Biolampa – všetko, čo o nej potrebujete vedieť


Biolampa je špeciálne zariadenie určené na  liečbu svetlom, známu tiež ako fototerapia. Jej vynálezcom je nositeľ Nobelovej ceny za medicínu, dánsky lekár Neils Ryberg Finsen, ktorý svoje výskumy o liečivých účinkoch svetla aplikoval práve do zostrojenia prvej biolampy začiatkom 20. storočia.

Jeho cieľom bola najmä liečba kožných ochorení, no čoskoro vyšlo najavo, že biolampa má oveľa širšie využitie. Od jej vynálezu ubehlo už viac ako storočie a za tú dobu si fototerapia získala obrovské množstvo priaznivcov po celom svete.

Biolampy sú úspešne používané na liečbu ťažkostí ako napríklad:
 
  • Chronická bolesť
  • Akné a ekzém
  • Vysoký aj nízky tlak
  • Gynekologické problémy
  • Celulitída
  • Reuma
  • Hemoroidy

Vďaka tomu, že používanie biolampy nemá žiadne vedľajšie účinky, je možné ju použiť takmer pri akomkoľvek zdravotnom probléme.
 

Ako to funguje?


Biolampa na prvý pohľad môže pripomínať veľkú baterku. Na rozdiel od bežnej baterky však koncentruje infračervenú aj ultrafiolovú časť spektra na malú plochu, vďaka čomu dokáže v tele aktivovať prirodzené biochemické procesy a regeneráciu buniek.

Generuje pulzné svetlo, ktoré preniká až 5 centimetrov pod pokožku a pri kontakte sa mení na elektromagnetickú energiu.

Používanie biolampy je 100% bezbolestné.
 

Účinky rôznych farieb


Bežné svetlo produkované biolampou má univerzálnu žltú farbu, no existujú tiež farebné filtre, ktoré menia vlnovú dĺžku svetla a zameriavajú sa na liečenie konkrétnych zdravotných problémov.

Biely filter – pomáha odstraňovať únavu či napätie
Modrý filter – má protizápalové účinky
Fialový filter – určený najmä na kožné problémy
Oranžový filter – zahrieva svalstvo a pomáha uvoľniť kŕče
Zelený filter – účinný najmä pri astme a iných dýchacích problémoch
Červený filter – pomáha pri bolesti kĺbov a urýchľuje hojenie rán
Ružový filter – lieči poruchy erekcie

Kúpa biolampy je investícia do zdravia celej vašej rodiny, ktorú rozhodne nebudete ľutovať. Objednajte si niektorú zo špičkových biolámp v našej ponuke a presvedčte sa o jej účinkoch na vlastnej koži.