Hlavné menu
Produkty v košíku

Aróma difuzéry

Uvoľnite sa a vytvorte príjemnú atmosféru vo vašom domove s našou širokou ponukou aróma difuzérov. Tieto štýlové a funkčné zariadenia kombinujú príjemné vonné esencie s jemným rozptýlením do vzduchu, čo vytvára relaxačnú a... Pokračovať
Malatec 16366 zvlhčovač vzduchu USB, 220 ml biely Zvlhčovač vzduchu s aróma difuzérom Malatec 16366 je zariadenie, ktoré reguluje úroveň vlhkosti. Po naliatí vonného oleja uvoľňuje arómy s relaxačným vlastnosťami. Jeden z najtichších modelov. Má nízku spotrebu energie. Krásny dizajn. Do práce, do..
8,50€
Cena bez DPH:7,08€
Zvlhčovač vzduchu USB, 250 ml biely Zvlhčovač vzduchu s aróma difuzérom Malatec 16366 je zariadenie, ktoré reguluje úroveň vlhkosti. Po naliatí vonného oleja uvoľňuje arómy s relaxačným vlastnosťami. Jeden z najtichších modelov. Má nízku spotrebu energie. Krásny dizajn. Do práce, do domu, do dets..
8,50€
Cena bez DPH:7,08€
2v1 projekor hviezd a zvlhčovač vzduchu, biely Zvlhčovač vzduchu s nočným svetlom - hviezdicový projektor. Je ideálnym riešením v malých miestnostiach vybavených klimatizáciou, ktorá vzduch vysušuje, alebo použitím projektora ako nočnej lampy na upokojenie dieťaťa pred spaním. Špecifikácie: o..
19,90€
Cena bez DPH:16,58€
Verk 24048 Ultrazvukový difuzér, modrý  Moderné zariadenie, ktoré osvieži a zvlhčí našu izbu. Zvlhčovač využíva ultrazvukovú technológiu na vytvorenie jemnej hmly. Vyrobené z bezpečných materiálov. Disponuje LED podsvietením, vďaka ktorému bude zvlhčovač v noci pekne osvetlený. Technická špe..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
Verk 24048 Ultrazvukový difuzér, žltý  Moderné zariadenie, ktoré osvieži a zvlhčí našu izbu. Zvlhčovač využíva ultrazvukovú technológiu na vytvorenie jemnej hmly. Vyrobené z bezpečných materiálov. Disponuje LED podsvietením, vďaka ktorému bude zvlhčovač v noci pekne osvetlený. Technická špec..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
Verk 24337 Zvlhčovač vzduchu ultrazvukový s LED projektorom, ružový  Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu je užitočné zariadenie, ktoré zvyšuje vlhkosť v miestnostiach, kde sa zdržiavate. Vďaka nemu sa vám zlepší komfort spánku a každodenné fungovanie. Ďalším lákadlom pre deti je lampa, ktorá premieta..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Aróma difuzér Vulcan osviežovač a zvlhčovač vzduchu, čierny lesk, 350ml Vylaďte svoj domov do atmosféry pohody a pokoja pomocou nášho elektrického zvlhčovača vzduchu. Vhodné pre aromaterapiu, chromoterapiu (terapia pomocou svetla), vzhľadom k svojmu dizajnu je tento prístroj aj štýlovým interiéro..
16,20€
Cena bez DPH:13,50€
Zvlhčovač vzduchu, 300 ml biely Zvlhčovač vzduchu s aróma difuzérom Malatec 16366 je zariadenie, ktoré reguluje úroveň vlhkosti. Po naliatí vonného oleja uvoľňuje arómy s relaxačným vlastnosťami. Jeden z najtichších modelov. Má nízku spotrebu energie. Krásny dizajn. Do práce, do domu, do detskej ..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Aróma difuzér so zvlhčovačom vzduchu, svetlé drevo Zvlhčovanie - zvlhčovač vzduchu vám umožní zbaviť sa problému suchého vzduchu vo vašej domácnosti alebo kancelárii. Nedostatočne vlhký vzduch na úrovni pod 30 % spôsobuje rýchlejšie vysušovanie slizníc, kožné problémy, alergie a dýchacie cesty. V..
20,20€
Cena bez DPH:16,83€
Zvlhčovač vzduchu s LED podsvietením čierny Zvlhčovače vzduchu sú zariadenia, ktoré regulujú úroveň vlhkosti. Vďaka svojim vlastnostiam našli uplatnenie ako v súkromných domoch, tak aj v kanceláriách, na pracoviskách a verejných miestach. Zvlhčovač vzduchu sa odporúča najmä v zimnom období, kedy ..
18,30€
Cena bez DPH:15,25€
Esenciálne vonné oleje - jazmín, vanilka, levanduľa Náš svet je plný vôní. A vône podfarbujú a zosilujú vnímanie ostatných dominantnejších zmyslov a pomáhajú nám intenzívnejšie prežiť a zapamätať si jednotlivé okamihy nášho života. Vône pôsobia na človeka veľmi výrazne i keď si to väčšinou neuved..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
LED Aróma difuzér s diaľkovým ovládaním Zvlhčovač má veľa zaujímavých funkcií, ktoré uľahčia jeho používanie a urobia ho oveľa praktickejším. K dispozícii je časovač (2h a 4h) a 4 režimy prevádzky. To vám umožní prispôsobiť činnosť zvlhčovača podľa vašich predstáv.Vďaka pribalenému diaľkovému ovl..
13,10€
Cena bez DPH:10,92€