Hlavné menu
Produkty v košíku

Správne držanie tela

Ak vás trápi nesprávne držanie tela, a hľadáte pomocníkov, ktorí by vám s týmto pomohli, v tejto ponuke nájdete širokú paletu produktov. Bandáže a korektory na správne držanie tela pomáhajú udržiavať správnu polohu chrbtice a... Pokračovať
Bedrovo - sakrálny pás Lumbomax, béžový, veľkosť XL Bedrovo-sakrálny pás zvyšuje mobilitu užívateľa a účinne znižuje bolesť. Zlepšuje stabilitu bedrovo-sakrálneho úseku. Výstuhy a posilňovacie pásy znižujú tlak na chrbticu. Pás je vyrobený z pružného kompresného materiálu. Umožňuje voľný priechod vz..
29,70€
Cena bez DPH:24,75€
Nastaviteľný korektor pre správne držanie tela a chrbtice Back Celková podpora a korekcia chrbtice a ramien: Podpora chrbtice pre lepšie, priamejšie držanie tela. Vďaka tejto pomôcke budete držať chrbticu v správnej polohe a zbavíte sa tak aj bolestí vznikajúcich z nesprávneho držania tela. Jeh..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Vysoká hrudno-lumbosakrálna ortéza LumboMax, nastaviteľná, veľkosť XXL, čierna Vysoká hrudno-lumbosakrálna ortéza je vyrobená z kompresnej látky. Je to strečový a vzduchopriepustný materiál so špeciálnym usporiadaním kanálikov, ktoré umožňujú odvod potu. Dlahy prispôsobené tvaru tela integrované so ..
48,30€
Cena bez DPH:40,25€
Bandáž, vesta pre správne držanie tela a chrbta s kovovými výstuhami - unisex Trpíte bolesťami chrbta a krku? Nepostačujú vám klsické bandáže? Práve pre vás je táto účinná veľmi pevná vesta-korektor postavy s kovovými výstuhami. Jednou z hlavných príčin bolesti chrbta a krku je zlé držanie..
38,90€
Cena bez DPH:32,42€
Bandáž napomínacia, správne držanie tela Corect, veľkosť L Trápia Vás neustále bolesti chrbta a nesprávne držanie tela? Vďaka veste budete mať chrbát vzpriamený a vyhnete sa následným bolestiam chrbta z nesprávneho držania. obr1 Vesta slúži na zmiernenie bolestí chrbta, pomáha predchádzať skolióze c..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Vysoká hrudno-lumbosakrálna ortéza (Korzet), nastaviteľná Táto inovatívna a nastaviteľná hrudno-lumbosakrálna ortéza je navrhnutá tak, aby poskytovala optimálnu podporu a komfort pri liečbe a prevencii bolesti chrbta. Výhody Elastická kompresná tkanina: Zabezpečuje pohodlie a efektívne prispôsob..
54,40€
Cena bez DPH:45,33€
Perforovaný korektor pre správne držanie tela a chrbtice - čierny Celková podpora a korekcia chrbtice a ramien: Podpora chrbtice pre lepšie, priamejšie držanie tela. Vďaka tejto pomôcke budete držať chrbticu v správnej polohe a zbavíte sa tak aj bolestí vznikajúcich z nesprávneho držania tela. ..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Magnetický korektor pre správne držanie tela Podpora chrbtice pre lepšie, priamejšie držanie tela. Vďaka magnetickému korektoru budete držať chrbticu v správnej polohe a zbavíte sa tak aj bolestí vznikajúcich z nesprávneho držania tela. Jeho použitím sa ramená viac ťahajú dozadu, do vystretejšej..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Nastaviteľný korektor pre správne držanie tela a chrbtice - čierny Celková podpora a korekcia chrbtice a ramien: Podpora chrbtice pre lepšie, priamejšie držanie tela. Vďaka tejto pomôcke budete držať chrbticu v správnej polohe a zbavíte sa tak aj bolestí vznikajúcich z nesprávneho držania tela...
15,90€
Cena bez DPH:13,25€
Korektor držania tela Air Posture Pro, veľkosť L/XL Vyrovnávací a podporný pás na chrbticu využíva vzduchovú technológiu pre komfortnú podporu chrbtice. Stačí ho pomocou ručnej pumpičky jednoducho nafúknuť a taktiež potom aj vyfúknuť. Je ergonomický a plne nastaviteľný, aby sa maximálne pohodlne ..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Nastaviteľný korektor, celková podpora a korekcia chrbtice a ramien Celková podpora a korekcia chrbtice a ramien: Podpora chrbtice pre lepšie, priamejšie držanie tela. Vďaka tejto pomôcke budete držať chrbticu v správnej polohe a zbavíte sa tak aj bolestí vznikajúcich z nesprávneho držania tela..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Korektor pre držanie tela BCK-28, veľkosť XL Prvý dojem možno urobiť len raz. Nenechajte si ich pokaziť svojím zlým prístupom. Rovný chrbát a zdvihnutá hlava ukazujú nielen sebavedomie a zlepšujú vzhľad našej postavy. Udržiavaním správneho držania tela sa staráte aj o svoju chrbticu a vyhýbate s..
13,20€
Cena bez DPH:11,00€