Hlavné menu
Produkty v košíku

Antistresové hračky

V dnešnom uponáhľanom svete je dôležité si nájsť čas na relaxáciu a oddych. Naše antistresové hračky vám pomôžu znížiť stres a napätie, poskytujú vám príjemnú zábavu a relaxáciu. Od antistresových loptičiek až po... Pokračovať
Interaktívna postrehová elektrická hra Quick Pop It, zelená Vaše dieťa si zaslúži hračku, ktorá nie je len zábavná, ale aj vzdelávacia. Elektrická interaktívna hračka je presne tým, čo potrebujete na podporu jeho zmyslového a motorického rozvoja. Táto hračka je navrhnutá tak, aby poskytovala maximál..
9,30€
Cena bez DPH:7,75€
Interaktívna hračka pre deti POP IT - Dino Interaktívna hračka pre deti POP IT - Dino
Novinka
Interaktívna hračka pre deti POP IT - Dino Pop it je vyrobený z materiálov bezpečných pre deti, ktoré zaisťujú bezpečnú a trvalú hru. Môžete si byť istí, že vaše dieťa sa bude hrať s produktom najvyššej kvality. Hračka Pop it zahŕňa stláčanie softvérových tlačidiel v správnom poradí a v správnom ..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Interaktívna hračka pre deti POP IT - Emotikon Pop it je vyrobený z materiálov bezpečných pre deti, ktoré zaisťujú bezpečnú a trvalú hru. Môžete si byť istí, že vaše dieťa sa bude hrať s produktom najvyššej kvality. Hračka Pop it zahŕňa stláčanie softvérových tlačidiel v správnom poradí a v správ..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Interaktívna hračka pre deti POP IT - Kačka Pop it je vyrobený z materiálov bezpečných pre deti, ktoré zaisťujú bezpečnú a trvalú hru. Môžete si byť istí, že vaše dieťa sa bude hrať s produktom najvyššej kvality. Hračka Pop it zahŕňa stláčanie softvérových tlačidiel v správnom poradí a v správnom..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Interaktívna hračka pre deti POP IT - Mačička Pop it je vyrobený z materiálov bezpečných pre deti, ktoré zaisťujú bezpečnú a trvalú hru. Môžete si byť istí, že vaše dieťa sa bude hrať s produktom najvyššej kvality. Hračka Pop it zahŕňa stláčanie softvérových tlačidiel v správnom poradí a v správn..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Interaktívna hračka pre deti POP IT - Space Pop it je vyrobený z materiálov bezpečných pre deti, ktoré zaisťujú bezpečnú a trvalú hru. Môžete si byť istí, že vaše dieťa sa bude hrať s produktom najvyššej kvality. Hračka Pop it zahŕňa stláčanie softvérových tlačidiel v správnom poradí a v správnom..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Interaktívna hračka pre deti POP IT - Stitch Pop it je vyrobený z materiálov bezpečných pre deti, ktoré zaisťujú bezpečnú a trvalú hru. Môžete si byť istí, že vaše dieťa sa bude hrať s produktom najvyššej kvality. Hračka Pop it zahŕňa stláčanie softvérových tlačidiel v správnom poradí a v správno..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Interaktívna hračka pre deti POP IT, oranžová Pop it je vyrobený z materiálov bezpečných pre deti, ktoré zaisťujú bezpečnú a trvalú hru. Môžete si byť istí, že vaše dieťa sa bude hrať s produktom najvyššej kvality. Hračka Pop it zahŕňa stláčanie softvérových tlačidiel v správnom poradí a v správn..
7,10€
Cena bez DPH:5,92€
Antistresová chlpatá svietiaca loptička 8 cm Roztomilá antistresová loptička, ktorá svieti vám zaručí veľa zábavy. Loptička má veľké oči a gumovú šnúrku, vďaka ktorej sa skvele odráža. Môžete ju stláčať a hrať sa s ňou koľko vládzete. Bude skvelým spoločníkom na dlhé cesty alebo len tak doma pred..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Antistresová hračka - drak Antistresová hračka v tvare draka z ktorého vylieza hmota je vhodná na precvičovanie svalstva ruky alebo ako antistresová pomôcka. Stláčacia hračka s gélovými guľôčkami splní vaše očakávania a predstavuje nápad na odbúranie stresu a zábavu v jednom. Špecifikácie: a..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Antistresové guličky pre deti aj dospelých – Soft a Squishy Antistresová loptička, vyrobená z gumy – astronaut v asteroide. Vďaka vtipným tvarom vám antistresové hračky pomôžu eliminovať každodenný stres a uvoľniť sa. Antistresová loptička je vhodné pre deti aj dospelých. Antistresovú hračku m..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Bublinková antistresová hračka proti úzkosti  Pravdepodobne neexistuje človek, ktorý by nemal rád bublinkovú fóliu. Tento typ hry sa páči dospelým aj deťom, pretože je oddychový a relaxačný. Antistresová podložka na bubliny simuluje bublinkovú fóliu a poskytuje nekonečné možnosti prichytenia. ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€