Hlavné menu
Produkty v košíku

ARÔME

ARÔME čakrová vonná sviečka Múdrosť, vôňa kvetín Vonná sviečka s vôňou kvetín. Žltá farba vonnej sviečky je označená ako farba energie. Sviečka posilňuje spojenie s vašou vlastnou energiou, harmonizuje váš život a prináša duševnú pohodu.  Vonná čakrová sviečka v sklenenej dóze vám doma vykúzli poh..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
ARÔME čakrová vonná sviečka Spiritualita, vôňa levanduľa Táto sviečka je určená na očistu korunnej čakry. Harmonizuje a posilňuje slabú čakru. Odporúčame pri problémoch s depresiou, migrénou, bolesťou hlavy. Pomáha pri premýšľaní. Prináša nové nápady.  Vonná čakrová sviečka v sklenenej dóze vám d..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
ARÔME čakrová vonná sviečka Sedem čakier, vôňa granátové jablko Táto sviečka je určená na očistu a harmonizáciu čakier. Harmonizuje a posilňuje slabú čakru. Pre naozaj silnú očistu čakry odporúčame rituál opakovať mesačne.  Vonná čakrová sviečka v sklenenej dóze vám doma vykúzli pohodovú atmosfér..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
ARÔME čakrová vonná sviečka Komunikácia, vôňa polnočnej záhrady Táto sviečka je určená na očistu Hrdlovej čakry. Harmonizuje a posilňuje slabú čakru. Odporúčame pri problémoch s komunikáciou, nízkou sebadôverou či hanblivosťou.  Vonná čakrová sviečka v sklenenej dóze vám doma vykúzli pohodovú at..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
ARÔME čakrová vonná sviečka Dôvera, vôňa ruža a vanilka Táto sviečka je určená na očistu Koreňovej čakry. Harmonizuje a posilňuje slabú čakru. Odporúčame pri problémoch s prežívaním ťažkých situácií, únavou, nervozitou a depresiou. Pomáha pri sexuálnych problémoch.  Vonná čakrová sviečka v sklene..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
ARÔME čakrová vonná sviečka Povedomie, vôňa ocean breeze Táto sviečka je určená na očistu čakry Tretieho oka. Harmonizuje a posilňuje slabú čakru. Odporúčame pri problémoch s uvoľňovaním či nervozitou. Pomáha pri zveľaďovaní sa na vyššiu úroveň intuície.  Vonná čakrová sviečka v sklenenej dóze vá..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€