Hlavné menu
Produkty v košíku

Obuváky

Títo šikovní pomocníci sú skvelým spôsobom, ako si obuť vaše topánky s ľahkosťou a zabrániť deformácii. V našej ponuke nájdete obuváky vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré vám pomôžu rýchlo a jednoduchým obutím, bez... Pokračovať
Kvalitný oceľový pochrómovaný obuvák na topánky 55 cm Kvalitný pochrómovaný obuvák na topánky vyrobený z ocele. Povrch je upravený chrómovaním a dodáva obuváku elegantnú ochrannú vrstvu proti korózii. Obuvák je pevný a ťažko deformovateľný. Špecifikácie: typ: obuvák farba: chrómová určenie: dá..
12,50€
Cena bez DPH:10,42€
Kvalitný oceľový pochrómovaný obuvák na topánky 15 cm Kvalitný pochrómovaný obuvák na topánky vyrobený z ocele. Povrch je upravený chrómovaním a dodáva obuváku elegantnú ochrannú vrstvu proti korózii. Obuvák je pevný a ťažko deformovateľný. Špecifikácie: typ: obuvák farba: chrómová určenie: dá..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Kovový obuvák s háčikom Výhody: Odolnosť: Vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu Ergonomický dizajn: Profilovaný háčik a pohodlný úchop pre jednoduchú manipuláciu Ochrana topánok: Pomáha predchádzať poškodeniu topánok pri obúvaní, čím pre..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Kvalitný pevný oceľový 27 cm obuvák na topánky, strieborný Kvalitný kovový obuvák vyrobený z ocele. Povrch je upravený práškovaním a dodáva obuváku ochrannú vrstvu proti korózii. Obuvák je pevný a ťažko deformovateľný.  Špecifikácie: typ: obuvák farba: strieborná určenie: dámska, pánska a dets..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Kovový obuvák 66 cm - rôzne farby Pevný, odolný a estetický kovový obuvák o dĺžke 66 cm je ideálnym pomocníkom pre každého, kto chce obúvať topánky bez námahy. Tento obuvák je špeciálne navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám starších ľudí, ľudí s problémami chrbtice, detí, ale aj tehotných žien. Jeh..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Kovový obuvák na topánky dlhý 52 cm Pevný kovový obuvák na topánky je nevyhnutnosťou v každej domácnosti. Pomôže vám ľahko a bezpečne zasunúť nohu dovnútra topánky. Obuvák je celý z kovu, je odolný a nerozbije sa ako klasické plastové obuváky. Obuvák je vybavený profilovaným háčikom a otvorom,..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Kvalitný oceľový pochrómovaný obuvák na topánky 42 cm Kvalitný pochrómovaný obuvák na topánky vyrobený z ocele. Povrch je upravený chrómovaním a dodáva obuváku elegantnú ochrannú vrstvu proti korózii. Obuvák je pevný a ťažko deformovateľný. Špecifikácie: typ: obuvák farba: chrómová určenie: dá..
10,30€
Cena bez DPH:8,58€
Kvalitný pružný plastový 50 cm obuvák na topánky, čierny Kvalitný plastový obuvák vyrobený z kvalitného recyklovateľného plastu. Je ľahký a odolný voči namáhaniu. Obuvák je ekologickejšia varianta k iným druhom obuvákov. Špecifikácie: typ: obuvák farba: čierna určenie: dámska, pánska a detská ..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Kvalitný pružný plastový 65 cm obuvák na topánky, čierny Kvalitný plastový obuvák vyrobený z kvalitného recyklovateľného plastu. Je ľahký a odolný voči namáhaniu. Obuvák je ekologickejšia varianta k iným druhom obuvákov. Špecifikácie: typ: obuvák farba: čierna určenie: dámska, pánska a detská ..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Kovový obuvák na topánky 26 cm Výhody: Multifunkčný nástroj: Táto sada obsahuje tri obuváky rôznych veľkostí, ktoré uspokoja vaše potreby pri obúvaní rôznych typov obuvi. Dlhá životnosť: Kovová konštrukcia zabezpečuje, že obuváky vydržia dlhšie a budú odolné voči opotrebeniu. Komfort a pohodlie: Uľa..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Drevený obuvák na topánky s remienkom, Nature, dĺžka 26cm Nepostrádateľný pomocník pre každého, kto hľadá komfort a eleganciu pri obúvaní svojej obuvi. Vysoko Kvalitná a Odolná Táto vysoko kvalitná lyžica je vyrobená z lakovaného dreva, čo zaisťuje jej dlhú životnosť a odolnosť. Ergonomický Tvar ..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Kovový obuvák na topánky 51 cm Výhody: Multifunkčný nástroj: Táto sada obsahuje tri obuváky rôznych veľkostí, ktoré uspokoja vaše potreby pri obúvaní rôznych typov obuvi. Dlhá životnosť: Kovová konštrukcia zabezpečuje, že obuváky vydržia dlhšie a budú odolné voči opotrebeniu. Komfort a pohodlie: Uľa..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€