Hlavné menu
Produkty v košíku

Správne držanie tela

Trpíte bolesťami chrbta? Máte problém so správnym držaním tela? Jednou z hlavných príčin bolesti chrbta a krku je zlé držanie tela. Či už sedíte alebo stojíte celý deň, zlé držanie tela môže byť hlavným vinníkom. S týmto problémom vám môžu pomôcť zdravotnícke pomôcky na správne držanie tela. Vďaka biomagnetickej bandáži budete mať chrbát vzpriamený a vyhnete sa následným bolestiam chrbta z nesprávneho držania. S korzetom budete pôsobiť vzpriamene a mladistvo a tiež vám pomôže vyrovnať hrudnú chrbticu a zbaviť sa bolesti.
Bandáž napomínacia, správne držanie tela - S Bandáž napomínacia, správne držanie tela - S
-23 %
Nastaviteľná bandáž pre správne držanie tela, unisex - telová Trápia Vás neustále bolesti chrbta a nesprávne držanie tela? Vďaka veste budete mať chrbát vzpriamený a vyhnete sa následným bolestiam chrbta z nesprávneho držania. Vesta slúži na zmiernenie bolestí chrbta, pomáha predchádzať skoli..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Bandáž napomínacia, správne držanie tela - S Bandáž napomínacia, správne držanie tela - S
-23 %
Nastaviteľná bandáž pre správne držanie tela, unisex - čierna Trápia Vás neustále bolesti chrbta a nesprávne držanie tela? Vďaka veste budete mať chrbát vzpriamený a vyhnete sa následným bolestiam chrbta z nesprávneho držania. Vesta slúži na zmiernenie bolestí chrbta, pomáha predchádzať skoli..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
Bandáž, vesta pre správne držanie tela a chrbta s kovovými výstuhami - M unisex Bandáž, vesta pre správne držanie tela a chrbta s kovovými výstuhami - M unisex
-23 %
Bandáž, vesta pre správne držanie tela a chrbta s kovovými výstuhami - unisex Trpíte bolesťami chrbta a krku? Nepostačujú vám klsické bandáže? Práve pre vás je táto účinná veľmi pevná vesta-korektor postavy s kovovými výstuhami. Jednou z hlavných príčin bolesti chrbta a krku je zlé držanie..
38,90€ 50,60€
Cena bez DPH:32,42€
Korektor držania tela Air Posture Pro, veľkosť S/M Korektor držania tela Air Posture Pro, veľkosť S/M
-23 %
Korektor držania tela Air Posture Pro, veľkosť S/M Vyrovnávací a podporný pás na chrbticu využíva vzduchovú technológiu pre komfortnú podporu chrbtice. Stačí ho pomocou ručnej pumpičky jednoducho nafúknuť a taktiež potom aj vyfúknuť. Je ergonomický a plne nastaviteľný, aby sa maximálne pohodlne n..
19,90€ 25,90€
Cena bez DPH:16,58€
Korektor pre držanie tela BCK-28, veľkosť L Korektor pre držanie tela BCK-28, veľkosť L
-23 %
Korektor pre držanie tela BCK-28, veľkosť L  Prvý dojem možno urobiť len raz. Nenechajte si ich pokaziť svojím zlým prístupom. Rovný chrbát a zdvihnutá hlava ukazujú nielen sebavedomie a zlepšujú vzhľad našej postavy. Udržiavaním správneho držania tela sa staráte aj o svoju chrbticu a vyhýbate s..
13,30€ 17,30€
Cena bez DPH:11,08€
Korektor pre držanie tela BCK-28, veľkosť M Korektor pre držanie tela BCK-28, veľkosť M
-23 %
Korektor pre držanie tela BCK-28, veľkosť M  Prvý dojem možno urobiť len raz. Nenechajte si ich pokaziť svojím zlým prístupom. Rovný chrbát a zdvihnutá hlava ukazujú nielen sebavedomie a zlepšujú vzhľad našej postavy. Udržiavaním správneho držania tela sa staráte aj o svoju chrbticu a vyhýbate s..
13,30€ 17,30€
Cena bez DPH:11,08€
Korektor pre držanie tela BCK-28, veľkosť XL Korektor pre držanie tela BCK-28, veľkosť XL
-23 %
Korektor pre držanie tela BCK-28, veľkosť XL Prvý dojem možno urobiť len raz. Nenechajte si ich pokaziť svojím zlým prístupom. Rovný chrbát a zdvihnutá hlava ukazujú nielen sebavedomie a zlepšujú vzhľad našej postavy. Udržiavaním správneho držania tela sa staráte aj o svoju chrbticu a vyhýbate s..
13,30€ 17,30€
Cena bez DPH:11,08€
Korektor so senzorom pre správne držanie tela a chrbtice - Unisex - one size Korektor so senzorom pre správne držanie tela a chrbtice - Unisex - one size
-23 %
Korektor so senzorom pre správne držanie tela a chrbtice Vďaka tejto pomôcke budete držať chrbticu v správnej polohe a zbavíte sa tak bolestí vznikajúcich z nesprávneho držania tela a chrbtice. Jeho použitím sa ramená viac ťahajú dozadu, do vystretejšej a teda správnej polohy hornej chrbtice. Už..
7,50€ 9,80€
Cena bez DPH:6,25€
Korzet korektor pre správne držanie tela Korzet korektor pre správne držanie tela
-24 %
Korzet pre správne držanie tela Trápi Vás vykrivená hrudná chrbtica a bolesti? Vďaka korzetu budete pôsobiť vzpriamene a mladistvo. Pomôže Vám vyrovnať hrudnú chrbticu a zbaviť sa bolesti. Korzet Chest Belt je vhodný na problematiku zlého držania tela resp. ramien a pri bolestiach hrudnej chrbtice. ..
2,20€ 2,90€
Cena bez DPH:1,83€
Magnetický korektor pre správne držanie tela Magnetický korektor pre správne držanie tela
-23 %
Magnetický korektor pre správne držanie tela Podpora chrbtice pre lepšie, priamejšie držanie tela. Vďaka magnetickému korektoru budete držať chrbticu v správnej polohe a zbavíte sa tak aj bolestí vznikajúcich z nesprávneho držania tela. Jeho použitím sa ramená viac ťahajú dozadu, do vystretejšej..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Magnetický korektor pre správne držanie tela, L Magnetický korektor pre správne držanie tela, L
-23 %
Magnetický korektor pre správne držanie tela, L Magnetický korektor polohy "pavúka". Umožňuje zachovať správne držanie chrbtice bez ohľadu na to, v akej polohe sa nachádzate. Vlastnosti a špecifikácia produktu: napomáha k správnemu držaniu tela v stoji aj v sede popruh je možné nastaviť 3 bo..
8,50€ 11,10€
Cena bez DPH:7,08€
Nastaviteľná bandáž pre správne držanie tela a chrbtice - čierna Nastaviteľná bandáž pre správne držanie tela a chrbtice - čierna
-23 %
Nastaviteľná bandáž pre správne držanie tela a chrbtice - čierna Celková podpora a korekcia chrbtice a ramien: Podpora chrbtice pre lepšie, priamejšie držanie tela. Vďaka tejto pomôcke budete držať chrbticu v správnej polohe a zbavíte sa tak aj bolestí vznikajúcich z nesprávneho držania tela. J..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€