Hlavné menu
Produkty v košíku

Požičovňa, prenájom biolampy

Váš dostupný spôsob podpory zdravia. Ak je biolampa pre vás finančne náročná, máme pre vás ideálne riešenie. Ponúkame vám možnosť prenajať si biolampu za dostupnú sumu, už od 1,90 € na deň. Využite svetelnú terapiu na... Pokračovať
Prenájom, zapožičanie biolampy Activelight / cena za deň - 24h od 4€... V prípade, ak je biolampa Activelight príliš drahá záležitosť – máme pre Vás riešenie. Prenajmite si biolampu na domov len za 4€ na deň. Podporte svoje zdravie svetelnou terapiou, ktorá je cenovo dostupná. Prenajaťbiolampu je mo..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Prenájom, zapožičanie biolampy ActiveBio+ / cena za deň - 24h od 2€... V prípade, ak je biolampa Activelight príliš drahá záležitosť – máme pre Vás riešenie. Prenajmite si biolampu na domov len za 2€ na deň. Podporte svoje zdravie svetelnou terapiou, ktorá je cenovo dostupná. Prenajaťbiolampu je mož..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Prenájom, zapožičanie biolampy Medilight / cena za deň - 24h od 2€... V prípade, ak je biolampa Medilight príliš drahá záležitosť – máme pre Vás riešenie. Prenajmite si biolampu na domov len za 2€ na deň. Podporte svoje zdravie svetelnou terapiou, ktorá je cenovo dostupná. Prenajaťbiolampu je možné ..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Prenájom, zapožičanie biolampy Biostimul BS303 / cena za deň - 24h od 3€... V prípade, ak je biolampa Biostimul príliš drahá záležitosť – máme pre Vás riešenie. Prenajmite si biolampu na domov. Podporte svoje zdravie svetelnou terapiou, ktorá je cenovo dostupná. Prenajaťbiolampu je možné výlučne tel..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Prenájom, zapožičanie biolampy Biostimul BS103 / cena za deň - 24h od 2€... V prípade, ak je biolampa Biostimul príliš drahá záležitosť – máme pre Vás riešenie. Prenajmite si biolampu na domov. Podporte svoje zdravie svetelnou terapiou, ktorá je cenovo dostupná. Prenajaťbiolampu je možné výlučne tel..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Prenájom, zapožičanie biolampy Bioptron Medall / cena za deň 24h od 3€... V prípade, ak je biolampa Bioptron pre Vás príliš drahá záležitosť – máme pre Vás riešenie. Prenajmite si biolampu na domov len za 3€ na deň. Podporte svoje zdravie svetelnou terapiou, ktorá je cenovo dostupná. Prenajaťbiolamp..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Prenájom, zapožičanie biolampy Bioptron PRO1 / cena za deň - 24h od 4€... V prípade, ak je biolampa Bioptron príliš drahá záležitosť – máme pre Vás riešenie. Prenajmite si biolampu na domov len za 4€ na deň. Podporte svoje zdravie svetelnou terapiou, ktorá je cenovo dostupná. Prenajaťbiolampu je mož..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€