Hlavné menu
Produkty v košíku

OMI

Pulzná magnetoterapia - celotelový matrac + mini pad + 1 x knižka ako používať magnetoterapiu ZADARMO ! Svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný. Tento celotelový matrac - OMI je jeden z najnovších a najvyspelejších pulzujúcich elek..
369,00€
Cena bez DPH:307,50€
Minimat - magnetoterapeutický prístroj na stoličku podložka, 60 x 40 cm + kniha Minimat - magnetoterapeutický prístroj na stoličku podložka, 60 x 40 cm + kniha
Top
Pulzná magnetoterapia - magnetoterapeutický prístroj - MiniMad - prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu + kniha Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný. Táto p..
139,00€
Cena bez DPH:115,83€
Prístroje pulznej magnetoterapie 9 - celotelový matrac PEMF API BEYOND + ochranný obal + kniha Účinky magnetoterapie spočívajú v pôsobení umelého magnetického poľa určitých parametrov na ľudský organizmus. V medicíne je nápomocné najmä nízkofrekvenčné pulzné magnetické pole. Rehabilitácia magnetoter..
694,00€
Cena bez DPH:578,33€
Celotelový matrac prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie + kniha Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný. ..
239,00€
Cena bez DPH:199,17€
Prístroje pulznej magnetoterapie 6 - celotelový matrac + MiniMat + Pulsepad + kniha Účinky magnetoterapie spočívajú v pôsobení umelého magnetického poľa určitých parametrov na ľudský organizmus. V medicíne je nápomocné najmä nízkofrekvenčné pulzné magnetické pole. Rehabilitácia magnetoterapiou je be..
439,90€
Cena bez DPH:366,58€
Prístroje pulznej magnetoterapie 4 - celotelový matrac + Ring + MiniMat + Pulsepad + kniha Účinky magnetoterapie spočívajú v pôsobení umelého magnetického poľa určitých parametrov na ľudský organizmus. V medicíne je nápomocné najmä nízkofrekvenčné pulzné magnetické pole. Rehabilitácia magnetoterapio..
599,80€
Cena bez DPH:499,83€
Prístroje pulznej magnetoterapie 7 - celotelový matrac + Pulsepad + kniha Účinky magnetoterapie spočívajú v pôsobení umelého magnetického poľa určitých parametrov na ľudský organizmus. V medicíne je nápomocné najmä nízkofrekvenčné pulzné magnetické pole. Rehabilitácia magnetoterapiou je bežná naprík..
319,80€
Cena bez DPH:266,50€
Medallion - lokálny magnetoterapeutický prístroj je výnimočný produkt, ktorý podporuje mikrocirkuláciu, metabolizmus a urýchľuje proces samoregenerácie + kniha Naše zariadenie vám zlepší zdravie a kvalitu života! Hlavnou prednosťou je lokálne použitie, čiže môžete ho použiť na presne určené miesto, ..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€
Viacúčelový magnetický pás OMI na celé telo, pokročilá pulzná magnetoterapia PEMF API + kniha  Pokročilá funkčnosť OMI PowerBand PEMF Beyond Device obsahuje vysokokvalitný skladací pás PEMF s najmodernejšou bezdrôtovou ovládacou jednotkou so vstavanou nabíjateľnou batériou a stiahnuteľnou aplikáciou..
489,00€
Cena bez DPH:407,50€
Pulzná magnetoterapia - maska na tvár + kniha  Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný prístroj triedy IIa. Nespornou výhodou je, že je absolútne mobilný a použiteľný pr..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€
Celotelový matrac + MiniMat + 2 x knižka ako používať magnetoterapiu Svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný. Tento celotelový matrac - OMI je jeden z najnovších a najvyspelejších pulzujúcich elektromagnetických zariadení dostupnýc..
519,00€
Cena bez DPH:432,50€
Novinka ! Activ Shade váš tréner na zlepšenie zraku a očí ! K večeru sa vaše oči unavia tak, že vás z toho bolí hlava a už ani cesta domov nie je taká, aká bývala? Zhoršením zraku v dôsledku starnutia trpí až 85 % ľudí nad 45 rokov. Existuje však účinné riešenie. Vyskúšajte nový Activ Shade..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€