Hlavné menu
Produkty v košíku

Ochrana pred dažďom a chladom

Kliny a regenerovateľné peny pre invalidné vozíky Kliny a regenerovateľné peny pre invalidné vozíky Kategória "Kliny a regenerovateľné peny pre invalidné vozíky" je miestom, kde nájdete široký výber praktických a... Pokračovať
Pláštenka pončo pre rolátory a chodníky – Váš spoločník v daždi Nechajte sa ochrániť pláštenkou Pončo, vaším spoľahlivým spoločníkom počas daždivých a snežných dní. Toto pončo nie je len praktické, ale tiež štýlové a bezpečné, čo vám umožní pohodlnú a suššiu prechádzku, nezávisle na počasí. Vlastnos..
39,10€
Cena bez DPH:32,58€
Zateplený Návlek na Nohy pre Jazdcov na Skútroch Užite si pohodlnú jazdu na skútri aj v chladných a nepriaznivých poveternostných podmienkach s naším zatepleným návlekom na nohy. Tento návlek je navrhnutý tak, aby poskytoval dokonalú ochranu dolnej časti tela pred vetrom, dažďom a chladom. Prémiový ..
50,20€
Cena bez DPH:41,83€
Fusak na invalidný vozík - zateplený vak, ohrievač tela Výhody Anatomický tvar: Fusak Kangaroo je navrhnutý tak, aby dokonale pasoval a zabezpečil maximálne pohodlie. Nepremokavý materiál: Vyrobený z vysoko odolného, nepremokavého nylonu, ktorý chráni pred dažďom a snehom. Tepelná podšívka:..
89,00€
Cena bez DPH:74,17€
Pláštenka do dažďa pre osoby na invalidnom vozíku Vitajte v svete komfortu a ochrany, aj keď počasie neprialo. Predstavujeme Vám pláštenku do dažďa špeciálne navrhnutú pre osoby na invalidnom vozíku. Táto pláštenka je viac než len ochranným prvkom – je to spojenie funkčnosti, bezpečnosti a štýlu. Ma..
52,70€
Cena bez DPH:43,92€
Pončo pre používateľov rolátorov Váš spoľahlivý spoločník v nepriaznivom počasí Objavte nepostrádateľný doplnok pre každého, kto používa rolátor - pončo navrhnuté s dôrazom na pohodlie a praktickosť. Toto špeciálne prispôsobené pončo ponúka dokonalé pokrytie nielen pre vás, ale aj pre váš rolátor, č..
74,40€
Cena bez DPH:62,00€
Pončo pre používateľov rolátorov   Popis: Prémiové pončo do dažďa od spoločnosti je špeciálne navrhnuté pre používateľov rolátorov, aby mohli odolať zlému a daždivému počasiu. Toto pončo je prispôsobené potrebám ľudí odkázaných na rolátor. Má veľký obvod v oblasti brucha, čo umožňuje ochranu proti d..
37,20€
Cena bez DPH:31,00€