Hlavné menu
Produkty v košíku

Audio a foto príslušenstvo

Audio adaptér bluetooth vysielač + prijímač B9 Bluetooth vysielač 2v1 je pohodlné zariadenie, ktoré bude fungovať v mnohých situáciách. Vďaka nemu jednoducho vybavíte akékoľvek zariadenie funkciou Bluetooth prenosu dát. Vysielač s možnosťou prijímača a vysielača disponuje najnovšou verziou Blueto..
14,20€
Cena bez DPH:11,83€
Bluetooth prijímač s audio konektorom 3,5 mm Vďaka prijímaču docielite to, aby vaše autorádio s výstupom AUX, domáca audio-video zostava a mnoho ďalších zariadení dokázalo prehrávať hudbu cez bluetooth zo zariadení, ako sú smartfóny, počítače alebo tablety. Pre pripojenie ho stačí pripojiť do ..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Prenosný bluetooth prijímač Prenosný bluetooth prijímač. Zariadenie umožňuje prenášať hudbu zo smartfónu, tabletu alebo iného zariadenia s podporou technológie Bluetooth do zariadení (reproduktory, slúchadlá, autorádio) s 3,5 mm jack (AUX) konektorom. Dobre spolupracuje s audio systémom v aute. A..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Vysielač Bluetooth B6, vysielač prijímač + vysielač Vysielač Bluetooth B6, vysielač prijímač + vysielač
Top
Vysielač Bluetooth B6 PRENOS A PRIJÍMANIE ÚDAJOV CEZ BLUETOOTH Vďaka jednému malému bluetooth zariadeniu teraz môžete svoje staré vybavenie dodatočne vybaviť prenosom bluetooth signálu. Vďaka tomu si jednoducho prehráte hudbu z mobilu na starých reproduktoroch alebo si slúchadlá vybavíte funkcio..
9,10€
Cena bez DPH:7,58€