Hlavné menu
Produkty v košíku

KAPS

Prémiové saténové zlaté ploché šnúrky do topánok dĺžka 120 cm Prémiové saténové zlaté ploché šnúrky do topánok. Vysoko kvalitné saténové šnúrky sú vyrobené zo 100 % polyesterových vlákien, vďaka čomu sú silné a odolné. Šírka 12 mm.   Špecifikácie: typ: ploché saténové šnúrky farba: zlatá určeni..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Ortopedické vložky do topánok Relax Shock Absorber 36 Pohodlné ortopedické stielky do obuvi brániace prepadnutiu pozdĺžnej a priečnej klenby chodidla. Vďaka použitiu ortopedického profilu je rovnomerne rozdelenie tlaku na spodnej strane prednej časti chodidla. Použitý penový materiál robí stielku..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
Ľahký a odolný penový dámsky napináky s rúčkou špicatý tvar, farba čierna Ľahké a odolné penové napináky s rúčkou, ktoré pomáhajú udržiavať pôvodný tvar prednej časti obuvi. Vyrobené z polyuretánovej peny potiahnutej viskózovým velúrom a odolného polypropylénového materiálu použitého v rukovätiac..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Ľahké a odolné penové dámske napináky s rúčkou okrúhly tvar, farba ružová Ľahké a odolné penové napináky s rúčkou, ktoré pomáhajú udržiavať pôvodný tvar prednej časti obuvi. Vyrobené z polyuretánovej peny potiahnutej viskózovým velúrom a odolného polypropylénového materiálu použitého v rukovätiac..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Pohodlné detské vložky do topánok proti zápachu strihacie Odour Stop Pohodlné a hygienické detské strihacie stielky do obuvi dávajúce pocit sviežosti. Vrstva absorpčnej latexovej peny poskytuje pohodlie pri chôdzi. Obsah prísady aktívneho uhlia v pene zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu. Jemná ..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
White Shine biela prémiová leštiaca hubka na kožu Prémiová leštiaca hubka k ošetreniu prírodnej a syntetickej usne. Obsah prírodných olejov a voskov zaručuje dosiahnutie skvelého výsledku pri čistení a leštení obuvi a galantérie. Okamžité čistenie povrchu a vysoký lesk. Praktické prevedenie zaruč..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Vysokokvalitná handrička z microfibry na čistenie a leštenie topánok 30 x 40 cm Vysokokvalitná utierka z mikrovlákna na nanášanie ošetrujúcich krémov a pást a na leštenie. Prípravok stačí naniesť na povrch handričkou, nechať zaschnúť a jemne vyleštiť. Špecifikácie:  typ: handrička na obuv vlas..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Prémiové hokejové ploché voskované čierno biele šnúrky do korčulí dĺžka 300 cm Viacfarebné kvalitné hokejové ploché voskované šnúrky do korčulí. Šnúrky sú vyrobené zo 100% bavlny s povrchovou úpravou kvalitným voskom, vďaka čomu sú silné a odolné voči vode. Špecifikácie: typ: ploché hokejové ..
4,20€
Cena bez DPH:3,50€
Kožené vložky do topánok Pecari Carbon Black Prémiové kožené, elegantné a pohodlné vkladacie stielky vyrobené z najkvalitnejšieho druhu čiernej ovčej usne, ekologicky upravovanej, bez obsahu PCP, ktoré spôsobujú začervenanie. Perfektne zapadajú do spodnej časti obuvi. Perforácia kože a latexovej ..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Wet Blocker 75 ml bezaerosolová univerzálna impregnácia Vysoko pokročilá ochrana bez aerosólu s dokonalými hydrofóbnymi vlastnosťami, účinne odpudzuje čiastočky vody. Bezfarebná a rychloschnúca. Vynikajúco chráni pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Určené k ochrane nelakovanej prírodnej usn..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Ľahký a odolný penový dámsky napináky s rúčkou špicatý tvar, farba červená Ľahké a odolné penové napináky s rúčkou, ktoré pomáhajú udržiavať pôvodný tvar prednej časti obuvi. Vyrobené z polyuretánovej peny potiahnutej viskózovým velúrom a odolného polypropylénového materiálu použitého v rukovätia..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Mink Oil 100 ml neutrálny impregnačný olejový krém Výživný olejový ochranný krém s impregnačnými vlastnosťami. Vynikajúco chráni pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Ďalšie účinné prísady v kréme vyživujú a zvláčňujú ošetrovaný povrch čím bránia vzniku prasklín. Obnovuje vzhľad olejovanýc..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€