Hlavné menu
Produkty v košíku

C4B

Set Korkových Klinov na Cvičenie Využitie: Pomáha predchádzať bolestiam nôh a kolien, zápalu Achillovej šľachy a kŕčom v lýtkach. Efektívne uvoľňuje hlboké svalové tkanivo, čím znižuje záťaž na kĺby a chrupavky. Vhodné pre domáce cvičenie, v kúpeľni, alebo na cestách. Ideálne pre osoby trpiac..
54,30€
Cena bez DPH:45,25€
TPE Yoga Set praktická profesionálna 6 dielna TPE penová sada na jógu pre začiatočníkov a skúsených jogínov Cvičte efektívnejšie a posuňte svoje cvičenie na novú úroveň s touto 5 dielnou štartovacou sadou na jogu od Club4Brands. Štartovacia súprava jogy Club4Brands je ideálna pre začiatočníkov aj..
93,90€
Cena bez DPH:78,25€
Sada valčekov EPP na masáž fascie 6v1 EPP súprava na masáž pokožky fascie Uvoľnite napäté svaly a podporte svoje zdravie! Naša jedinečná sada penových masážnych valčekov C4B je navrhnutá tak, aby sa zameriavala na spúšťacie body hlboko vo svaloch. Uvoľňuje bolestivé napätie a stimuluje krvný obeh, č..
22,90€
Cena bez DPH:19,08€
Balance Curved Board Set kvalitná profesionálna sada s balančnou doskou určená pre šport a voľný čas vzor beach Doska C4B je kvalitná zakrivená balančná doska určená pre šport a voľný čas. Je kompletne vyrobená ručne. Špeciálny náter poskytuje protišmykový povrch, zatiaľ čo lak chráni dizajn dosk..
129,40€
Cena bez DPH:107,83€
Súprava na masáž a akupresúru spúšťacích bodov Použitie: Súprava je určená na masáž spúšťacích bodov, čím pomáha zmierniť bolesti a uvoľniť napäté svaly. Možnosť aplikácie na rôzne časti tela pomocou rôzne tvarovaných kužeľov. Vhodná pre použitie doma, v práci, či v posilňovni. Výhody: Šetrné..
27,10€
Cena bez DPH:22,58€
Súprava na naťahovanie chrbta, šliach a kĺbov, lýtok na naťahovanie svalov C4B Revolutionárna súprava na naťahovanie chrbta C4B, určená na zlepšenie držania tela a uvoľnenie napätia. Popis Výhody: Multifunkčné použitie: Ideálne na hornú aj dolnú časť chrbta. Šetrné k pokožke: Materiály sú bezpe..
93,90€
Cena bez DPH:78,25€
Masážne korkové valčeky, korkové gule - kompletná sada pre efektívne cvičenie a hĺbkovú masáž Revitalizujte Svoje Telo S touto špeciálne navrhnutou sadou masážnych valcov C4B, ktorá cieli na spúšťacie body hlboko v tkanive, dosiahnete uvoľnenie napätých svalov a zvýšenie krvného obehu. Tieto masá..
93,90€
Cena bez DPH:78,25€