Hlavné menu
Produkty v košíku

Akvaristika

Ponúkame Vám produkty pre správne fungovanie akvária, ktoré budete potrebovať na jeho údržbu. Na udržiavanie čistoty akvária Vám odporúčame vysoko kvalitný akumulátorový čistič, ktorý čistí pred bahnom a inými nečistotami, ktoré sa usadzujú na dne a na bokoch nádrže.
Zobraziť podkategórie
Filter do akávria 200 L/H Filter do akávria 200 L/H
-23 %
Filter do akávria 200 L/H Vlastnosti:  filter má kompaktné rozmery (zaberá málo miesta v akváriu) a dá sa pohodlne používať ľahko sa inštaluje - stačí ho pripevniť na vnútornú stenu akvária pomocou pripojených prísaviek poskytuje presnú filtráciu všetkých biologických a mechanických nečistôt z..
5,40€ 7,00€
Cena bez DPH:4,50€
Sada nástrojov pre údržbu akvária Sada nástrojov pre údržbu akvária
-23 %
APT AG85G Set na údržbu rastlín Funkčná súprava na starostlivosť o rastlinné akvárium. Čistič obsahuje až 5 vymeniteľných prvkov, ktoré výrazne uľahčia poriadok v akváriu (dve pinzety, dvoje nožnice a lopatka). Všetky prvky sú vyrobené z pevnej nehrdzavejúcej ocele. Celá sada bola umiestnená vo f..
25,80€ 33,50€
Cena bez DPH:21,50€
Vodný filter do akvária 600l / h Vodný filter do akvária 600l / h
Novinka -23 %
Vodný filter do akvária 600l / h Úplne nový, vysoko kvalitný vnútorný vodný filter do akvária. Vlastnosti: má kompaktné rozmery (zaberá málo miesta v akváriu) a pohodlne sa používa jeho inštalácia je jednoduchá - stačí ho pripevniť na vnútornú stenu akvária pomocou priložených prísaviek za..
7,60€ 9,90€
Cena bez DPH:6,33€