Hlavné menu
Produkty v košíku

Autodoplnky

Ak aj vy milujete svoje auto a chcete mu dopriať tú najlepšiu starostlivosť, ste tu správne. Máme pre vás širokú ponuku autodoplnkov, ktoré vám uľahčia a spríjemnia cestovanie autom. Nájdete tu rôzne doplnky ako chrómové lišty,... Pokračovať
Ochranná zábrana na parkovanie (2 ks v balení) Dokonale chráni auto a stenu v miestach, kde je parkovacie miesto veľmi obmedzené. Vhodné hlavne pre malú garáž, kde je riziko oškretia naozaj vysoké. Koniec problémom s oškretými dverami. Vlastnosti: Poskytuje bezpečené parkovanie v uzavretých ..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Chrómový klaksón, signalizácia pre vozidlá Hlasný klaksón s jedným 17-palcovým klaksónom sa bude používať v rôznych typoch vozidiel. 12V napájanie je vhodné pre väčšinu vozidiel. Odteraz vás bude dokonale počuť v každej situácii. Klaksón je vyrobený z pochrómovaného kovu, vďaka čomu je odolný voč..
27,50€
Cena bez DPH:22,92€
Reflexná páska pre označenie nákladných automobilov, oranžová 5,3 cm x 45 m Reflexné pásky výrazne zvyšujú bezpečnosť pri účasti na cestnej premávke. Zlepšujú viditeľnosť vozidla za nepriaznivých poveternostných podmienok a v noci. Rýchla aplikácia vďaka lepidlu aktivovanému tlakom. Možno ich ..
30,60€
Cena bez DPH:25,50€
Reflexná páska pre označenie nákladných automobilov, žltá 5,3 cm x 45 m Reflexné pásky výrazne zvyšujú bezpečnosť pri účasti na cestnej premávke. Zlepšujú viditeľnosť vozidla za nepriaznivých poveternostných podmienok a v noci. Rýchla aplikácia vďaka lepidlu aktivovanému tlakom. Možno ich použ..
31,50€
Cena bez DPH:26,25€
Ponorný ohrievač vody do auta 12V. Senzačná a nenahraditeľná vec pri dlhých cestách autom, ale aj výletoch. Ohrievač vložíte do hrnčeka, hrnca a pri naštartovanom motore pripojíte do zapaľovača. Vďaka praktickému háku ohrievač jednoducho pripevníte na stenu hrnčeka. Špecifikácie: materiál: o..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Vyhrievací termo hrnček do auta - 400 ml Nerezový Thermo - hrnček s možnosťou ohrevu tekutiny max. do 75 stupňov po zapojení do autozásuvky 12 V. Vhodné do každého auta na cesty, dovolenku . Hrnček má zúženú spodnú časť pre možnosť umiestnenia do priestorov na hrnček v automobiloch, vrchný uzáve..
10,60€
Cena bez DPH:8,83€
TRavelSOUL AG547C Vankúš na bezpečnostné pásy, šedý Vankúš na bezpečnostné pásy je to najvhodnejšie pre cestovanie autom. Skvele ho využijú ako dospelí, tak aj deti. Ocenia ho nielen spolucestujúci, ale aj samotný šofér, ak si chce na odpočívadle dať na chvíľu šlofíka. Vankúšik sa umiestni na pá..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Stolík na volant auta, čierny Mimoriadne praktický stolík do auta namontovaný na volante je perfektný ako stolík na notebook alebo miesto na jedenie počas zastávky. Veľmi jednoduchá a intuitívna montáž. Stačí stlačiť a zavesiť stolík pod volant. Stolík má dve strany s rôznym razením (ak chcete z..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€