Hlavné menu
Produkty v košíku

BIKE ON WAX

Chain Re Action Oil 100 ml profesionálny olej s teflónom na bicykel Olej určený pre užívateľov, ktorí používajú bicykel na rekreačné účely, alebo ako každodenný dopravný prostriedok. Zanecháva tenký film, ktorý zvyšuje životnosť reťaze a minimalizuje jej predĺženie. Má vynikajúce mazacie vlastnos..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Clean ALL Grit Stopper 500 ml profesionálny čistič bahna a organických nečistôt bicykla Profesionálny prostriedok na odstraňovanie nečistôt z bicykla. Je ideálny na čistenie bahna alebo iných organických nečistôt, ako aj na čistenie zvyškov oleja a tuku z konštrukčných prvkov bicykla (ako sú rámy..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Stay Clean Kit 9 ks profesionálna prémiová sada na čistenie bicykla Stay Clean Kit 9 ks: 1. Clean My Bike Foamee 500ml 2. Chain Re-ACTION oil 100ml 3. CleanDisc 100ml 4. Ride & Shine Cleaning Tissue 5. Reflexný pásik 6. Čistiaca hubka 7. Handrička z Microfibru 8. Návod na údržbu 9. Limited Editio..
17,80€
Cena bez DPH:14,83€
Ride & Shine Cleaning Tissues 10 ks vlhčené čistiace a leštiace obrúsky na bicykel Vlhčené čistiace a leštiace obrúsky na plastové a lakované diely na bicykle s príjemnou oranžovou vôňou. Perfektne sa stará a udržiava komponenty bicykla (okrem pracovných plôch bŕzd a pohonu). Znižuje priľnavosť n..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Slide N Roll lithium grease 100 ml profesionálna lítiová vazelína k ošetreniu bicykla Profesionálna lítiová vazelína určená na mazanie valivých a klzných ložísk a iných spolupracujúcich trecích prvkov na bicykli. Vhodné na prácu v podmienkach vyžadujúcich vysokú mechanickú stabilitu maziva. Posky..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Repel Water Repellent 400 ml profesionálna prémiová ochrana bicykla voči vode Odhrdzuje, umýva, maže a konzervuje kovové časti bicykla. Má vynikajúce penetračné vlastnosti, vďaka ktorým sa dostáva na ťažko dostupné miesta, čistí a chráni povrch. Vďaka tomu pro striedok uľahčuje oddelenie zachyten..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Chain Re Action Oil 100 ml profesionálny olej s teflónom na bicykel Olej určený pre užívateľov, ktorí používajú bicykel na rekreačné účely, alebo ako každodenný dopravný prostriedok. Zanecháva tenký   film, ktorý zvyšuje životnosť reťaze a minimalizuje jej predĺženie. Má vynikajúce mazacie vlastn..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Clean My Bike Foamee 500 ml profesionálna aktívna pena pre ručné čistenie a údržbu bicykla Profesionálna prémiové aktívna pena  určená na ručné umývanie bicyklov. Má vynikajúce odmasťovacie vlastnosti. Účinne odstráni všetky nečistoty z vozoviek. Nefarbí chrómniklové alebo oceľové prvky, je neutr..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Clean Disc 400 ml profesionálny čistič mastnoty reťazových kolies a bŕzd bicykla Profesionálny prostriedok na odstraňovanie nečistôt z reťazových kolies a bŕzd bicyklov. Má vynikajúce čistiace, odmasťovacie a umývacie vlastnosti. Funguje to veľmi efektívne a vďaka rýchlemu odparovaniu je povrch s..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Ride & Shine 500 ml profesionálny prípravok na leštenie a ochranu bicykla Profesionálny prostriedok na leštenie všetkých plastových a lakovaných častí bicyklov s príjemnou pomarančovou vôňou. Stará sa o komponenty bicykla a udržiava ich, okrem pracovných plôch bŕzd a pohonu. Znižuje priľnavosť ne..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Chain Re Action Oil 400 ml profesionálny olej s teflónom na bicykel Olej určený pre užívateľov, ktorí používajú bicykel na rekreačné účely, alebo ako každodenný dopravný prostriedok. Zanecháva tenký film, ktorý zvyšuje životnosť reťaze a minimalizuje jej predĺženie. Má vynikajúce mazacie vlastnos..
9,20€
Cena bez DPH:7,67€
Active Sp Rocket Foam 400 ml profesionálna pena na mastnotu a odolných nečistôt bicykla Profesionálny prostriedok na odstraňovanie mastnoty a odolných nečistôt. Jedinečné zloženie a forma spreja z neho robia jeden z najúčinnejších čistiacich prostriedkov na bicykle. Po nastriekaní sa zmení na pen..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€