Hlavné menu
Produkty v košíku

Darčeky pre mužov

Hľadáte ideálny darček pre muža vo vašom živote? Či už je to váš otec, partner, brat alebo kamarát, na tomto mieste nájdete unikátne tipy na darčeky pre mužov. Každý muž je jedinečný, a preto sme pre vás pripravili širokú... Pokračovať
Kompaktný, bezdrôtový kompresor s 3 koncovkami Kompaktný, bezdrôtový kompresor na hustenie pneumatík. Poháňané vstavanou nabíjateľnou batériou, nabíjanou káblom USB (súčasťou balenia). Pohodlná rukoväť uľahčuje pumpovanie kolies a čitateľný LCD displej uľahčuje nastavenie vyhradeného tlaku vzduc..
32,40€
Cena bez DPH:27,00€
Súprava na opravu defektu pneumatiky Súprava na rýchlu opravu bezdušových pneumatík bez nutnosti demontáže plášťa. Táto sada je vhodná pre automobily, motocykle, štvorkolky a ďalšie bezdušové pneumatiky. Návod: 1. Nájdite miesto, kde je pneumatika prepichnutá a odstráňte predmet, ktorý spôsob..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Ortopedický Vankúš Na Stoličku / Autosedačku  Zníženie Bolesti: Vďaka rovnomernému rozloženiu hmotnosti, ortopedický vankúš znižuje tlak na konkrétne oblasti, čo môže priniesť úľavu ľuďom s bolesťami chrbta, dolnej časti chrbta alebo nepohodlie v oblasti sedenia. Zlepšenie Krvného Obeh: Elastick..
25,80€
Cena bez DPH:21,50€
Kompresná bandáž so silikónovou výstuhou na koleno - profi Bolo preukázané, že kompresná silikónová bandáž na kolená zmierňuje bolesť kolena a zlepšuje problémy so stabilitou kolena spojené s mnohými športovými zraneniami a osteoartrózou. Vďaka silikónovým výstuhám v kolennej oblasti - najväčšej ..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
BAILONG XM-L T6 taktická nabíjateľná baterka Q1 Taktická baterka Bailong® model Q01 bola navrhnutá s ohľadom na taktické použitie. Využiť ho môžu uniformované služby, armáda, poľovníci, milovníci prírody alebo je vhodná aj na domáce použitie. Telo baterky je vyrobené z najpevnejšej zliatiny dost..
17,60€
Cena bez DPH:14,67€
Groomarang - profesionálna kolekcia (hrebeň + závesný plášť + olej + šampón na bradu) Profesionálna kolekcia, s ktorou bude vaša brada dôkladne upravená a čistá. V súprave sa nachádza aj šampón na bradu, ktorý príjemne vonia a dôkladne prečistí vašu bradu. Upravte si strih vašej brady s kvalitný..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Profesionálny endoskop s displejom, 3m, 8mm, HD 1280x720 Predstavujeme Vám endoskop najnovšej generácie s vlastnou obrazovkou, ktorá zobrazuje pohľad z kamery! Je väčší ako mobilné telefóny, čo poskytuje oveľa lepší výhľad z objektívu, v najvyššej HD kvalite. Produkt nevyžaduje inštaláciu špeciá..
49,80€
Cena bez DPH:41,50€
WW Fast'n'Laces PRO profesionálne rýchloupínacie gumené šnúrky do pracovnej obuvi Sťahovacie šnúrky Fast'n'Laces Sťahovacie šnúrky Fast'n'Laces sú vyrobené z tuctu odolných gumičiek, ktoré sú opletené polyesterovým plášťom. Môžete sa spoľahnúť na to, že táto konštrukcia je mimoriadne odolná voči ..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Parkovací systém s monitorom Kompletná parkovacia súprava pre auto vrátane zadnej kamery s nočným režimom a 7 '' LCD monitorom.   Perfektný na darček alebo na bežné pracovné náradie pre všetkých profesionálnych vodičov používajúcich autobusy, nákladné vozidlá TIR alebo bežné prozaické traktory. ..
82,10€
Cena bez DPH:68,42€
WW Shoe Deo Pro 150 ml profesionálny antibakteriálny deodorant so striebrom Účinný profesionálny antibakteriálny deodorant s nano striebrom do obuvi. Nano častice striebra majú dezinfekčný a antibakteriálny účinok pomáhajúci odstraňovať nepríjemný zápach, čo zaručuje pocit sviežosti a čistoty. Obsah..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Obličky muži - bylinný čaj porciovaný Český kvalitný porciovaný bylinný čaj opatrený závesným kartónikom pre pohodlnú prípravu. Čaj má originálnu receptúru určenú na konkrétny problém. Čaj obsahuje kvalitné byliny s jemným rezom naplnené do veľmi kvalitného sáčku z filtračného papieru opatreného..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Skladacia záhradná stolička s taškou na náradie Spoznajte túto skvelú skladaciu stoličku s taškou na náradie, ktorá vám maximálne uľahčí prácu v záhrade, ale využijete ju tiež v každej dielni, pri opravách, grilovačkách, kempovaní a iných činnostiach. Skladacia záhradná stolička je vyrobená z..
15,40€
Cena bez DPH:12,83€