Hlavné menu
Produkty v košíku

Organizéry do kuchyne

Všetci vieme ako je dôležité mať veci správne uložené, riadne označené a ľahko prístupné, Udržujte svoju kráľovstvo kulinárskych výtvorov v poriadku a dobre zorganizované s našimi praktickými organizérmi. Od poličkových... Pokračovať
Kuchynský organizér čierny Organizácia vašej kuchyne nikdy nebola taká jednoduchá. Kuchynský organizér je vyrobený z kovu s práškovým nástrekom. Stabilná konštrukcia umožňuje položiť na organizér aj ťažšie veci. Kuchynský organizér je nevyhnutným vybavením každej kuchyne. Je veľmi praktický,..
13,10€
Cena bez DPH:10,92€
Kuchynský organizér trojpoličkový, čierny Organizácia vašej kuchyne nikdy nebola taká jednoduchá. Kuchynský organizér je vyrobený z kovu s práškovým nástrekom. Stabilná konštrukcia umožňuje položiť na organizér aj ťažšie veci. Kuchynský organizér je nevyhnutným vybavením každej kuchyne. Je v..
16,60€
Cena bez DPH:13,83€
Organizér - dvojitý odkvapkávač na príbory, čierny Organizér vám pomôže zorganizovať príbor hneď po umytí. Príbor môžete rozdeliť do dvoch pohárov, čo umožňuje zoskupiť podobné predmety počas sušenia. V spodnej časti má otvory, ktoré pomáhajú odvádzať vodu. Organizér má široké možnosti použiti..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Samolepiace etikety - rolka 300 ks Nálepky sú ideálne na podpisovanie vianočných a mikulášskych darčekov. Dajú sa nalepiť aj na obálky, pozvánky, dózy s koreninami, zaváraniny, kozmetiku alebo na adventný kalendár. Nálepky majú 3 dizajny. Na každý téglik alebo obálku môžete nalepiť iný vzor. S..
0,90€
Cena bez DPH:0,75€
Verk 15943 Skladací multifunkčný vešiak, modrý Skladací multifunkčný vešiak je ako stvorený na usporiadanie rôznych, často používaných domácich potrieb. Skvele sa hodí na zavesenie rôznych varešiek v kuchyni, rovnako ako na zavesenie utierok alebo uterákov v kúpeľni. Vešiak je možné namontova..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€