Hlavné menu
Produkty v košíku

ZEPTER

Sterilný Oxy sprej Švajčiarska čistota a osvieženie tváre aj celého tela! Jedinečný, sterilizovaný, okysličený švajčiarsky vodný sprej pre maximálne osvieženie. Sterilný Oxy sprej je čistá voda obohatená o vysokú koncentráciu kyslíka určená na: hydratáciu osvieženie posilnenie rovnováhu upokoje..
19,10€
Cena bez DPH:15,92€
Box / krabička na kolorterapiu pre Pro1 (pozor balenie neobsahuje farebne filtre, ale len PVC box) Praktický úložný box pre filtre na PRO1. Vďaka tomuto obalu budú vaše filtre vždy dostatočne chránené pred poškodením. Obsah balenia: Praktický box na svetelné filtre (neobsahuje filtre - bez svetelný..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Redukčný krúžok pre Biolampu Bioptron ZEPTER MedallRedukčný krúžok slúži ako nadstavec k farebným filtrom na Biolampu Bioptron ZEPTER Medall. Bez krúžku nie je možné použiť kolorterapiu na Medall...
29,00€
Cena bez DPH:24,17€
Farebný filter / kolorterapia na biolampu BIOPTRON PRO 1 Farebná svetelná terapia - Kolorterapia je jemná, bezpečná a efektívna. Svetlo biolampy je polarizované, elektromagnetické vlny polarizovaného svetla sa pohybujú iba v rovnobežných rovinách, čím toto svetlo veľmi dobre preniká do pokožky. Tera..
565,00€
Cena bez DPH:470,83€
Biolampa BIOPTRON MEDALL s fulleren filtrom Biolampa Bioptron MedAll je nástupcom obľúbenej biolampy Compact. Bioptron MedAll prevzal všetky pozitíva svojich predchodcov, čím vznikol neobyčajne efektívny a funkčne výnimočný model biolampy. Spojenie toho najlepšieho z vlastností biolámp robí z biotro..
879,00€
Cena bez DPH:732,50€
Použitý – Zánovná kolorterapia k Bioptron Medall Spektrum celého svetla tvorí viacero farieb, ktoré majú buď stimulujúci alebo upokojujúci účinok. Preto boli vytvorené farebné filtre, vďaka ktorým môžete úplne využiť tieto možnosti liečenia. Farebné filtre sú robené ručne a sú v nich zapracované..
199,00€
Cena bez DPH:165,83€
Prenájom, zapožičanie biolampy Bioptron PRO1 / Cena za deň - 24h od 4€ V prípade, ak je biolampa Bioptron príliš drahá záležitosť – máme pre Vás riešenie. Prenajmite si biolampu na domov len za 4€ na deň. Podporte svoje zdravie svetelnou terapiou, ktorá je cenovo dostupná. Prenajať biolampu je možné..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
ČISTIČKA VZDUCHU   Therapy Air® iOn od ZEPTERU Dokonalá inovácia, ktorá vás nechá nadýchnuť sa Toto vysoko výkonné moderné zariadenie je krásne a jednoducho ovládateľné. Je založené na revolučnej technológii umožňujúcej uchovať obytné priestory čisté a bezpečné. Therapy Air® iOn je výrobok, na kt..
536,80€
Cena bez DPH:447,33€
Prenájom biolampy Bioptron Medall Cena za deň: 24 hodín od 3€. V prípade, ak je biolampa Bioptron pre Vás príliš drahá záležitosť – máme pre Vás riešenie. Prenajmite si biolampu na domov len za 3€ na deň. Podporte svoje zdravie svetelnou terapiou, ktorá je cenovo dostupná. Prenajať biolampu je možné..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Bioptron Pro 1 so stojanom Polarizované svetlo biolampy ZEPTER Bioptron, patentované švajčiarskou spoločnosťou a certifikované Európskou úniou, úspešne pomáha už dlhé roky vo viacerých zdravotníckych zariadeniach. Svetelná terapia Bioptron Pro 1 vyžaruje osobitný druh svetla, ktoré využíva priaznivé..
1 659,00€
Cena bez DPH:1 382,50€