Hlavné menu
Produkty v košíku

Vankúše

Skvelý spôsob pre tých, ktorí hľadajú praktickú a efektívnu metódu, ako si dopriať terapeutickú masáž, sú masážne vankúše. Tieto pomôcky sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlnú masáž chrbta, krku a ďalších častí tela,... Pokračovať
Univerzálny masážny vankúš shiatsu CHM-8028 33 x 20 x 11 cm Univerzálny masážny vankúš shiatsu CHM-8028 33 x 20 x 11 cm
Top
Masážny vankúš masage pillow CHM-8028 Ak radi a často cestujete, táto masážna podložka je určená práve vám. Je ideálna na použitie pri cestovaní. Zíde sa v aute a je dobré ju mať vždy po ruke. Samozrejme je vhodná aj na domáce použitie. Je vyrobená z vysokokvalitného a odolného materiálu. Ak o..
13,00€
Cena bez DPH:10,83€
Vyhrievací masážny vankúš na krk Masážny vankúš zaisťuje správne držanie hlavy a krku v polohe šetrnej pre svaly a chrbticu, ktorá je vďaka vankúšu v správnej polohe. Vankúš je vyrobený z peny s "tvarovou pamäťou", ktorá sa dokonale prispôsobí anatómii tela. Znižuje tiež tlakové body tým, že vyt..
21,50€
Cena bez DPH:17,92€
Masážny vankúš CHM-680 30 x 23 x 10 cm, červený Vďaka tomuto prístroju si konečne budete môcť oddýchnuť a posilniť unavené svaly chrbta a krku. Masážny prístroj je vynikajúci aj na použitie v iných častiach tela. Ochabnuté a stuhnuté svaly opäť spevníte a zároveň uvoľníte krk a chrbát po náročnom..
17,40€
Cena bez DPH:14,50€
Masážny vankúš CHM-8018 Masážny vankúš CHM-8018
Top
Masážna tepelná podložka shiatsu infra 2ks Ak radi a často cestujete, táto masážna podložka je určená práve vám. Je ideálna na použitie pri cestovaní. Zíde sa v aute a je dobré ju mať vždy po ruke. Samozrejme je vhodná aj na domáce použitie. Je vyrobená z vysokokvalitného a odolného materiálu. ..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Vysoko kvalitný masážny vankúš - SHIATSU Vysoko kvalitný masážny vankúš dokonale napodobňujúci japonskú techniku masáže palcov - Shiatsu. Vďaka tomuto skvelému vankúšu si konečne budete môcť oddýchnuť a posilniť unavené svaly chrbta a krku. Avšak, masážny prístroj je vynikajúci aj na použitie iný..
28,40€
Cena bez DPH:23,67€
Univerzálny masážny vankúšik shiatsu s vyhrievaním, Restart, Váš spolocník na ceste k relaxu Prebuďte svoje zmysly s Luxusným Shiatsu Masážnym Vankúšikom s Vyhrievaním – vaším novým spoločníkom pre okamžitú relaxáciu a pohodu. Tento kompaktný a štýlový prístroj, navrhnutý s myšlienkou na dokonalý..
25,90€
Cena bez DPH:21,58€