Hlavné menu
Produkty v košíku

Príslušenstvo k náradiu

Naša ponuka rôzneho príslušenstva vám pomôže vylepšiť a rozšíriť použitie vášho náradia. Od výmenných dielov a príslušenstva pre elektrické náradie po rôzne druhy nastaviteľných hláv a rozšírené možnosti použitia,... Pokračovať
Kotúč s priemerom 125 mm je určený na použitie s uhlovou brúskou Kotúč na drevo s otvormi je určený pre obrábanie mäkkého a tvrdého dreva ako napr. obrúsenie nadbytočného materiálu, zabrúsenie do požadovaného tvaru alebo zaoblenie hrán. Kotúč má vnútorný priemer 2,2 cm pre uchytenie v uhlovej brú..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Čistiace kefy do vrtačky - Sada 4 ks Kefy pre akýkoľvek typ skrutkovača a vŕtačky. Majú univerzálne hroty, takže ich jednoducho pripojíte k svojmu zariadeniu. Takéto kefy sa dajú použiť v automobilovom priemysle (napríklad na disky áut), ako aj v dielni a pri mnohých domácich prácach, kde zlepšuj..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Čistiace kefy na vrták – sada z 23 rôznych čistiacich nádstavcov UNIVERZÁLNA SÚPRAVA, KTORÁ FUNGUJE V KAŽDEJ SITUÁCII Špecifikácia: Počet prvkov v súprave: 23 Materiál: oceľ, plast a nylonové štetiny Použitie: univerzálne Rozmery skrutkovača: 1/4 palca RÝCHLOSŤ A PRESNOSŤ Sada čistiacich ..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Silikónová montážna podložka – organizér Podložka je vybavená veľkým množstvom rôznych priehradiek, otvorov a nádob. Každá z nich má iný tvar a veľkosť. Takáto rozmanitosť vám umožní udržiavať poriadok počas práce aj po nej. Odteraz budú mať všetky veci zo stola svoje miesto a nestratia sa. S..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€