Každý z nás má aspoň jedny obľúbené topánky, ktoré by chcel nosiť čo najdlhšie. Ako im však poskytnete tú najlepšiu starostlivosť, aby vám vydržali a zachovali si udržiavaný vzhľad? S tým vám pomôžu doplnky z našej ponuky!

Správna starostlivosť o obuv nie je len o pravidelnom čistení, ale aj o správnom narábaní s ňou a používaní doplnkov, ktoré jej predĺžia životnosť.
Predstavujeme vám niekoľko esenciálnych produktov z našej ponuky, ktoré vám v tom pomôžu.

Kefy na obuv

Na čo slúžia? Kefy na obuv sú určené na čistenie a ošetrenie povrchu obuvi, odstránenie nečistôt a obnovenie lesku obuvi. Je to základný prvok starostlivosti o obuv, ktorý by vám určite nemal chýbať.
Náš tip: Vyberajte si kefu s mäkkými štetinami na jemné materiály ako semiš a kefu s tvrdšími štetinami na kožené topánky.

Obuváky

Obutie bez námahy, na to slúžia títo jednoduchí a tak dôležití pomocníci.  Pri obutí zachovajú tvar topánky a vy vkĺznete hravo do topánok bez nutnosti rozväzovania šnúrok. 
Náš tip: Zaobstarajte si obuvák s dlhšou rúčkou a už nikdy sa nemusíte zohýbať pri obúvaní.

Rozťahováky obuvi

Tieto nástroje sú ideálne, ak máte nové topánky, ktoré sú trochu tesné. Rozťahováky postupne a jemne zväčšia vnútorný priestor obuvi pre váš lepší komfort.
Náš tip: Používajte rozťahováky opatrne a postupne, aby ste obuv nepoškodili alebo príliš neroztiahli.

Sušičky na obuv

Pomáhajú rýchlo a efektívne vysušiť obuv, či už po daždivom dni od vody alebo po intenzívnom športe zase od potu.
Náš tip: Investujte do sušičky s reguláciou teploty, ktorá vám umožní prispôsobiť sušenie rôznym typom obuvi.

Záver

V správnej starostlivosti o obuv je kľúčová pravidelnosť a používanie správnych nástrojov. Naše produkty vám v tom poskytnú neoceniteľnú pomoc. Povedzte zbohom príliš tesným, mokrým alebo nepohodlným topánkam a tešte sa z vždy dokonale upravenej obuvi!