Hlavné menu
Produkty v košíku

C4B

Balance Curved Board Set kvalitná profesionálna sada s balančnou doskou určená pre šport a voľný čas vzor beach Doska C4B je kvalitná zakrivená balančná doska určená pre šport a voľný čas. Je kompletne vyrobená ručne. Špeciálny náter poskytuje protišmykový povrch, zatiaľ čo lak chráni dizajn dosk..
122,70€
Cena bez DPH:102,25€
Set Korkových Klinov na Cvičenie Využitie: Pomáha predchádzať bolestiam nôh a kolien, zápalu Achillovej šľachy a kŕčom v lýtkach. Efektívne uvoľňuje hlboké svalové tkanivo, čím znižuje záťaž na kĺby a chrupavky. Vhodné pre domáce cvičenie, v kúpeľni, alebo na cestách. Ideálne pre osoby trpiac..
51,50€
Cena bez DPH:42,92€
Súprava na naťahovanie chrbta, šliach a kĺbov, lýtok na naťahovanie svalov C4B Revolutionárna súprava na naťahovanie chrbta C4B, určená na zlepšenie držania tela a uvoľnenie napätia. Popis Výhody: Multifunkčné použitie: Ideálne na hornú aj dolnú časť chrbta. Šetrné k pokožke: Materiály sú bezpe..
89,10€
Cena bez DPH:74,25€
Sada valčekov EPP na masáž fascie 6v1 EPP súprava na masáž pokožky fascie Uvoľnite napäté svaly a podporte svoje zdravie! Naša jedinečná sada penových masážnych valčekov C4B je navrhnutá tak, aby sa zameriavala na spúšťacie body hlboko vo svaloch. Uvoľňuje bolestivé napätie a stimuluje krvný obeh, č..
21,80€
Cena bez DPH:18,17€
Súprava na masáž a akupresúru spúšťacích bodov Použitie: Súprava je určená na masáž spúšťacích bodov, čím pomáha zmierniť bolesti a uvoľniť napäté svaly. Možnosť aplikácie na rôzne časti tela pomocou rôzne tvarovaných kužeľov. Vhodná pre použitie doma, v práci, či v posilňovni. Výhody: Šetrné..
25,70€
Cena bez DPH:21,42€