Hlavné menu
Produkty v košíku

FOOT MORNING

Support zdravotná gélová pomôcka pod prsty s krúžkom pre pravé chodidlo, veľkosť S Táto zdravotnícka pomôcka sa prispôsobuje tvaru chodidla a vypĺňa priestor pod deformovanými prstami, čo zvyšuje povrch ich kontaktu s podložkou a zaisťuje rovnomernejšie rozloženie tlaku chodidla na zem pri chôdzi..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Pohodlné dámske podpätenky do topánok Foot Morning Flexi Cork, EU (40-46) Trojvrstvové podpätenky na použitie v topánkach a čižmách. Izolujú päty od tvrdého povrchu a čiastočne absorbujú mikronárazy vznikajúce pri chôdzi. Zdvíhajú zadnú nohu vyššie v porovnaní s predkolením, čím sa uvoľňuje tlak na ..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Separator zdravotný gélový medziprstový klin veľkosť S Zdravotnícka pomôcka oddeľuje zdeformované a prekrývajúce sa prsty. Chráni pred odreninami, pľuzgiermi a kurím okom na bočných plochách prstov, a ak k nim dôjde, zmierňuje bolesť. Chráni pred poranením miesto po podiatrickom ošetrení a prst s..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Hrejivé vložky do topánok z fleece tkaniny Foot Morning Polar Fleece, EU 46 Príjemné na dotyk, hrejivé vložky z fleece tkaniny a dvoch vrstiev latexovej peny. Fleecová tkanina poskytuje nohám pohodlie a mäkkosť a dve vrstvy latexovej peny tlmia a izolujú chodidlá od studenej zeme, čím bránia ich pre..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Hallux Med Cover zdravotná elastická bandáž so separátorom palca a bočnou gélovou ochranou Táto zdravotnícka pomôcka pomáha opraviť polohu palca a zároveň chráni hlavu a metatarzálnu kosť vyčnievajúcu smerom k mediálnej strane pred tlakom a trením zvršku obuvi. Špeciálna, jemná gélová vložka zabr..
13,80€
Cena bez DPH:11,50€
Kožené ortopedické vložky do topánok Foot Morning City, pánske, veľkosť 45 Elegantné a pohodlné vložky vyrobené z najkvalitnejšej ovčej kože a prírodného korku. Dôkladne lemujú spodok topánok. Koža absorbuje pot, čo znižuje pocit mokrých nôh. Prírodný korok dokonale tlmí a izoluje, a zároveň je ľahk..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Zdravotné hygienické a pohodlné vložky do topánok Carbospacer, veľkosť 36 Pohodlné a hygienické zdravotné stielky do obuvi dávajúce pocit sviežosti. Vyrobené z polyesterovej 3D textília, ktorá vďaka svojmu dizajnu umožňuje cirkuláciu vzduchu a znižuje vlhkosť v obuvi. Vrstva uhlíkového filtra dok..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Anatomicky tvarované vložky podporujúce pozdĺžnu klenbu chodidla Senkfusskeil, EU (41-43) Vyrobené z vysoko kvalitnej ovčej kože vyčiňovanej rastlinnou úpravou, ktorá saje pot, a špeciálne tvarovaného materiálu moosgummi. Prírodnú ovčiu kožu vyrába garbiareň s certifikátom LWG, potvrdzujúcim splneni..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Toes Separator zdravotná gélová pomôcka pod prsty s tromi krúžkami pre ľavé chodidlo Táto zdravotnícka pomôcka zvyšuje kontaktnú plochu deformovaných prstov s podložkou a zaisťuje rovnomernejšie rozloženie tlaku chodidla na zem pri chôdzi, obmedzuje tvorbu zhrubnutia nechtov a mozole epidermy na ..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Medi Gel Separator zdravotný gélový medziprstový separátor s krúžkom veľkosť S Táto zdravotnícka pomôcka podporuje liečbu chorôb súvisiacich s hallux valgus. Jemne koriguje polohu palca, čo môže znížiť bolesť a zabrániť prehĺbeniu deformácie. Okrem toho izoluje palec od druhého prsta, čím zabraňu..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Single Tube zdravotná gélová ochrana prsta veľkosť S Táto zdravotnícka pomôcka sa používa v prípade podráždenia, odreniny a kurieho oka vytvoreného na bočnom a chrbtovom povrchu prstov. Izoluje bolestivé a choré miesto od trenia a tlaku na hornú časť obuvi alebo susedný prst. Chráni prst po podol..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Protectube zdravotný gélový elastický chránič prstov strihací, veľkosť S Táto zdravotnícka pomôcka je určená pre chodidlá s deformáciami prstov a odreninami, pľuzgiermi a otlakmi. Chráni pred tlakom a zraneniami prsta s bolestivým otlakom alebo po zákroku odstránenia nadmerného mozoľu epidermy. I..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€