Hlavné menu
Produkty v košíku

Náradie

Máme všetko potrebné pre vaše domáce projekty – prezrite si náš široký výber náradia pre rôzne úlohy a potreby. Nech už potrebujete rezať, pájkovať, skrutkovať, alebo si len na niečo posvietiť, naše náradie vám poskytne... Pokračovať
Forma na betónové chodníky 50 x 50 cm Ak túžite po chodníku na záhrade, ktorý bude presne podľa vašich vlastných predstáv, máme pre vás skvelý darček – formu na betónové chodníky. Pokladanie je veľmi jednoduché. Plastová forma na výrobu záhradných chodníkov a dlažieb je určená pre každého, kto..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Japonské tesárske pravítko - 3D rohový uholník, modrý 3D japonské pravítko je veľmi užitočné pri tesárskych, stolárskych a stavebných prácach. Presne zmeria rôzne typy uhlov v rovine. Je skvelé na prenášanie uhlov na rohoch. Japonské pravítko je nevyhnutnou pomôckou pre každého profesionála a..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Krimpovacie kliešte + príslušenstvo Tento produkt je praktický nástroj na krimpovanie izolovaných a neizolovaných, jednoduchých a dvojitých koncoviek. Náradie je vybavené račňovým systémom, ktorý podporuje upnutie, vďaka čomu nemusíte vynakladať veľkú silu na obsluhu. Krimpovacie kliešte sú v..
20,20€
Cena bez DPH:16,83€
Krimpovacie kliešte + svorky sada 500 ks Krimpovací nástroj na koncovky + 500 ks objímok. Špeciálny mechanizmus umožňuje pohodlné krimpovanie jednou rukou. Štvornásobný upínací systém zaisťuje veľmi pevné upnutie objímky bez potreby veľkej sily. Proces krimpovania je navyše podporovaný systémom ..
16,00€
Cena bez DPH:13,33€
Krimpovacie kliešte 0,5-6mm Krimpovacie kliešte na krimpovanie koncov konektorov elektrických vodičov. Špeciálny mechanizmus umožňuje pohodlné krimpovanie jednou rukou. Proces krimpovania je navyše podporovaný systémom račne. Špecifikácie: pracovný rozsah: 0,5-6mm rozmery: 22,5 x 7 x 2 cm ..
11,00€
Cena bez DPH:9,17€
Krimpovacie kliešte 1200ks + organizér Tento produkt je praktický nástroj na krimpovanie izolovaných a neizolovaných, jednoduchých a dvojitých koncoviek. Náradie je vybavené račňovým systémom, ktorý podporuje upnutie, vďaka čomu nemusíte vynakladať veľkú silu na obsluhu. Krimpovací nástroj je..
21,80€
Cena bez DPH:18,17€
Multifunkčná pumpa 3v1 (voda, vzduch, PHM) Dielenská pumpa - bežné nafukovanie, prečerpávanie vody a iných kvapalín, balenie obsahuje adaptéry na rôzne použitie. Multifunkčná pumpa je ideálna nielen na nafukovanie, ale aj na prečerpávanie kvapalín. Balenie totiž obsahuje hneď niekoľko adaptérov..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Multifunkčný renovátor brúska - 37 nástavcov Multifunkčný kutilské nástroj, ktorý vám umožní vykonávať akékoľvek domáce práce, údržbu, renovácie, demontáže alebo inštalatérske práce doma i vonku. Vďaka mnohým doplnkom teraz môžete rezať a brúsiť všetky druhy materiálov pomocou jedného zariaden..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Neodymový magnet - 10 ks Neodýmový magnet má veľmi vysokú hustotu energie, vďaka čomu je veľmi atraktívny. Napriek svojim malým rozmerom generuje veľmi silné magnetické pole. Magnet je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu, ktorý je zmesou neodýmu, železa a bóru. Vyznačuje sa vysokou a trvalou m..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Pracovné svetlo / lampa do dielne SV-100 NOVÝ VÝZNAM SVETLA Naša dielenská lampa je najnovším modelom pracovných lámp s výkonom 100 LED diód. V spojení s neustálym napájaním poskytne najlepšiu kvalitu svetla aj v tých najhorších podmienkach. Zariadenie má ergonomický kryt, ktorý bol vyrobený z ..
14,10€
Cena bez DPH:11,75€
Pracovné svetlo / lampa SL-9-G Naša dielenská baterka je vybavená LED pásikom so svetelným tokom až 200 lúmenov. Poskytuje vynikajúce osvetlenie na pracovisku, v garáži, záhrade alebo v iných podmienkach. Tlačidlo na kryte umožňuje nastavenie intenzity svetla a vstavaná 26000mAh batéria dokáže s..
10,90€
Cena bez DPH:9,08€
Prenosný LED halogénový reflektor 20 SMD Halogénový reflektor je ideálny ako na osvetlenie skladov, výkladov obchodov, pivníc, dielní, dvorov atď. Skvele sa bude hodiť na výlety, zhromaždenia alebo jednoducho v teréne. Svetelný výkon zodpovedá klasickej 300W halogénovej žiarovke. Svietidlo je od..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€