Hlavné menu
Produkty v košíku

Blog RSS

30 apr Detoxikačné náplaste
0 51
Detoxikačné náplaste: Vaša cesta k čistejšiemu a zdravšiemu telu Detoxikačné náplaste sú revolučným produktom, ktorý vám pomôže zbaviť sa škodlivých ..
01 dec Biolampa Bioptron Medall, farebné filtre použitie
Blogger 0 1008
Nie je zriedkavý jav, že navonok zdraví ľudia sa zaoberajú zdravotnými problémami, ktoré sa z času na čas prejavia. Nedoliečené choroby, staré zraneni..
25 nov Nadýchnite sa zdravia! Prečo dať šancu inhalátoru?
Blogger 0 411
Kvôli horšej kvalite ovzdušia trpí respiračnými ochoreniami stále viac ľudí. Z hľadiska závažnosti sa držia na druhej priečke všetkých chorôb, hneď za..
25 nov Oxymeter vám môže zachrániť život – ako si vybrať ten správny?
Blogger 0 460
To, že kyslík je pre nás životne dôležitý, vedia už malé deti. Aj keď tvorí len 21% vzduchu, ktorý dýchame, život na našej planéte by bez neho neexist..
25 nov Kyslíkový koncentrátor a oxynoterapia – ako môže liečba kyslíkom pomôcť aj vám?
Blogger 0 1269
V súčasnosti sa stále viac hovorí o znižujúcej sa kvalite ovzdušia, ktorá má na svedomí mnohé zdravotné problémy. To, čo dýchame, ovplyvňuje náš zdrav..
25 nov Druhy kyslíkových koncentrátorov – ako si vybrať ten správny?
Blogger 0 824
Kyslíkovým koncentrátorom (oxygenátorom) sme sa na našom blogu už venovali v samostatnom článku, kde sme si povedali viac o tom, ako toto zariadenie f..
25 nov Kvalitný tlakomer do každej lekárničky
Blogger 0 367
Problémy s tlakom sa zaraďujú medzi najrozšírenejšie ochorenia kardiovaskulárneho systému súčasnosti. Často sa rozvíjajú celé roky bez výraznejších pr..
25 nov Preležaniny vzniknú rýchlejšie, ako si myslíte – ako im predchádzať?
Blogger 0 685
Dlhodobý pokoj na lôžku je neodmysliteľnou súčasťou terapie pri mnohých diagnózach alebo počas zotavovania sa z úrazov, pričom najmä starší a imobilní..
25 nov Peklo s názvom Hallux Valgus – vybočený palec nie je len chybičkou na kráse
Blogger 0 2230
Letné horúč avy sú tu a sp olu s nimi aj obdobie, keď väčšina z nás vymenila topánky za ľahké šľapky či sandále. Niektorým z nás však rozpaky zo vzhľa..
25 nov Čističky vzduchu a ich rozdelenie – ktorý typ je pre vás najlepší?
Blogger 0 347
V posledných rokoch sa stále častejšie hovorí o zdravom životnom štýle, no na jednu oblasť, ktorá je životne dôležitá pre každého z nás, sa často zabú..
25 nov Krásny biely úsmev bez návštevy zubára? Takto ušetríte stovky eur!
Blogger 1 412
Kto z nás by netúžil po žiarivom úsmeve ako z Hollywoodu? Nič tak nezvyšuje sebavedomie ako rovné a biele zuby, ktorými môžeme oslniť napríklad na ran..
25 nov Vstávate ráno unavení a stuhnutí? S týmto Memory pillow vankúšom sa vyspíte ako bábätko!
Blogger 0 254
Spánok je záhada. Neexistuje snáď nič prirodzenejšie, no aj tak mu stále celkom nerozumieme. Biológovia si už dlho lámu hlavy nad tým, prečo evolúcia ..
Zobrazé 1 do 12 z 18 (2 strán)