Hlavné menu
Produkty v košíku

Statické chodítka

Statické chodúľky sa často používajú pri rehabilitácii po zraneniach, operáciách alebo mozgových príhodách. Pomáhajú pacientom zotaviť sa a opäť získať pohybovú funkciu a silu. Poskytujú väčšiu stabilitu a oporu, čím... Pokračovať
Hliníkové skladacie chodítko Hundred, modré Toto výnimočne ľahké a odolné chodítko je ideálne ako dodatočná podpora pri chôdzi a dve kolesá vpredu uľahčujú pohyb. Chodítko je určené pre starších a zdravotne postihnutých ľudí s chorobami pohybového aparátu alebo problémami so vzpriameným státím. Dá s..
50,20€
Cena bez DPH:41,83€
Multifunkčné chodítko s prenosným WC a sedátkom Harry, šedé Všestranné riešenie pre starších a zdravotne postihnutých. Spája v sebe funkcie chodítka, prenosného WC a sedátka do sprchy. Súprava obsahuje rám, toaletnú súpravu a pohodlnú lavicu. Keď nainštalujete toaletnú časť, získate pohodlné a funkč..
91,10€
Cena bez DPH:75,92€
Rehabilitačné chodítko s tromi funkciami Balco, modré Ide o univerzálne riešenie pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou alebo problémami s udržaním vzpriamenej polohy. Chodítko má 3 funkcie: 1. Chôdza Pri tejto funkcii sa obe ruky chodca pohybujú nezávisle a napodobňujú vzor chôdze. 2. Nastaviteľné Pri..
52,10€
Cena bez DPH:43,42€
Skladacie hliníkové chodítko Hugo Skladacie chodítko je doplnkové vybavenie určené pre osoby so zníženou pohyblivosťou, ktoré potrebujú stabilnú oporu a pomoc pri chôdzi. Odporúča sa aj starším ľuďom ako pomôcka na udržanie rovnováhy, zlepšenie komfortu chôdze a zaistenie bezpečnosti pred pádom. Pou..
40,00€
Cena bez DPH:33,33€
Krokovacie chodítko pre seniorov DUAL Skladacie krokovacie chodítko s maximálnou nosnosťou 136 kg a hmotnosťou iba 3 kg. Nastaviteľná výška chodítka pre vyšší komfort.   Invalidné chodítka sú pomocným a rehabilitačným produktom na pohyb a vzpriamené držanie dospelých pacientov, ale aj deti. Chodí..
54,00€
Cena bez DPH:45,00€
Pevné chodítko pre seniorov s plochou konštrukciou KAROL Pevné chodítko pre seniorov s netradičnou plochou konštrukciou, ktorá poskytuje plnohodnotnú podporu pri chôdzi aj státí, a zároveň umožňuje chodítko zložiť do veľmi kompaktného rozmeru. Chodítko je výškovo nastaviteľné, max. nosnosť 100 kg, h..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
2-funkčné skladacie chodítko, model Foldy 2-funkčné skladacie chodítko, model Foldy - je oporné zariadenie určené pre osoby so zníženou pohyblivosťou, ktoré potrebujú stabilnú oporu a pomoc pri chôdzi. Odporúča sa aj starším ľuďom ako pomôcka na udržanie rovnováhy, zlepšenie komfortu chôdze a zaiste..
49,30€
Cena bez DPH:41,08€
3-funkčné skladacie chodítko, model JMC-C 3222 3-funkčné chodítko je určené pre osoby so zníženou pohyblivosťou, ktoré potrebujú stabilnú oporu a ochranu pri chôdzi. Odporúča sa aj starším ľuďom na udržanie rovnováhy, zlepšenie komfortu pohybu a zaistenie bezpečnosti pri pádoch. Používanie chodítka ..
53,60€
Cena bez DPH:44,67€
Pevné chodítko pre seniorov stupňovité WAVE Skladacie pevné chodítko pre seniorov s nosnosťou 100 kg, celkovou hmotnosťou iba 2,8 kg a nastaviteľnou výškou.   Invalidné chodítka sú pomocným a rehabilitačným produktom na pohyb a vzpriamené držanie dospelých pacientov, ale aj deti. Chodítka sú urče..
45,00€
Cena bez DPH:37,50€
Výškovo nastaviľná skladacia chodúľka Choduľka je určená pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, ktorí potrebujú stabilnú podporu a istenie pri chôdzi. Odporúča sa aj pre starších ľudí ako pomôcka pri udržiavaní rovnováhy. Gumené konce nôh sú protišmykové, čo zaručuje vysokú bezpečnosť pri používaní. Ch..
47,40€
Cena bez DPH:39,50€
Univerzálny Mobilný Infúzny Stojan na Chodítko Bison, Rolátor Výhody: Univerzálna kompatibilita: Ideálny pre chodítko Bison, rolátor, a iné podobné zdravotnícke pomôcky. Vysoká nosnosť: Dva háčiky, každý s nosnosťou až 2 kg, umožňujú bezpečné zavesenie infúznych nádob. ..
62,90€
Cena bez DPH:52,42€