Hlavné menu
Produkty v košíku

Fény

Pre dosiahnutie profesionálneho vzhľadu je dôležité mať správne prístroje. Naša ponuka fénov vám poskytuje široký výber riešení pre vaše potreby. Či už potrebujete profesionálny sušič vlasov s viacerými funkciami, alebo... Pokračovať
Multifunkčný sušič vlasov 3 v 1 Dokonalá kombinácia teplovzdušnej kefy, masážneho prístroja na pokožku hlavy a kulmy na vlasy. Táto teplovzdušná kefa vám umožní súčasne sušiť, vyrovnávať, kulmovať a upravovať váš vysnívaný účes. Vhodné pre všetky typy vlasov, dlhé, husté, poškodené alebo farbené...
16,10€
Cena bez DPH:13,42€
Sušič vlasov / fén na vlasy Aurora 750W Sušič vlasov Aphrodite je vysokokvalitné kompaktné zariadenie so skladacou rukoväťou. Fén vyniká svojou ľahkosťou a jednoduchým používaním, takže si tento fén zamilujete veľmi rýchlo. Vďaka ľahkej manipulácii a skladacej funkcii si môžete zobrať fén ka..
8,20€
Cena bez DPH:6,83€
Sušič vlasov / fén na vlasy IONIC VIVIEN 2200W  Sušič vlasov Esperanza VIVIEN je zariadenie, ktoré bude perfektné do domácnosti každej osoby, ktorá si cení čas a upravený vzhľad. VYSOKÝ VÝKON 2200W Čím je sušička výkonnejšia, tým bude sušenie a styling rýchlejší. IONIZÁCIA Robí vlasy po su..
19,40€
Cena bez DPH:16,17€
Sušič vlasov / fén na vlasy Pamela 2200W  #obr1 Sušič vlasov Pamela je vysokokvalitné kompaktné zariadenie. Fén vyniká svojou ľahkosťou a jednoduchým používaním, takže si tento fén zamilujete veľmi rýchlo. Sušič vlasov Pamela je zariadenie, ktoré bude perfektné pre akúkoľvek osobu, ktorá oceňuje..
15,50€
Cena bez DPH:12,92€
Sušič vlasov / fén na vlasy Venus 850W  Fén Venus predstavuje kompaktné zariadenie so sklopným držadlom. Ľahký a ľahko použiteľný, je ideálny na doma i na cesty. Vysoký výkon a 2 úrovne prúdenie vzduchu rýchlo a efektívne vysuší vlasy. KONCENTRÁTOR Ide o prídavný uzáver s úzkym otvorom. Usmerňuj..
8,10€
Cena bez DPH:6,75€
Sušič vlasov, hrebeň 2 v 1 Kefa na vyrovnávanie vlasov je perfektnou kombináciou fénu, žehličky a hrebeňa na vlasy. Vhodné pre všetky typy vlasov. Prenosná a kompaktná žehlička na vlasy je ideálna na úpravu vlasov. Vďaka tomuto prístroju je úprava vlasov oveľa jednoduchšia a efektívnejšia. Je ľah..
17,20€
Cena bez DPH:14,33€