Hlavné menu
Produkty v košíku

Organizéry do kuchyne

Všetci vieme ako je dôležité mať veci správne uložené, riadne označené a ľahko prístupné, Udržujte svoju kráľovstvo kulinárskych výtvorov v poriadku a dobre zorganizované s našimi praktickými organizérmi. Od poličkových... Pokračovať
Kuchynský organizér trojpoličkový, čierny Organizácia vašej kuchyne nikdy nebola taká jednoduchá. Kuchynský organizér je vyrobený z kovu s práškovým nástrekom. Stabilná konštrukcia umožňuje položiť na organizér aj ťažšie veci. Kuchynský organizér je nevyhnutným vybavením každej kuchyne. Je v..
27,60€
Cena bez DPH:23,00€
Kuchynský organizér čierny Organizácia vašej kuchyne nikdy nebola taká jednoduchá. Kuchynský organizér je vyrobený z kovu s práškovým nástrekom. Stabilná konštrukcia umožňuje položiť na organizér aj ťažšie veci. Kuchynský organizér je nevyhnutným vybavením každej kuchyne. Je veľmi praktický,..
21,90€
Cena bez DPH:18,25€
Organizér - dvojitý odkvapkávač na príbory, čierny Organizér vám pomôže zorganizovať príbor hneď po umytí. Príbor môžete rozdeliť do dvoch pohárov, čo umožňuje zoskupiť podobné predmety počas sušenia. V spodnej časti má otvory, ktoré pomáhajú odvádzať vodu. Organizér má široké možnosti použiti..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Verk 01834 Organizér do kuchyne, biely Organizér do kuchyne na kuchynské lyžice je vyrobený z kvalitných materiálov, je odolný voči poškodeniu a veľmi ľahko sa čistí. Tento organizér je nevyhnutným vybavením každej kuchyne. Môže slúžiť aj na odkvapkávanie lyžíc. Takto si udržíte poriadok v kuch..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Verk 01834 Organizér do kuchyne zelený Organizér do kuchyne na kuchynské lyžice je vyrobený z kvalitných materiálov, je odolný voči poškodeniu a veľmi ľahko sa čistí. Tento organizér je nevyhnutným vybavením každej kuchyne. Môže slúžiť aj na odkvapkávanie lyžíc. Takto si udržíte poriadok v kuchy..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Samolepiace etikety - rolka 300 ks Nálepky sú ideálne na podpisovanie vianočných a mikulášskych darčekov. Dajú sa nalepiť aj na obálky, pozvánky, dózy s koreninami, zaváraniny, kozmetiku alebo na adventný kalendár. Nálepky majú 3 dizajny. Na každý téglik alebo obálku môžete nalepiť iný vzor. S..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
Verk 15943 Skladací multifunkčný vešiak, modrý Skladací multifunkčný vešiak je ako stvorený na usporiadanie rôznych, často používaných domácich potrieb. Skvele sa hodí na zavesenie rôznych varešiek v kuchyni, rovnako ako na zavesenie utierok alebo uterákov v kúpeľni. Vešiak je možné namontova..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€