Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážne vankúše

Vysoko kvalitný masážny vankúš - SHIATSU Vysoko kvalitný masážny vankúš dokonale napodobňujúci japonskú techniku masáže palcov - Shiatsu. Vďaka tomuto skvelému vankúšu si konečne budete môcť oddýchnuť a posilniť unavené svaly chrbta a krku. Avšak, masážny prístroj je vynikajúci aj na použitie iný..
35,30€
Cena bez DPH:29,42€
Masážna tepelná podložka shiatsu infra 2ks Ak radi a často cestujete, táto masážna podložka je určená práve vám. Je ideálna na použitie pri cestovaní. Zíde sa v aute a je dobré ju mať vždy po ruke. Samozrejme je vhodná aj na domáce použitie. Je vyrobená z vysokokvalitného a odolného materiálu. ..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Masážny vankúš shiatsu CHM-8028 Masážny vankúš shiatsu CHM-8028
Top
Masážny vankúš masage pillow CHM-8028 Ak radi a často cestujete, táto masážna podložka je určená práve vám. Je ideálna na použitie pri cestovaní. Zíde sa v aute a je dobré ju mať vždy po ruke. Samozrejme je vhodná aj na domáce použitie. Je vyrobená z vysokokvalitného a odolného materiálu. Ak o..
19,50€
Cena bez DPH:16,25€
Vyhrievací masážny vankúš na krk Masážny vankúš zaisťuje správne držanie hlavy a krku v polohe šetrnej pre svaly a chrbticu, ktorá je vďaka vankúšu v správnej polohe. Vankúš je vyrobený z peny s "tvarovou pamäťou", ktorá sa dokonale prispôsobí anatómii tela. Znižuje tiež tlakové body tým, že vyt..
20,30€
Cena bez DPH:16,92€