Hlavné menu
Produkty v košíku

Antistresové hračky

V dnešnom uponáhľanom svete je dôležité si nájsť čas na relaxáciu a oddych. Naše antistresové hračky vám pomôžu znížiť stres a napätie, poskytujú vám príjemnú zábavu a relaxáciu. Od antistresových loptičiek až po... Pokračovať
Antistresová chlpatá svietiaca loptička 8 cm Roztomilá antistresová loptička, ktorá svieti vám zaručí veľa zábavy. Loptička má veľké oči a gumovú šnúrku, vďaka ktorej sa skvele odráža. Môžete ju stláčať a hrať sa s ňou koľko vládzete. Bude skvelým spoločníkom na dlhé cesty alebo len tak doma pred..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Antistresová hračka - drak Antistresová hračka v tvare draka z ktorého vylieza hmota je vhodná na precvičovanie svalstva ruky alebo ako antistresová pomôcka. Stláčacia hračka s gélovými guľôčkami splní vaše očakávania a predstavuje nápad na odbúranie stresu a zábavu v jednom. Špecifikácie: a..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Antistresová hračka PopEye dinosaurus Perfektná antistresová hračka PopEye pre úľavu od stresu a zvýšenie krvného obehu rúk. Zvieratá sú úžasne mäkké a keď ich stlačíte, ich oči vyskočia von. Roztomilé zvieratká pre deti sa dajú ľahko stláčať. Je to skvelá relaxačná pomôcka, ktorá pomáha zbavi..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Antistresová hračka PopEye hospodárske zvieratá Perfektná antistresová hračka PopEye pre úľavu od stresu a zvýšenie krvného obehu rúk. Zvieratká sú úžasne mäkké a keď ich stlačíte, ich oči vyskočia von. Roztomilé kreslené zvieratká pre deti sa dajú ľahko stláčať. Je to skvelá relaxačná pomôcka..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Antistresová hračka pre deti aj dospelých LED chobotnica Táto krásna chobotnica sa dá stlačiť a je príjemná na dotyk. Stláčanie chobotnice môže byť pre deti predškolskou hračkou. Pomáha im trénovať ručné myslenie, rozvíjať logické myslenie, kultivovať koordináciu ruka-oko, rozpoznávať farbu a tva..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Antistresová hračka pre deti aj dospelých veverička v strome Naše hračky sú veselá vychytávka, antistresová hračka, ktorá rozvíja kreativitu a zlepšuje predstavivosť. Hračku je možné ľubovoľne stláčať. Stláčanie účinne odpúta pozornosť vo chvíľach plných emócií. Veríme, že naša hračka v tejto ves..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Antistresová hračka Squeeze Ball - ALIEN Squishy Mesh Antistresová hračka v tvare mimozemšťana z ktorého vylieza hmota je vhodná na precvičovanie svalstva ruky alebo ako antistresová pomôcka. Stláčacia hračka s gélovými guľôčkami splní vaše očakávania a predstavuje nápad na odbúranie stresu a záb..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Antistresová loptička – lama Antistresová hračka v tvare lamy z ktorej vylieza hmota je vhodná na precvičovanie svalstva ruky alebo ako antistresová pomôcka. Stláčacia hračka s gélovými guľôčkami splní vaše očakávania a predstavuje nápad na odbúranie stresu a zábavu v jednom. Špecifikácie: a..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Antistresová loptička – netopier Antistresová hračka v tvare netopiera z ktorého vylieza hmota je vhodná na precvičovanie svalstva ruky alebo ako antistresová pomôcka. Stláčacia hračka s gélovými guľôčkami splní vaše očakávania a predstavuje nápad na odbúranie stresu a zábavu v jednom. Špecif..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Antistresová loptička – pavúk Antistresová hračka v tvare pavúka z ktorého vylieza hmota je vhodná na precvičovanie svalstva ruky alebo ako antistresová pomôcka. Stláčacia hračka s gélovými guľôčkami splní vaše očakávania a predstavuje nápad na odbúranie stresu a zábavu v jednom. Špecifikácie..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Antistresová penová hračka - farebný jednorožec Krásna antistresová penová hračka vám pomôže zvládať stresové obdobie bez výbuchov zlosti a zároveň zaručí skvelú zábavu.Jednorožec je skvelá hračka pre deti aj dospelých. V penovom prevedení má ešte dodatočnú skvelú vlastnosť, dá sa stláčať do vyče..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Antistresové fosforeskujúce magnetické guličky NeoCube v darčekovom balení 5mm Uniknite stresu a napätiu s touto fascinujúcou antistresovou hračkou NeoCube, ktorú už nebudete chcieť pustiť z rúk. Magnety svietia v tme (po predchádzajúcom nabití na svetle). Z guličiek sa dá vytvoriť nespočetne..
10,60€
Cena bez DPH:8,83€