Hlavné menu
Produkty v košíku

Správne držanie tela

Nastaviteľná bandáž pre správne držanie tela, unisex - čierna Trápia Vás neustále bolesti chrbta a nesprávne držanie tela? Vďaka veste budete mať chrbát vzpriamený a vyhnete sa následným bolestiam chrbta z nesprávneho držania. Vesta slúži na zmiernenie bolestí chrbta, pomáha predchádzať skoli..
15,90€
Cena bez DPH:13,25€
Nastaviteľná bandáž pre správne držanie tela, unisex - telová Trápia Vás neustále bolesti chrbta a nesprávne držanie tela? Vďaka veste budete mať chrbát vzpriamený a vyhnete sa následným bolestiam chrbta z nesprávneho držania. Vesta slúži na zmiernenie bolestí chrbta, pomáha predchádzať skoli..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Imobilizačná ortéza (CIMT) - NEURO - RESTRICT – SPORLASTIC, veľkosť 1 Imobilizačná ortéza pre terapiu nútenej aktivity (CIMT). Čo je terapia nútenou aktivitou - CIMT? Táto terapia je založená na aktivácii paralyzovanej / paréznej hornej končatiny imobilizáciou (obmedzením aktivity) nepriamo pos..
106,80€
Cena bez DPH:89,00€
Korektor držania tela Air Posture Pro, veľkosť S/M Vyrovnávací a podporný pás na chrbticu využíva vzduchovú technológiu pre komfortnú podporu chrbtice. Stačí ho pomocou ručnej pumpičky jednoducho nafúknuť a taktiež potom aj vyfúknuť. Je ergonomický a plne nastaviteľný, aby sa maximálne pohodlne n..
19,90€
Cena bez DPH:16,58€
Korektor pre držanie tela BCK-28, veľkosť L  Prvý dojem možno urobiť len raz. Nenechajte si ich pokaziť svojím zlým prístupom. Rovný chrbát a zdvihnutá hlava ukazujú nielen sebavedomie a zlepšujú vzhľad našej postavy. Udržiavaním správneho držania tela sa staráte aj o svoju chrbticu a vyhýbate s..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Korektor pre držanie tela BCK-28, veľkosť M  Prvý dojem možno urobiť len raz. Nenechajte si ich pokaziť svojím zlým prístupom. Rovný chrbát a zdvihnutá hlava ukazujú nielen sebavedomie a zlepšujú vzhľad našej postavy. Udržiavaním správneho držania tela sa staráte aj o svoju chrbticu a vyhýbate s..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Korektor pre držanie tela BCK-28, veľkosť XL Prvý dojem možno urobiť len raz. Nenechajte si ich pokaziť svojím zlým prístupom. Rovný chrbát a zdvihnutá hlava ukazujú nielen sebavedomie a zlepšujú vzhľad našej postavy. Udržiavaním správneho držania tela sa staráte aj o svoju chrbticu a vyhýbate s..
13,10€
Cena bez DPH:10,92€
Korektor so senzorom pre správne držanie tela a chrbtice Vďaka tejto pomôcke budete držať chrbticu v správnej polohe a zbavíte sa tak bolestí vznikajúcich z nesprávneho držania tela a chrbtice. Jeho použitím sa ramená viac ťahajú dozadu, do vystretejšej a teda správnej polohy hornej chrbtice. Už..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
Korzet pre správne držanie tela Trápi Vás vykrivená hrudná chrbtica a bolesti? Vďaka korzetu budete pôsobiť vzpriamene a mladistvo. Pomôže Vám vyrovnať hrudnú chrbticu a zbaviť sa bolesti. Korzet Chest Belt je vhodný na problematiku zlého držania tela resp. ramien a pri bolestiach hrudnej chrbtice. ..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Korzet na liečbu skoliózy a kyfózy TRIAC II, pravý TRIAC II - moderný ortopedický korzet na liečbu skoliózy a kyfózy. Skolióza a kyfóza sú zakrivenia chrbtice, ktoré - včas zistené - je možné úspešne napraviť a zastaviť. Aby to bolo možné, siahnite po kvalitnom korzete na skoliózu. Špeciálne nav..
890,00€
Cena bez DPH:741,67€
Magnetický korektor pre správne držanie tela Podpora chrbtice pre lepšie, priamejšie držanie tela. Vďaka magnetickému korektoru budete držať chrbticu v správnej polohe a zbavíte sa tak aj bolestí vznikajúcich z nesprávneho držania tela. Jeho použitím sa ramená viac ťahajú dozadu, do vystretejšej..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Magnetický korektor pre správne držanie tela, L Magnetický korektor polohy "pavúka". Umožňuje zachovať správne držanie chrbtice bez ohľadu na to, v akej polohe sa nachádzate. Vlastnosti a špecifikácia produktu: napomáha k správnemu držaniu tela v stoji aj v sede popruh je možné nastaviť 3 bo..
8,20€
Cena bez DPH:6,83€