Hlavné menu
Produkty v košíku

Správne držanie tela

Trpíte bolesťami chrbta? Máte problém so správnym držaním tela? Jednou z hlavných príčin bolesti chrbta a krku je zlé držanie tela. Či už sedíte alebo stojíte celý deň, zlé držanie tela môže byť hlavným vinníkom. S týmto problémom vám môžu pomôcť zdravotnícke pomôcky na správne držanie tela. Vďaka biomagnetickej bandáži budete mať chrbát vzpriamený a vyhnete sa následným bolestiam chrbta z nesprávneho držania. S korzetom budete pôsobiť vzpriamene a mladistvo a tiež vám pomôže vyrovnať hrudnú chrbticu a zbaviť sa bolesti.
Bandáž napomínacia, správne držanie tela - S Bandáž napomínacia, správne držanie tela - S
-23 %
Nastaviteľná bandáž pre správne držanie tela, unisex - čierna Trápia Vás neustále bolesti chrbta a nesprávne držanie tela? Vďaka veste budete mať chrbát vzpriamený a vyhnete sa následným bolestiam chrbta z nesprávneho držania. Vesta slúži na zmiernenie bolestí chrbta, pomáha predchádzať skoli..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
Bandáž napomínacia, správne držanie tela - S Bandáž napomínacia, správne držanie tela - S
-23 %
Nastaviteľná bandáž pre správne držanie tela, unisex - telová Trápia Vás neustále bolesti chrbta a nesprávne držanie tela? Vďaka veste budete mať chrbát vzpriamený a vyhnete sa následným bolestiam chrbta z nesprávneho držania. Vesta slúži na zmiernenie bolestí chrbta, pomáha predchádzať skoli..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Gélový vankúš Premium Stretch Gélový vankúš Premium Stretch
-23 %
Gélový vankúš Premium Stretch Rovný krk, ktorému sa hovorí aj novodobá choroba, je symptómom toho, že sa krčná chrbtica, ktorá pôvodne kreslí nežnú krivku, stáva rovnou, keď sa napríklad dlhodobo človek pozerá do smartfónu so zlým držaní tela. Pozeranie do smartfónu alebo počítača, SNS, hry atď...
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Korektor držania tela Air Posture Pro, veľkosť S/M Korektor držania tela Air Posture Pro, veľkosť S/M
-23 %
Korektor držania tela Air Posture Pro, veľkosť S/M Vyrovnávací a podporný pás na chrbticu využíva vzduchovú technológiu pre komfortnú podporu chrbtice. Stačí ho pomocou ručnej pumpičky jednoducho nafúknuť a taktiež potom aj vyfúknuť. Je ergonomický a plne nastaviteľný, aby sa maximálne pohodlne n..
19,90€ 25,90€
Cena bez DPH:16,58€
Korektor so senzorom pre správne držanie tela a chrbtice - Unisex - one size Korektor so senzorom pre správne držanie tela a chrbtice - Unisex - one size
-23 %
Korektor so senzorom pre správne držanie tela a chrbtice Vďaka tejto pomôcke budete držať chrbticu v správnej polohe a zbavíte sa tak bolestí vznikajúcich z nesprávneho držania tela a chrbtice. Jeho použitím sa ramená viac ťahajú dozadu, do vystretejšej a teda správnej polohy hornej chrbtice. Už..
7,00€ 9,10€
Cena bez DPH:5,83€
Korzet korektor pre správne držanie tela Korzet korektor pre správne držanie tela
-24 %
Korzet pre správne držanie tela Trápi Vás vykrivená hrudná chrbtica a bolesti? Vďaka korzetu budete pôsobiť vzpriamene a mladistvo. Pomôže Vám vyrovnať hrudnú chrbticu a zbaviť sa bolesti. Korzet Chest Belt je vhodný na problematiku zlého držania tela resp. ramien a pri bolestiach hrudnej chrbtice. ..
2,20€ 2,90€
Cena bez DPH:1,83€
Magnetický korektor pre správne držanie tela Magnetický korektor pre správne držanie tela
-23 %
Magnetický korektor pre správne držanie tela Podpora chrbtice pre lepšie, priamejšie držanie tela. Vďaka magnetickému korektoru budete držať chrbticu v správnej polohe a zbavíte sa tak aj bolestí vznikajúcich z nesprávneho držania tela. Jeho použitím sa ramená viac ťahajú dozadu, do vystretejšej..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Magnetický korektor pre správne držanie tela, L Magnetický korektor pre správne držanie tela, L
-23 %
Magnetický korektor pre správne držanie tela, L Magnetický korektor polohy "pavúka". Umožňuje zachovať správne držanie chrbtice bez ohľadu na to, v akej polohe sa nachádzate. Vlastnosti a špecifikácia produktu: napomáha k správnemu držaniu tela v stoji aj v sede popruh je možné nastaviť 3 bo..
8,40€ 10,90€
Cena bez DPH:7,00€
Nastaviteľná bandáž pre správne držanie tela a chrbtice - čierna Nastaviteľná bandáž pre správne držanie tela a chrbtice - čierna
-23 %
Nastaviteľná bandáž pre správne držanie tela a chrbtice - čierna Celková podpora a korekcia chrbtice a ramien: Podpora chrbtice pre lepšie, priamejšie držanie tela. Vďaka tejto pomôcke budete držať chrbticu v správnej polohe a zbavíte sa tak aj bolestí vznikajúcich z nesprávneho držania tela. J..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
Nastaviteľný korektor - stabilizátor držania tela - veľkosť L Nastaviteľný korektor - stabilizátor držania tela - veľkosť L
-23 %
Nastaviteľný korektor - stabilizátor držania tela - veľkosť L Ortopedický korektor držania tela vám umožňuje udržiavať správne držanie tela a zároveň zabrániť zakriveniu u tínedžerov aj dospelých. Je doplnkom so širokou škálou aplikácií - upravuje chyby držania tela, zmierňuje bolesti chrbta a p..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Nastaviteľný korektor - stabilizátor držania tela - veľkosť M Nastaviteľný korektor - stabilizátor držania tela - veľkosť M
-23 %
Nastaviteľný korektor - stabilizátor držania tela - veľkosť M Ortopedický korektor držania tela vám umožňuje udržiavať správne držanie tela a zároveň zabrániť zakriveniu u tínedžerov aj dospelých. Je doplnkom so širokou škálou aplikácií - upravuje chyby držania tela, zmierňuje bolesti chrbta a p..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Nastaviteľný korektor - stabilizátor držania tela - veľkosť XL Nastaviteľný korektor - stabilizátor držania tela - veľkosť XL
-23 %
Nastaviteľný korektor - stabilizátor držania tela - veľkosť XL Ortopedický korektor držania tela vám umožňuje udržiavať správne držanie tela a zároveň zabrániť zakriveniu u tínedžerov aj dospelých. Je doplnkom so širokou škálou aplikácií - upravuje chyby držania tela, zmierňuje bolesti chrbta a p..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€