Hlavné menu
Produkty v košíku

Náradie

Ručná pištoľ na montáž pur peny Konštrukcia hlavnej časti pištole je vyrobená z kovu, vďaka čomu je odolná a ľahko sa používa. Špeciálne profilovaná plastová rukoväť zaručuje stabilné uchopenie náradia v ruke, čo výrazne ovplyvňuje presné použitie peny najmä na ťažko dostupných miestach. Ľahko..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Flex Glue - univerzálne vodotesné lepidlo so silným držaním Flex Glue je ľahko použiteľné, super silné, flexibilné, vodotesné lepidlo. Okamžite spojí, utesní a opraví prakticky všetko! Technológia okamžitého prichytenia drží predmety na mieste a vo väčšine prípadov eliminuje potrebu príchytov a s..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Flexibilný plazmový zapaľovač dlhý USB - 26cm Flexibilný plazmový zapaľovač dlhý USB - 26cm
Novinka
Flexibilný dlhý plazmový zapaľovač USB - 16cm FLEXIBILNÝ PLAZMOVÝ ZAPAĽOVAČ / DLHÝ ODOLNÉ VOČI POVETERNOSTNÝM PODMIENKÁM koniec problémom zhasínania zapaľovačov vo vetre! Náš zapaľovač je odolný voči vetru, snehu a dažďu.   POHODLNÉ NABÍJANIE CEZ USB odteraz sa nemusíte obávať chýbajúceho pa..
8,10€
Cena bez DPH:6,75€
Gravírovacie pero na batérie Kompaktné gravírovacie pero napájané batériami 2xAA je skvelé na gravírovanie rôznych typov povrchov, ako sú: sklo, drevo, kov, keramika. Vďaka tomuto zariadeniu viete vyrobiť aj krásne vzory na kraslice. Gravírovacie pero bude dobre fungovať aj na výrobu jedinečných ..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Kompaktná zváračka plastov + 200 oceľových sponiek Kompaktná zváračka plastov obsahuje 200 oceľových sponiek na plast (4 druhy po 50 kusov) a tiež nôž a kliešte na tvarovanie plastov. Je to vynikajúca súprava určená na opravu plastových prvkov, zváranie plastov a maskovanie prípadných prasklín. Z..
35,70€
Cena bez DPH:29,75€
Kompaktná zvaračka plastov so sponami Kompaktná zváračka plastov. Sada obsahuje 200 oceľových sponiek na plast (4 druhy po 50 kusov) a tiež nôž a kliešte na lisovanie plastov. Vynikajúca sada na opravu plastových dielov, zváranie plastov a maskovanie prípadných prasklín. Súčasťou súpravy je aj po..
32,60€
Cena bez DPH:27,17€
Krimpovacie kliešte + príslušenstvo Tento produkt je praktický nástroj na krimpovanie izolovaných a neizolovaných, jednoduchých a dvojitých koncoviek. Náradie je vybavené račňovým systémom, ktorý podporuje upnutie, vďaka čomu nemusíte vynakladať veľkú silu na obsluhu. Krimpovacie kliešte sú v..
19,20€
Cena bez DPH:16,00€
Krimpovacie kliešte 1200ks + organizér Tento produkt je praktický nástroj na krimpovanie izolovaných a neizolovaných, jednoduchých a dvojitých koncoviek. Náradie je vybavené račňovým systémom, ktorý podporuje upnutie, vďaka čomu nemusíte vynakladať veľkú silu na obsluhu. Krimpovací nástroj je..
23,20€
Cena bez DPH:19,33€
Neodymový magnet - 10 ks Neodýmový magnet má veľmi vysokú hustotu energie, vďaka čomu je veľmi atraktívny. Napriek svojim malým rozmerom generuje veľmi silné magnetické pole. Magnet je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu, ktorý je zmesou neodýmu, železa a bóru. Vyznačuje sa vysokou a trvalou m..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
AG306E Plynový spájkovací horák Prenosná plynová baterka typu JET s rukoväťou. Je ideálny na spájkovanie, pálenie alebo rozmrazovanie. Má integrované piezo zapaľovanie a uzamykacie (bezpečnostné) tlačidlo. Môžete ho naplniť obyčajným plynom do zapaľovača! Je vybavený gombíkom na reguláciu sily pr..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€
Plynový horák JET, prenosný je ideálny pre spájkovanie práce, opaľovanie či rozmrazovanie. Použitie: spájkovanie opaľovanie zváranie zmrštenie - lepenie teplo Charakteristika produktu: Veľmi ľahko ovládateľný univerzálny plynový horák na plyn bután / izobután. Praktická zariadenie s väčší..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Plynový horák do kartušovej náplne Plynový horák na kartuše alebo plynové kazety, ktorý môžete používať v dome, dielni, na pozemku alebo v záhrade. Ľahké a praktické použitie. Stačí umiestniť horák na plynovú kartušu a zaistiť ho otáčaním. Multifunkčná pištoľ na použitie v kuchyni, dielni, na ..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€