Hlavné menu
Produkty v košíku

Darčeky pre rodinu

Darček pre to najcennejšie čo máme, darček ktorý by potešil celú rodinu!? Tu nájdete nápady, ktoré posilnia rodinné väzby a prinesú spoločné chvíle plné radosti. Naša ponuka zahŕňa produkty a zážitky vhodné pre rodinné... Pokračovať
Prírodný elixír zdravia: Včelí propolis tinktúra 50 mlObjavte moc prírody skoncentrovanú v tinktúre z včelieho propolisu. Tento 100% prírodný produkt, pripravený poctivým a šetrným spôsobom, prichádza v praktickom 50 ml balení, určenom pre maximálny prospech vášho zdravia. Vhodná pre vnútorné aj von..
18,60€
Cena bez DPH:15,50€
Univerzálny masážny vankúš shiatsu CHM-8028 33 x 20 x 11 cm Univerzálny masážny vankúš shiatsu CHM-8028 33 x 20 x 11 cm
Top
Masážny vankúš masage pillow CHM-8028 Ak radi a často cestujete, táto masážna podložka je určená práve vám. Je ideálna na použitie pri cestovaní. Zíde sa v aute a je dobré ju mať vždy po ruke. Samozrejme je vhodná aj na domáce použitie. Je vyrobená z vysokokvalitného a odolného materiálu. Ak o..
13,00€
Cena bez DPH:10,83€
Univerzálny rozťahovák dámskej, pánskej obuvi Natural, pár - 2 kusy (ľavá + pravá) Úžasný Drevený Rozťahovák Topánok z prírodného dreva! Zvolte si špičkový rozťahovák obuvi, topánok vyrobený z borovicového dreva, ktorý prispôsobí tvar vašim topánkam a upraví ich tak, aby vám padli dokonale. Či u..
16,90€
Cena bez DPH:14,08€
Elektrická vákuová čínska banka s infra so vstavaným motorčekom na podtlak, na USB kábel Elektrická vákuová čínska banka s infra so vstavaným motorčekom na podtlak, na USB kábel
Top
Úžasná elektrická vákuová čínska banka s infračerveným ohrevom - váš nový spoločník pre relaxáciu a osvieženie Revitalizujte svoje telo s neodolateľnou inováciou Elektrickou masážnou bankou, ktorá prináša kombináciu hrejivej masáže a pohodlia. Zabudnite na bežné bankové masáže a vstúpte do sveta mo..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Úžasná elektrická vákuová čínska banka s ohrevom Revitalizujte svoje telo s neodolateľnou inováciou Elektrická čínska banka dokonale imituje klasické vákuové bankovanie. V porovnaní s klasickou bankou je úplne bezpečná a rovnako účinná. Je vybavená nastaviteľnou intenzitou masáže (3 stupne) a rež..
28,00€
Cena bez DPH:23,33€
Mäkká teplá deka s obliečkami na vankúš so zimným motívom Výhody: Pohodlie a štýl: Súprava kombinuje pohodlie mäkkej deky a elegantného vzhľadu, ideálneho pre zimnú sezónu Všestranné použitie: Ideálna na odpočinok doma, ako doplnok k vianočnej dekorácii, alebo ako praktický spoločník na cesty ..
15,80€
Cena bez DPH:13,17€
Kovový obuvák s háčikom Výhody: Odolnosť: Vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu Ergonomický dizajn: Profilovaný háčik a pohodlný úchop pre jednoduchú manipuláciu Ochrana topánok: Pomáha predchádzať poškodeniu topánok pri obúvaní, čím pre..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Relaxačný oblúk pre uvoľnenie chrbta Relaxačný oblúk ponúka účinnú terapeutickú pomôcku pre uvoľnenie chrbta. Bol navrhnutý podľa prirodzenej krivky chrbtice, čo prináša potrebnú úľavu celému telu. Pravidelným využívaním tohto ortopedického napínača môžete dosiahnuť úľavu od mnohých problémov, vr..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Kovový obuvák 66 cm - rôzne farby Pevný, odolný a estetický kovový obuvák o dĺžke 66 cm je ideálnym pomocníkom pre každého, kto chce obúvať topánky bez námahy. Tento obuvák je špeciálne navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám starších ľudí, ľudí s problémami chrbtice, detí, ale aj tehotných žien. Jeh..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Kovový obuvák na topánky 25 cm Výhody: Multifunkčný nástroj: Táto sada obsahuje tri obuváky rôznych veľkostí, ktoré uspokoja vaše potreby pri obúvaní rôznych typov obuvi. Dlhá životnosť: Kovová konštrukcia zabezpečuje, že obuváky vydržia dlhšie a budú odolné voči opotrebeniu. Komfort a pohodlie: Uľa..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Kovový obuvák na topánky 12 cm Výhody: Multifunkčný nástroj: Táto sada obsahuje tri obuváky rôznych veľkostí, ktoré uspokoja vaše potreby pri obúvaní rôznych typov obuvi. Dlhá životnosť: Kovová konštrukcia zabezpečuje, že obuváky vydržia dlhšie a budú odolné voči opotrebeniu. Komfort a pohodlie: Uľa..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Plastový obuvák na topánky s gumeným pútkom, 50x4 cm, modrýObjavte nový rozmer pohodlia pri obúvaní s plastovým obuvákom s dlhou rukoväťou. Tento elegantný a praktický nástroj je navrhnutý tak, aby zjednodušil váš každodenný rituál obúvania obuvi, čím šetrí váš čas aj námahu. Vďaka jeho dlhej, ergon..
4,20€
Cena bez DPH:3,50€