Hlavné menu
Produkty v košíku

Náradie

Máme všetko potrebné pre vaše domáce projekty – prezrite si náš široký výber náradia pre rôzne úlohy a potreby. Nech už potrebujete rezať, pájkovať, skrutkovať, alebo si len na niečo posvietiť, naše náradie vám poskytne... Pokračovať
Sada na sťahovanie nábytku Užitočná súprava, ktorá pomôže pri rýchlej a efektívnej preprave nábytku či väčších domácich spotrebičov. Bez ohľadu na to, či je potrebné nábytok premiestniť do vedľajšej miestnosti alebo vyniesť z domu, táto súprava je na to ako stvorená. Celé je to vyrobené veľmi p..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Forma na betónové chodníky 50 x 50 cm Ak túžite po chodníku na záhrade, ktorý bude presne podľa vašich vlastných predstáv, máme pre vás skvelý darček – formu na betónové chodníky. Pokladanie je veľmi jednoduché. Plastová forma na výrobu záhradných chodníkov a dlažieb je určená pre každého, kto..
10,60€
Cena bez DPH:8,83€
Kompaktná zváračka plastov + 200 oceľových sponiek Kompaktná zváračka plastov obsahuje 200 oceľových sponiek na plast (4 druhy po 50 kusov) a tiež nôž a kliešte na tvarovanie plastov. Je to vynikajúca súprava určená na opravu plastových prvkov, zváranie plastov a maskovanie prípadných prasklín. Z..
21,40€
Cena bez DPH:17,83€
Silný plochý neodymový magnet 10x3x2 mm, 10ks Neodymové magnety patria medzi najsilnejšie permanentné magnety. Magnetický materiál použitý v našich magnetoch je najkvalitnejšia zliatina neodýmu (Ne), železa (Fe) a bóru (B). Ich hlavnou výhodou je veľmi vysoká pevnosť pri malých rozmeroch. Maximá..
0,60€
Cena bez DPH:0,50€
Neodymový magnet - 10 ks Neodýmový magnet má veľmi vysokú hustotu energie, vďaka čomu je veľmi atraktívny. Napriek svojim malým rozmerom generuje veľmi silné magnetické pole. Magnet je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu, ktorý je zmesou neodýmu, železa a bóru. Vyznačuje sa vysokou a trvalou m..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€
Sada skrutiek 500 ks Sada obsahuje 10 najpoužívanejších typov skrutiek zoradených podľa 50 kusov. Pohodlné, kompaktné púzdro s priehradkami zabraňuje zamieňaniu skrutiek. Všetky komory púzdra sú popísané, čo uľahčuje nájdenie správnej skrutky. Vlastnosti a špecifikácia produktu: sada 500 skr..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Univerzálna sada skrutkovačov 25v1 Už nemusíte ísť s každou malichernosťou k opravárovi, vďaka tomuto setu mini skrutkovačov si hravo poradíte sami. Opravte, povoľte či utiahnite napr. okuliare, telefón, fotoaparát alebo hodinky! Buďte samostatní a zahrajte sa na kutilov! Mnohí kutilovia však oc..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Sada príslušenstva na modelovanie z hliny – 24 ks Kompletná súprava na začatie modelovania z hliny Táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre začiatok práce s hlinou. Vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých umelcov. Výhody: Všestrannosť: Sada zahŕňa rôzne nástroje na modelovanie, ktoré vá..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Teplovzdušná spájkovacia stanica 700W Spájkovacia stanica s teplovzdušnou spájkovačkou umožňuje vykonávať množstvo prác. Teplovzdušná spájkovacia stanica je modernou alternatívou k tradičným spájkovačkám. Vďaka použitiu prúdu horúceho vzduchu na tavenie namiesto hrotu je možné spájkovať aj veľmi ..
33,20€
Cena bez DPH:27,67€
Silný plochý neodymový magnet 15x5x2 mm, 10ks Neodymové magnety patria medzi najsilnejšie permanentné magnety. Magnetický materiál použitý v našich magnetoch je najkvalitnejšia zliatina neodýmu (Ne), železa (Fe) a bóru (B). Ich hlavnou výhodou je veľmi vysoká pevnosť pri malých rozmeroch. Maximá..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Súprava náradia na opravu elektroniky 115 ks V našej vysokokvalitnej 115-dielnej súprave náradia nájdete všetky nástroje potrebné na opravu kvalitných elektronických zariadení, ako sú smartfóny a herné konzoly. Sada skrutkovačov na opravu elektroniky obsahuje až 98 nadstavcov a ďalšie nástroj..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Krimpovacie kliešte 1200ks + organizér Tento produkt je praktický nástroj na krimpovanie izolovaných a neizolovaných, jednoduchých a dvojitých koncoviek. Náradie je vybavené račňovým systémom, ktorý podporuje upnutie, vďaka čomu nemusíte vynakladať veľkú silu na obsluhu. Krimpovací nástroj je..
13,10€
Cena bez DPH:10,92€