Hlavné menu
Produkty v košíku

Kozmetické štetce

Ponúkame Vám celý rad rôznych štetcov, ktoré môžete využiť pre decentnú aplikáciu púdru, či očných tieňov a to ako samostatne, tak aj ako v sadách, rovnako ako prípravky na čistenie štetcov, ktoré vám zaručia, že vaše štetce na líčenie vydržia v bezchybnom stave naozaj dlho. Tajomstvo profesionálneho líčenia nespočíva len v jednotlivých líčidlách, dôležité je najmä to, čím si ich nanášate! Kozmetické štetce sú tou najvhodnejšou pomôckou pre bezchybnú aplikáciu líčidiel.
Aplikátor na očné tiene - 10 ks Aplikátor na očné tiene - 10 ks
-25 %
Aplikátor na očné tiene - 10ks  Aplikátory na očné tiene sú ideálne na jednoduché, rýchle, presné a precízne nanášanie očných tieňov. Ľahko s nimi aplikujete práškové i krémové očné tiene a vytvoríte líčenie presne podľa vašich predstáv. Pre bezchybný make-up vždy a všade! Špecifikácie: O..
1,20€ 1,60€
Cena bez DPH:1,00€
Aplikátor na očné tiene v krabičke - 10 ks, ružové
-24 %
Aplikátor na očné tiene v krabičke - 10 ks, ružové Aplikátory na očné tiene sú ideálne na jednoduché, rýchle, presné a precízne nanášanie očných tieňov. Ľahko s nimi aplikujete práškové i krémové očné tiene a vytvoríte líčenie presne podľa vašich predstáv. #obr2 Pre bezchybný make-up vždy a všad..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Obojstranné znovupoužiteľné silikónové tyčinky do uší a na nasenie makeupu 4 v 1 Obojstranné znovupoužiteľné silikónové tyčinky do uší a na nasenie makeupu 4 v 1
-23 %
Obojstranné znovupoužiteľné silikónové tyčinky do uší a na nasenie makeupu 4 v 1 Vysoko kvalitný materiál - Mäkká špička tejto bavlnenej tampónovej dvojitej hlavy je vyrobená zo super mäkkého silikónu. Je veľmi jemný, vhodný pre akúkoľvek časť tela. Opakovane použiteľné Opakovane použiteľný bez..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Oprašovák na nechty - ružový Oprašovák na nechty - ružový
-24 %
Oprašovák na nechty - ružový Štetec oprašovák je vhodný do nechtových salónov, ale aj na domácie použitie. Používa sa na oprášenie nechtov. Rozmery: dĺžka 14,2 cm x dĺžka štetín 2 cm Obsab balenia: 1 x Oprašovák na nechty - ružový..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Profesionálna sada kozmetických štetcov na makeup 12 ks Profesionálna sada kozmetických štetcov na makeup 12 ks
-23 %
Profesionálna sada kozmetických štetcov na makeup 12 ks Sada 12 štetcov zo syntetických štetín, s vysoko kvalitnou rukoväťou podobnou drevu, zaliata v striebornom viečku. Skvelá sada, ktorá je základom pre dokonalý make-up, ako v amatérskych podmienkach pre každodenné líčenie, tak aj na profesion..
5,00€ 6,50€
Cena bez DPH:4,17€
Sada kozmetických štetcov na makeup Sada kozmetických štetcov na makeup
-23 %
Sada kozmetických štetcov na makeup 5 ks Štetce na líčenie umožňujú precíznejšie líčenie než klasické pomôcky na líčenie. Štetce sa líšia tvarom, veľkosťou a materiálom štetín, podľa toho na akú časť tela a aký prípravok sú určené. Sada štetcov je základom pre profesionálny make up. Štetce sú vho..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Sada kozmetických štetcov na makeup s vrecúškom Sada kozmetických štetcov na makeup s vrecúškom
-23 %
Sada kozmetických štetcov na makeup s vrecúškom, 10ks Štetce na líčenie umožňujú precíznejšie líčenie než klasické pomôcky na líčenie. Štetce sa líšia tvarom, veľkosťou a materiálom štetín, podľa toho na akú časť tela a aký prípravok sú určené. Sada štetcov je základom pre profesionálny make up. ..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Sada kozmetických štetcov na makeup v praktickom obale Sada kozmetických štetcov na makeup v praktickom obale
-23 %
Sada kozmetických štetcov na makeup v praktickom obale 5 ks Štetce na líčenie umožňujú precíznejšie líčenie než klasické pomôcky na líčenie. Štetce sa líšia tvarom, veľkosťou a materiálom štetín, podľa toho na akú časť tela a aký prípravok sú určené. Sada štetcov je základom pre profesionálny mak..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Sada profi kozmetických štetcov v puzdre Sada profi kozmetických štetcov v puzdre
-23 %
Sada profi kozmetických štetcov v puzdre 15ks Make-up štetce sú vedľa kozmetiky neoddeliteľnou súčasťou dokonalého make-upu. S ich pomocou budete určite nádherne nalíčené. Extrémne praktická sada sa skladá z 15 rôznych typov kief Beautylushh. Nájdete tu štetce na líčenie tváre, vrátane očí a pier...
12,30€ 16,00€
Cena bez DPH:10,25€
Silikónový štetec na nanášanie pleťovej masky 1ks Silikónový štetec na nanášanie pleťovej masky 1ks
-24 %
Silikónový štetec na nanášanie pleťovej masky Silikónový štetec slúži ako praktická pomôcka pri nanášaní pleťovej masky, krému, peelingu a na ďalšie výrobky na starostlivosť o pleť. Uľahčuje aplikáciu a je ľahký a hygienický. Hlava štetca je vyrobená zo silikónu. Štetec je vhodný aj pre citlivú ..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Štetec na nanášanie masky + špachtla Štetec na nanášanie masky + špachtla
-24 %
Štetec na nanášanie masky + špachtla Štetec slúži ako praktická pomôcka pri nanášaní pleťovej masky, hlava štetca je vyrobená z umelého bieleho vlákna. Štetec je v praktickej sade so špachtličkou na naberanie masky. Kozmetická plastová špachtľa má multifunkčné využitie. Môžete ju využívať na mie..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Štetec na nanášanie vlasovej masky - biely Štetec na nanášanie vlasovej masky - biely
-24 %
Štetec na nanášanie masky - biely Štetec je vhodný na nanášanie vlasovej masky. #obr2 Obsab balenia: 1 x Štetec na nanášanie masky - biely..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€