Hlavné menu
Produkty v košíku

Obuváky

Títo šikovní pomocníci sú skvelým spôsobom, ako si obuť vaše topánky s ľahkosťou a zabrániť deformácii. V našej ponuke nájdete obuváky vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré vám pomôžu rýchlo a jednoduchým obutím, bez... Pokračovať
Dlhý obuvák s pružinou 56 cm, hnedý Viete ako posunúť pohodlie obúvania u úroveň vyššie? Pridajte na obuvák pružinu. Toto riešenie zjednoduší a spríjemní obúvanie, ktoré väčšina z nás absolvuje viac ako 300 krát do roka. Špecifikácie: typ: obuvák farba: hnedá určenie: dámska, pánska a detská ..
23,80€
Cena bez DPH:19,83€
Dlhý obuvák s pružinou 63 cm, hnedý Viete ako posunúť pohodlie obúvania u úroveň vyššie? Pridajte na obuvák pružinu. Toto riešenie zjednoduší a spríjemní obúvanie, ktoré väčšina z nás absolvuje viac ako 300 krát do roka. Špecifikácie: typ: obuvák farba: hnedá určenie: dámska, pánska a detská ..
23,80€
Cena bez DPH:19,83€
Kovový obuvák na topánky dlhý 52 cm Pevný kovový obuvák na topánky je nevyhnutnosťou v každej domácnosti. Pomôže vám ľahko a bezpečne zasunúť nohu dovnútra topánky. Obuvák je celý z kovu, je odolný a nerozbije sa ako klasické plastové obuváky. Obuvák je vybavený profilovaným háčikom a otvorom,..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Krátky ozdobný 35 cm obuvák na topánky Kvalitný obuvák vyrobený z kovu a plastu vám urýchli a úľahčí každodenné obúvanie topánok. Obuvák je pevný a ťažko deformovateľný.  Špecifikácie: typ: obuvák určenie: dámska, pánska a detská obuv materiál: plast, kov využitie: šport, práca, relax   Obsah ..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Kvalitný dizajnový kovový pochrómovaný 29 cm obuvák na topánky Kvalitný dizajnový kovový pochrómovaný obuvák na topánky vyrobený z ocele. Povrch je upravený chrómovaním a dodáva obuváku elegantnú ochrannú vrstvu proti korózii. Obuvák je pevný a ťažko deformovateľný. Špecifikácie: typ: obuvák fa..
20,30€
Cena bez DPH:16,92€
Kvalitný oceľový pochrómovaný obuvák na topánky Kvalitný pochrómovaný obuvák na topánky vyrobený z ocele. Povrch je upravený chrómovaním a dodáva obuváku elegantnú ochrannú vrstvu proti korózii. Obuvák je pevný a ťažko deformovateľný. Špecifikácie: typ: obuvák farba: chrómová určenie: dámska, ..
18,10€
Cena bez DPH:15,08€
Kvalitný oceľový pochrómovaný obuvák na topánky 15 cm Kvalitný pochrómovaný obuvák na topánky vyrobený z ocele. Povrch je upravený chrómovaním a dodáva obuváku elegantnú ochrannú vrstvu proti korózii. Obuvák je pevný a ťažko deformovateľný. Špecifikácie: typ: obuvák farba: chrómová určenie: dá..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Kvalitný oceľový pochrómovaný obuvák na topánky 42 cm Kvalitný pochrómovaný obuvák na topánky vyrobený z ocele. Povrch je upravený chrómovaním a dodáva obuváku elegantnú ochrannú vrstvu proti korózii. Obuvák je pevný a ťažko deformovateľný. Špecifikácie: typ: obuvák farba: chrómová určenie: dá..
11,20€
Cena bez DPH:9,33€
Kvalitný oceľový pochrómovaný obuvák na topánky 55 cm Kvalitný pochrómovaný obuvák na topánky vyrobený z ocele. Povrch je upravený chrómovaním a dodáva obuváku elegantnú ochrannú vrstvu proti korózii. Obuvák je pevný a ťažko deformovateľný. Špecifikácie: typ: obuvák farba: chrómová určenie: dá..
13,60€
Cena bez DPH:11,33€
Kvalitný pevný oceľový 15 cm obuvák na topánky, červený Kvalitný kovový obuvák vyrobený z ocele. Povrch je upravený práškovaním a dodáva obuváku ochrannú vrstvu proti korózii. Obuvák je pevný a ťažko deformovateľný. Špecifikácie: typ: obuvák farba: červená určenie: dámska, pánska a detská obuv..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Kvalitný pevný oceľový 15 cm obuvák na topánky, čierny Kvalitný kovový obuvák vyrobený z ocele. Povrch je upravený práškovaním a dodáva obuváku ochrannú vrstvu proti korózii. Obuvák je pevný a ťažko deformovateľný. Špecifikácie: typ: obuvák farba: čierna určenie: dámska, pánska a detská obuv m..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Kvalitný pevný oceľový 15 cm obuvák na topánky, hnedý Kvalitný kovový obuvák vyrobený z ocele. Povrch je upravený práškovaním a dodáva obuváku ochrannú vrstvu proti korózii. Obuvák je pevný a ťažko deformovateľný. Špecifikácie: typ: obuvák farba: hnedá určenie: dámska, pánska a detská obuv mat..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€