Hlavné menu
Produkty v košíku

Darčeky pre deti

Darček pre deti? Nech už ide o narodeniny, Vianoce alebo akúkoľvek inú špeciálnu príležitosť, tu nájdete inšpirácie, ktoré zaručene potešia každé dieťa. Naše výrobky sú zamerané na zábavu, vzdelávanie a kreativitu. Ponúkame... Pokračovať
Skladací detský stan Teepee, ružovo šedý Úplne nový a vylepšený model stanu. Použila sa kombinácia ružovej a sivej farby s motívom hviezdičiek. Okrem toho sú na volánoch krásne bambuľky, ktoré ho robia ešte atraktívnejším. Stan má 6 vstupných otvorov a kužeľovitú striešku. Celé to vyzerá fantasticky..
29,50€
Cena bez DPH:24,58€
Maliarsky stojan 170 cm + puzdro Ľahký a stabilný stojan vyrobený z hliníka. Pevne namontovaný hák umožňuje zavesiť závažie a zvýšiť hmotnosť súpravy, čo môže zlepšiť prácu v silnom vetre. Stojan má 3-segmentové nastaviteľné nohy, vďaka ktorým prispôsobíte každý rám obrazu stojanu. Nebudete musi..
9,30€
Cena bez DPH:7,75€
Náhradné náboje do pištole Nerf - 7,2 cm, 200 ks Sada náhradných nábojov určených pre pištole Nerf. V balení nájdete 200 náhradných nábojov, takže sa už nikdy nebudete musieť obávať, že vám počas súboja dôjde munícia. Náboje fungujú dobre s väčšinou mäkkých odpaľovačov šípok a pušiek. Streliv..
9,30€
Cena bez DPH:7,75€
Sada pre dievčatká na manikúru XL Ako iste viete, každá malá slečna by chcela mať krásne nalakované nechty. S našou sadou sa bude cítiť ako v skutočnom salóne krásy. Sada obsahuje: lampu na nechty s ventilátorom na urýchlenie schnutia nechtov, napájanú batériami, nálepky a ozdobné kamienky na nec..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Chromatické 27-tónové cimbalové zvončeky - Cimbal Bells Popis Produktu 27-tónové činely sú nástrojom, vďaka ktorým sa dieťa učí noty a učí sa hrať jednoduché melódie pomocou dvoch paličiek za pomoci rodiča alebo učiteľa. Hra na činely rozvíja u dieťaťa hudobné schopnosti a zmysel pre rytmus. Kaž..
21,60€
Cena bez DPH:18,00€
Detský digitálny fotoaparát psík so selfie kamerou, ružový 8 GB SD kartou, ružový  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale spája zábavu so vzdelávaním. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotenia a videa si dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa výborne za..
27,40€
Cena bez DPH:22,83€
HappyCrab 3v1: Kreatívna Magnetická Kresliaca Tabuľa pre Deti Predstavujeme vám HappyCrab 3v1, inovatívnu magnetickú kresliacu tabuľu, ktorá je dokonalým spoločníkom pre rozvoj výtvarných schopností vášho dieťaťa od najmladšieho veku. Tento šikovný nástroj je navrhnutý nielen na poskytovanie zábavy..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Detské boxovacie vrece s rukavicami Boxovacie vrece pre začínajúcich deti fascinovaných boxom by nemalo byť príliš tvrdé. Nafukovacie vrece v tvare hrušky umožňuje prispôsobiť tvrdosť vlastným potrebám a zručnostiam. Je mobilné, takže ušetrí miesto v byte. Vďaka tomu, že má hračka kvalitnú pruži..
23,20€
Cena bez DPH:19,33€
Yellow Buster for Sneakers prémiový čistič bielych podošiev tenisiek, 100ml Prémiový čistič bielych tenisiek chráni biele podrážky tenisiek pred žltým povlakom, ktorý vzniká počas ich použitia. Výrobok obsahuje účinnú látku, ktorý chráni podrážku pred zmenou farebnosti a predlžuje jej životnosť. ..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Náplne do 3D pera PLA 30 x 3m, mix farieb Predstavujeme 3D náplne do pier s PLA filamentom najvyššej kvality, ktoré vám umožní prejaviť vašu kreativitu a vytvárať trojrozmerné umelecké diela. Naše náplne sú nielen spoľahlivé a odolné, ale ponúkajú aj široké spektrum farieb a možností. Začnite sv..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Imunita detí - čajový koncentrát 250ml Vysoko kvalitný koncentrovaný bylinný čaj zostavený podľa originálnej receptúry, vyrábaný unikátnou metódou, chránený ochrannou známkou a určený na konkrétny problém.   Žihľava vňať: podporuje imunitu, obsahuje prírodné železo a minerály Benedikt vňať: pod..
9,60€
Cena bez DPH:8,00€
Kyslíková maska a kanyla ku koncentrátoru S pre deti Kyslíková maska na tvár s drénom v sterilnom balení je určená ako náhradná maska ku kyslíkovým koncentrátom v našej ponuke. Je dostupná v dvoch veľkostiach pre deti aj dospelých. Masky sú dlhé 210 cm.   Kyslíková maska a kanyla ku koncentráto..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€