Hlavné menu
Produkty v košíku

Blog RSS

01 dec Biolampa Bioptron Medall, farebné filtre použitie
Blogger 0 596
Nie je zriedkavý jav, že navonok zdraví ľudia sa zaoberajú zdravotnými problémami, ktoré sa z času na čas prejavia. Nedoliečené choroby, staré zraneni..
25 nov Kvalitné chodítko – vaša stabilita na každý deň
Blogger 0 105
Ľudské telo je komplikovaný systém, ktorý dokáže efektívne fungovať iba vtedy, keď sú všetky jeho časti vo vzájomnom súlade. Nie je preto jednoduché o..
25 nov Biolampa – všetko, čo o nej potrebujete vedieť
Blogger 3 815
Biolampa – všetko, čo o nej potrebujete vedieť Biolampa je špeciálne zariadenie určené na  liečbu svetlom, známu tiež ako fototerapia. Jej vynálezcom..
25 nov Alpská masť – bylinný prípravok nielen na boľavé svaly
Blogger 0 129
Aj keď vďaka pokroku v medicíne dokážeme účinnejšie liečiť oveľa viac zdravotných problémov ako naši predkovia, v mnohých prípadoch zisťujeme, že efek..
25 nov Dajte šancu akupresúre! S týmito pomôckami si vystačíte aj bez maséra
Blogger 0 126
Vďaka pokroku v modernej medicíne dnes žijeme dlhšie a kvalitnejšie ako kedykoľvek predtým. Mnohé zo zdravotných ťažkostí, ktoré sužovali našich predk..
25 nov Pulzná magnetoterapia – liečba astronautov aj špičkových športovcov
Blogger 0 400
Choroby, úrazy a iné zdravotné problémy sú našimi spoločníkmi už od nepamäti a spolu s nimi aj neutíchajúca túžba po zdraví. Práve preto patrí medicín..
25 nov Trápi vás akné? Vyhoďte drahé krémy a vyskúšajte tento jednoduchý trik!
Blogger 0 115
Aj keď si to často neuvedomujeme, koža zohráva v našom fyzickom aj psychickom zdraví nezastupiteľnú úlohu. Nielen že je to najväčší orgán v tele, ktor..
25 nov Vstávate ráno unavení a stuhnutí? S týmto Memory pillow vankúšom sa vyspíte ako bábätko!
Blogger 0 179
Spánok je záhada. Neexistuje snáď nič prirodzenejšie, no aj tak mu stále celkom nerozumieme. Biológovia si už dlho lámu hlavy nad tým, prečo evolúcia ..
25 nov Krásny biely úsmev bez návštevy zubára? Takto ušetríte stovky eur!
Blogger 0 248
Kto z nás by netúžil po žiarivom úsmeve ako z Hollywoodu? Nič tak nezvyšuje sebavedomie ako rovné a biele zuby, ktorými môžeme oslniť napríklad na ran..
25 nov Čističky vzduchu a ich rozdelenie – ktorý typ je pre vás najlepší?
Blogger 0 226
V posledných rokoch sa stále častejšie hovorí o zdravom životnom štýle, no na jednu oblasť, ktorá je životne dôležitá pre každého z nás, sa často zabú..
25 nov Peklo s názvom Hallux Valgus – vybočený palec nie je len chybičkou na kráse
Blogger 0 914
Letné horúč avy sú tu a sp olu s nimi aj obdobie, keď väčšina z nás vymenila topánky za ľahké šľapky či sandále. Niektorým z nás však rozpaky zo vzhľa..
25 nov Preležaniny vzniknú rýchlejšie, ako si myslíte – ako im predchádzať?
Blogger 0 424
Dlhodobý pokoj na lôžku je neodmysliteľnou súčasťou terapie pri mnohých diagnózach alebo počas zotavovania sa z úrazov, pričom najmä starší a imobilní..
Zobrazé 1 do 12 z 17 (2 strán)