Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
1969/33502
Výrobca:
P.R.C.
Variant produktu:
4 v 1
Dostupnosť:
Skladom
8.50€ 11.10€
Bez DPH: 7.08€

Množstvo

Masážny a čistiaci prístroj na pleť v stojane Masážny a čistiaci prístroj na pleť v stojane
4 v 1

Kód: 1969/33502
8.50€
11.10€
Skladom

Masážny a čistiaci prístroj na pleť so stojanom 4 v 1

Masážny a čistiaci prístroj na pleť Vám zaistí príjemnú masáž pleti, odstránenie starej kože, vyčistenie a hydratovanie Vašj pleti. Relaxačná a povzbudivá masáž je obzvlášť vhodná pre dokonalé prekrvenie pokožky, ktorého výsledkom je žiarivá pleť mladistvého vzhľadu.

Súčasťou balenia su 4 vymeniteľné nástavce pre rôzne druhy masáží. Ergonomický dizajn tohto masážneho prístroja potom zaručuje ľahkú manipuláciu a vysoko komfortné využitie.

Základná hlavica je zložená z jemných syntetických vlákien, ktorá slúži na prvotné prečistenie pleti. Druhá nemenej dôležitá hlavica je zložená z tzv. pemzy, slúžiaca na odstránenie starej vrstvy pokožky na pleti.

Druhá hlavica masážneho prístroja je zložená z jemnej hubky,  poskytuje spotrebiteľovi požitok pri dočisťovaní pleti po odstránení odumretých častí pokožky.

Treťou hlavicou je masážna hlavica s tromi guľôčkami, slúžiacimi na kompletnú regeneračnú masáž tváre a redukciu vrások. Táto hlavica poskytuje spotrebiteľovi maximálny pôžitok spojený s ozdravnými účinkami, nakoľko sa prostredníctvom tohto prístroja dávajú do pohybu svaly tváre a tým sa zvýši prietok krviniek, čo ma za následok tvorbu nových pleťových buniek a Vaša tvár sa tým stáva mladšou.

Štvrtou hlavicou je Face prísavka, ktorá dokonale odstráneni nečistoty z pórov (bez stláčania, šírenia a žiadnej invazívnej techniky, po ktorej pokožka potrebuje veľa času na regeneráciu), tento postup umožňuje odstrániť a zabrániť čiernym bodkám, pupienkom a iným podráždeniam pleti.    

                  

Typ:
masáž a čistenie pleti     

Napájanie:
2x AA batérie (nie sú súčasťou balenia)       

Hmotnosť:
90 g    

Rozmery:

15 cm x 4,5 cm x 5 cmObsah balenia:         

1x masážny a čistiaci prístroj na pleť v stojane
4 x hlavica
 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty