Hlavné menu
Produkty v košíku

OMI

Prístroje pulznej magnetoterapie 6 - celotelový matrac + MiniMat + Pulsepad + kniha Účinky magnetoterapie spočívajú v pôsobení umelého magnetického poľa určitých parametrov na ľudský organizmus. V medicíne je nápomocné najmä nízkofrekvenčné pulzné magnetické pole. Rehabilitácia magnetoterapiou je be..
439,90€
Cena bez DPH:366,58€
Magnetický kruh prístroj na liečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie + kniha Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný, medicínsk..
169,00€
Cena bez DPH:140,83€
Viacúčelový magnetický pás OMI na celé telo, pokročilá pulzná magnetoterapia PEMF API + kniha Pokročilá funkčnosť OMI PowerBand PEMF Beyond Device obsahuje vysokokvalitný skladací pás PEMF s najmodernejšou bezdrôtovou ovládacou jednotkou so vstavanou nabíjateľnou batériou a stiahnuteľnou aplikáci..
489,00€
Cena bez DPH:407,50€
Celotelový matrac prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie + kniha Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný. ..
239,00€
Cena bez DPH:199,17€
Celotelový matrac + MiniMat + 2 x knižka ako používať magnetoterapiu Svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný. Tento celotelový matrac - OMI je jeden z najnovších a najvyspelejších pulzujúcich elektromagnetických zariadení dostupných n..
519,00€
Cena bez DPH:432,50€
Pulzná magnetoterapia - celotelový matrac + MiniMat + 1 x knižka ako používať magnetoterapiu ZADARMO ! Svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný. Tento celotelový matrac - OMI je jeden z najnovších a najvyspelejších pulzujúcich elektromagn..
369,00€
Cena bez DPH:307,50€
Prístroje pulznej magnetoterapie 4 - celotelový matrac + Ring + MiniMat + Pulsepad + kniha Účinky magnetoterapie spočívajú v pôsobení umelého magnetického poľa určitých parametrov na ľudský organizmus. V medicíne je nápomocné najmä nízkofrekvenčné pulzné magnetické pole. Rehabilitácia magnetoterapio..
599,80€
Cena bez DPH:499,83€
Pulzná magnetoterapia - kniha o použití magnetickej liečbe Balenie obsahuje: Podrobný popis aplikácie o magnetoterapii..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Celotelový matrac + magnetický kruh + 2 x knižka ako používať magnetoterapiu ZADARMO ! Celotelový matrac svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný. Tento celotelový matrac - OMI je jeden z najnovších a najvyspelejších pulzujúcich elekt..
389,00€
Cena bez DPH:324,17€
Prístroje pulznej magnetoterapie 7 - celotelový matrac + Pulsepad + kniha Účinky magnetoterapie spočívajú v pôsobení umelého magnetického poľa určitých parametrov na ľudský organizmus. V medicíne je nápomocné najmä nízkofrekvenčné pulzné magnetické pole. Rehabilitácia magnetoterapiou je bežná naprík..
294,80€
Cena bez DPH:245,67€
Pulsepad - magnetická podložka na liečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie + kniha Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný prís..
84,90€
Cena bez DPH:70,75€
Veľká elegantná taška na magnetoterapiu, vhodná pre celotelové matrace a podložky OMI Pohodlná a elegantná taška z koženky Vhodné a kompatibilné s celotelovými matracmi OMI. Má vnútorné vrecká na ovládač a napájací adaptér. Vhodné na uskladnenie, prípadný prevoz. Chráni pred poškodením. Technické úd..
139,00€
Cena bez DPH:115,83€