Hlavné menu
Produkty v košíku

Antistresové hračky

V dnešnom uponáhľanom svete je dôležité si nájsť čas na relaxáciu a oddych. Naše antistresové hračky vám pomôžu znížiť stres a napätie, poskytujú vám príjemnú zábavu a relaxáciu. Od antistresových loptičiek až po... Pokračovať
Antistresová hračka Squeeze Ball - ALIEN Squishy Mesh Antistresová hračka v tvare mimozemšťana z ktorého vylieza hmota je vhodná na precvičovanie svalstva ruky alebo ako antistresová pomôcka. Stláčacia hračka s gélovými guľôčkami splní vaše očakávania a predstavuje nápad na odbúranie stresu a záb..
1,10€
Cena bez DPH:0,92€
Antistresová chlpatá svietiaca loptička 8 cm Roztomilá antistresová loptička, ktorá svieti vám zaručí veľa zábavy. Loptička má veľké oči a gumovú šnúrku, vďaka ktorej sa skvele odráža. Môžete ju stláčať a hrať sa s ňou koľko vládzete. Bude skvelým spoločníkom na dlhé cesty alebo len tak doma pred..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Antistresová loptička – pavúk Antistresová hračka v tvare pavúka z ktorého vylieza hmota je vhodná na precvičovanie svalstva ruky alebo ako antistresová pomôcka. Stláčacia hračka s gélovými guľôčkami splní vaše očakávania a predstavuje nápad na odbúranie stresu a zábavu v jednom. Špecifikácie..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Mini hra - zábavný prívesok na kľúče, odbúravač stresu, FidgetToy Antistresová kľúčenka je vhodná na odbúravanie stresu alebo len tak pre zábavu. Táto kľúčenka vám umožní vychutnať si arkádovú hru kedykoľvek a kdekoľvek, či už čakáte na autobus, odpočívate alebo sa len nudíte. Je to perfektný dar..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Antistresová loptička – netopier Antistresová hračka v tvare netopiera z ktorého vylieza hmota je vhodná na precvičovanie svalstva ruky alebo ako antistresová pomôcka. Stláčacia hračka s gélovými guľôčkami splní vaše očakávania a predstavuje nápad na odbúranie stresu a zábavu v jednom. Špecif..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Bublinková antistresová hračka proti úzkosti  Pravdepodobne neexistuje človek, ktorý by nemal rád bublinkovú fóliu. Tento typ hry sa páči dospelým aj deťom, pretože je oddychový a relaxačný. Antistresová podložka na bubliny simuluje bublinkovú fóliu a poskytuje nekonečné možnosti prichytenia. ..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Mesh Squish Ball - antistresová gulička Táto antistresová gulička je dokonalým prostriedkom na zmiernenie stresu a úzkosti. Mäkké senzorické hračky sú vhodné pre deti aj dospelých. Je to skvelá hračka na zabíjanie času, ventiláciu emócií a nervozitu. Majte ju vždy poruke a stláčajte, keď budete m..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
SQUISHY - antistresová penová hračka citrón Citrón je skvelá hračka pre deti aj dospelých, ktorá vyniká svojim originálnym dizajnom a je príjemná na dotyk. Ide o skvelú pomôcku na odreagovanie. Citrón sa osvedčí v stresových momentoch, počas návštevy u zubára, pred skúškou v škole, pred prvým ..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Antistresová penová hračka - farebný jednorožec Krásna antistresová penová hračka vám pomôže zvládať stresové obdobie bez výbuchov zlosti a zároveň zaručí skvelú zábavu.Jednorožec je skvelá hračka pre deti aj dospelých. V penovom prevedení má ešte dodatočnú skvelú vlastnosť, dá sa stláčať do vyče..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Antistresové guličky pre deti aj dospelých – Soft a Squishy Antistresová loptička, vyrobená z gumy – astronaut v asteroide. Vďaka vtipným tvarom vám antistresové hračky pomôžu eliminovať každodenný stres a uvoľniť sa. Antistresová loptička je vhodné pre deti aj dospelých. Antistresovú hračku m..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Antistresová hračka pre deti aj dospelých veverička v strome Naše hračky sú veselá vychytávka, antistresová hračka, ktorá rozvíja kreativitu a zlepšuje predstavivosť. Hračku je možné ľubovoľne stláčať. Stláčanie účinne odpúta pozornosť vo chvíľach plných emócií. Veríme, že naša hračka v tejto ves..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Mesh Squish Ball - antistresová gulička s trblietkami Táto antistresová gulička je dokonalým prostriedkom na zmiernenie stresu a úzkosti. Mäkké senzorické hračky sú vhodné pre deti aj dospelých. Je to skvelá hračka na zabíjanie času, ventiláciu emócií a nervozitu. Majte ju vždy poruke a stláčajte..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€