšej generácie. Zariadenie využíva technológiu plazmového výboja v mikromeradle s nízkou teplotou a vysokou frekvenciou. Keď sa ihla dotkne pokožky, vytvorí sa vysoká teplota a vytvorí s..
32,90€ 42,80€
Cena bez DPH:27,42€
Scarslight prístron na odstránenie jaziev Scarslight prístron na odstránenie jaziev
-23 %
Kompaktný prístroj na odstránenie nežiaducich jaziev na princípe fototerapie - SCARSLIGHT, môže byť použitý ako doplnkový prístroj po estetickej operácii.Estetické operácie sú počas posledných rokov veľmi moderné a ich počet stále rastie.Na mieste je stále otázka: zmiznú všetky jazvy po operácii úpl..
79,00€ 102,70€
Cena bez DPH:65,83€
Ultrazvuková kavitácia na redukciu tuku, elektródy prístroj 3 v 1, Slimming I Ultrazvuková kavitácia na redukciu tuku, elektródy prístroj 3 v 1, Slimming I
-23 %
Ultrazvuková, infra kavitačná terapia - hrejivá žehlička na chudnutie SLIMMING I, 3 v 1 Nie je potrebné podstupovať drahé a bolestivé lekárske či kozmetické zákroky. Pokiaľ túžite po lepšej postave, môžete sa zbaviť problémových partií pomocou ultrazvukových vĺn. Ultrazvukové vlny efektívne rozbijú..
69,00€ 89,70€
Cena bez DPH:57,50€