Hlavné menu
Produkty v košíku

Darčeky pre deti

Darček pre deti? Nech už ide o narodeniny, Vianoce alebo akúkoľvek inú špeciálnu príležitosť, tu nájdete inšpirácie, ktoré zaručene potešia každé dieťa. Naše výrobky sú zamerané na zábavu, vzdelávanie a kreativitu. Ponúkame... Pokračovať
3D pero + 9m farebných náplní Špecifikácia: Napájanie: 220-240V / 50-60Hz Kompatibilné s náplňami: Filament PLA a ABS Priemer náplne: 1,75mm Pracovná teplota: 60-230 stupňov Displej: LCD Rozmery: 18,5cm x 3cm x 4cm Hmotnosť: Približne 65g Dĺžka napájacieho kábla: 100cm Prebudenie tvojej..
19,20€
Cena bez DPH:16,00€
Pištoľ na gélové BB s tlmičom + penové šípky Po podržaní spúšte pištoľ vystrelí dávku. Môžete strieľať aj jednotlivé BB, stačí stlačiť spúšť viac krát za sebou. Zbraň je vybavená priehľadným zásobníkom BB, vďaka tejto možnosti si rýchlo skontrolujete, koľko munície vám ešte zostáva. Ďalšou výhodo..
16,90€
Cena bez DPH:14,08€
Taktická vesta Nerf 2 + príslušenstvo Taktická nepriestrelná vesta je na bojisku nevyhnutnosťou. Vďaka nej budete mať vždy po ruke zásobu streliva! Vzdušný materiál sa príjemne nosí a špeciálne suché zipsy neobmedzujú v pohybe. Vlastnosti: vynikajúca taktická podpora na bojisku pohodlná ves..
9,70€
Cena bez DPH:8,08€
Sada pre dievčatká na manikúru XL Ako iste viete, každá malá slečna by chcela mať krásne nalakované nechty. S našou sadou sa bude cítiť ako v skutočnom salóne krásy. Sada obsahuje: lampu na nechty s ventilátorom na urýchlenie schnutia nechtov, napájanú batériami, nálepky a ozdobné kamienky na nec..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Auto na diaľkové ovládanie - RC auto Wltoys Monster Truck A979A je žlté auto v mierke 1:18, ideálne na jazdu v uzavretých alebo otvorených priestoroch, vozidlo je vybavené nezávislým zavesením kolies a pohonom 4 kolies. Model je veľmi odolný, má špeciálny systém, ktorý ho chráni pred poškodením...
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Hra operácia Doktor Hra dokonale rozvíja manuálne zručnosti a poskytuje veľa zábavy. Vylosujte časť tela, uchopte pinzetu a pokúste sa vybrať časť bez toho, aby ste sa dotkli kovovej platne - inak sa pacient začne triasť a vaša fronta sa stratí. Hru môžu hrať až 4 ľudia. Je to skvelá zábava pre c..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Kyslíková maska a kanyla ku koncentrátoru S pre deti Kyslíková maska na tvár s drénom v sterilnom balení je určená ako náhradná maska ku kyslíkovým koncentrátom v našej ponuke. Je dostupná v dvoch veľkostiach pre deti aj dospelých. Masky sú dlhé 210 cm.   Kyslíková maska a kanyla ku koncentráto..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Detský drevený kufrík zubár - 43 dielov Táto atraktívna sada je veľmi veľká. Obsahuje kufor, zápisník, učiacu sa čeľusť, stetoskop, čiapku, nálepky, teplomer, 2 x pastu, kliešte, striekačku, kefku, zrkadlo, pinzetu, dláto, 2 balenia tabletiek a ID kartičku. Súprava umožní dieťaťu nielen skvelú..
22,00€
Cena bez DPH:18,33€
Maliarsky stojan 170 cm + puzdro Ľahký a stabilný stojan vyrobený z hliníka. Pevne namontovaný hák umožňuje zavesiť závažie a zvýšiť hmotnosť súpravy, čo môže zlepšiť prácu v silnom vetre. Stojan má 3-segmentové nastaviteľné nohy, vďaka ktorým prispôsobíte každý rám obrazu stojanu. Nebudete musi..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Detský tablet na kreslenie 8,5“, čierny Obrazovka tabletu s uhlopriečkou 8,5" vytvára obraz vďaka sile tlaku. Každý dotyk (nemusí to byť stylusom - obrazovka reaguje aj na váš necht) vytvorí na obrazovke obrázok / nápis - čokoľvek na ňom vytvoríte. V hornej časti sa nachádza rukoväť, ktorá vám u..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Grafický tablet pre deti s vymazaním jedným tlačidlom 10", modrý Dajte svojmu dieťaťu nástroj na objavovanie svojho umeleckého potenciálu s týmto úžasným 10-palcovým LCD tabletom na kreslenie. Táto inovatívna vychytávka určite podnieti predstavivosť vášho dieťaťa a umožní mu farebne vyjadriť svoj..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€