Hlavné menu
Produkty v košíku

Blog RSS

26 feb Všetko, čo potrebujete vedieť o vložkách do topánok
Blogger 0 62
Každý krok v našich životoch je dôležitý, a spôsob akým tieto kroky robíme, môže zásadne ovplyvniť naše celkové zdravie. Preto je dôležité venovať poz..
11 feb Dostaňte vaše topánky späť do formy!
Blogger 0 147
Ako často myslíte na vaše topánky? Zabudnuté, opotrebované, občasne zanedbané - takto často vyzerajú naše topánky, ktoré nám každodenne slúžia a  spre..
29 jan Impregnácia – najlepšia ochrana pre vašu obuv
Blogger 0 462
V obchode trávime hodiny hľadaním dokonalých topánok, no keď ich konečne prinesieme domov, mnohí zabudneme na jednu dôležitú vec - starostlivosť o ne...
22 jan Oddeľovač prstov na nohách: Malá pomôcka s veľkým účinkom
Blogger 0 211
Vo svete zdravotníckych produktov existuje pomocník, ktorý nás môže zachrániť pred bolesťami a nepohodlím spojeným s deformáciami prstov na nohách. Od..
29 dec Trápi vás vybočený palec? Hallux valgus nie je iba kozmetický problém
Blogger 0 370
Vybočený palec je jedným z najčastejších problémov dolných končatín, ktoré trápia veľkú časť populácie. Ak sa už u vás táto bolestivá nepríjemnosť vys..
17 dec Výrastky na päte či ostrohy? Poradíme vám ako na ne!
Blogger 0 348
Podpätenky a pätičky predstavujú dôležitý nástroj pre každého, kto dbá o pohodlie svojich nôh. Tieto ortopedické pomôcky sú navrhnuté so zreteľom na z..
10 dec Ako zatočiť s otlakmi
Blogger 0 426
Dnes sa pozrieme na tému, ktorá sa týka mnohých z nás –otlaky. Otlaky môžu byť nepríjemné a bolestivé, no s našimi kvalitnými produktami môžete predch..
27 nov Magnetoterapia: Otvorte dvere k lepšiemu zdraviu
Blogger 0 450
V dnešnej dobe neustále sa rozvíjajúca forma alternatívnej medicíny – magnetoterapia – priniesla svetlo nádeje tisíckam ľudí, ktorí hľadajú bezpečné a..
14 nov Kompresné pančuchy - O krok ďalej k na ceste k zdravým nohám
Blogger 0 496
Zdravie našich nôh je často podceňované, no práve nohy sú tie, ktoré nesú na sebe ťarchu celého tela počas celého dňa. Pre mnohých ľudí sú však nohy m..
31 okt Ortopedické vložky a pomôcky - predíďte bolestiam klenby chodidla!
Blogger 0 438
Ak ste niekedy trpeli bolesťou spojenou s plochými nohami, padnutými oblúkmi alebo inými problémami so svojimi nohami, viete, že to môže byť dosť nepr..
12 aug Ako správne starať o vašu obuv?  Doplnky, ktoré by ste určite mali mať !
Blogger 0 572
Každý z nás má aspoň jedny obľúbené topánky, ktoré by chcel nosiť čo najdlhšie. Ako im však poskytnete tú najlepšiu starostlivosť, aby vám vydržali a ..
30 apr Detoxikačné náplaste
0 373
Detoxikačné náplaste: Vaša cesta k čistejšiemu a zdravšiemu telu Detoxikačné náplaste sú revolučným produktom, ktorý vám pomôže zbaviť sa škodlivých ..
Zobrazé 1 do 12 z 29 (3 strán)