Hlavné menu
Produkty v košíku

KAPS

Hrubé okrúhle tmavo šedé bavlnené šnúrky do topánok dĺžka 120 cm Kvalitné tmavo šedé hrubé okrúhle bavlnené šnúrky do obuvi. Šnúrky sú vyrobené zo 100% bavlny - silné a odolné.   Špecifikácie: typ: hrubé okrúhle šnúrky farba: tmavo šedá určenie: dámska, pánska a detská obuv materiál: 100 % bavln..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Metamed gélová pelota pod priečnu klenbu Ortopedická pomôcka gélové pelota výhodne mení rozloženie tlaku zo spodnej strany v prednej časti chodidla. Odporúčané pre chodidlá s problémovou priečnou klenbou. Sú vhodné na viacnásobné použitie. Môžu sa umyť mydlom a vodou.  Špecifikácie: Typ: gélo..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Pohodlné športové vložky do topánok proti zápachu Super Active 35 Pohodlné a hygienické športové stielky do obuvi dávajúce pocit sviežosti. Vyrobené z polyesterovej 3D textília, ktorá vďaka svojmu dizajnu umožňuje cirkuláciu vzduchu a znižuje vlhkosť v obuvi. Vrstva uhlíkového filtra dokonale poh..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Vysokokvalitná handrička z microfibry na čistenie a leštenie topánok 30 x 40 cm Vysokokvalitná utierka z mikrovlákna na nanášanie ošetrujúcich krémov a pást a na leštenie. Prípravok stačí naniesť na povrch handričkou, nechať zaschnúť a jemne vyleštiť. Špecifikácie:  typ: handrička na obuv vlas..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Kožené pohodlné dámske vložky do lodičiek Halfled Black 35-36 Pohodlné dámske polstielky do lodičiek vyrobené z najkvalitnejšieho druhu  čiernej bravčovej usne. Zlepšujú pohodlie nosenia obuvi s vysokým podpätkom pri kontakte s členitým povrchom, dodávajú zmäkčujúci pocit chodidlu. Perforácia kož..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Pohodlné detské stielky do topánok Sweet Steps Pink Kids 29-35 Pohodlné stielky do detskej obuvi vyrobené z latexovej peny potiahnutej na dotyk príjemnou látkou (100% viskóza) so zaujímavou potlačou, prispôsobené potrebám dieťaťa. Vďaka použitiu viskózových vlákien stielky absorbujú vlhkosť a po ..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Pánske kožené vložky do topánok Extra Leather Prémiové pánske kožené vložky Extra Leather sú ideálnym riešením pre mužov hľadajúcich kombináciu elegancie a pohodlia. Vyrobené z prvotriednej ovčej usne, ktorá je ekologicky spracovaná bez obsahu škodlivých látok ako PCP, tieto vložky sú navrhnuté s dô..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Stab Gel pohodlné športové anatomické gélové vložky do topánok 36-42 Pohodlné športové anatomické gélové stielky do športovej, pracovnej a celoročnej obuvi, ktoré zaručujú výnimočnú pohodu pri chôdzi. Gélové stielky v priehlavkovej a pätnej časti pomáhajú rovnomerne rozložiť tlak na chodidlo a an..
8,70€
Cena bez DPH:7,25€
Topmed plus kožená ortopedická pohodlná pomôcka do topánok, veľkosť S, 20mm Podporný klin pod pätu, ktorý vám umožňuje vizuálne zväčšiť vašu výšku bez toho, aby ste potrebovali topánky s vysokým podpätkom. Používa sa aj na vyrovnanie nerovností dolných končatín, zvýšenie päty a strednej časti kra..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Pohodlné zimné vložky do topánok proti chladu Farmer veľkosť 36 Pohodlné zimné stielky do obuvi sú vyrobené z kvalitnej polyesterovej netkanej textílie a latexovej peny s aktívnym uhlím, ktorá absorbuje nepríjemné pachy. Pri nízkych teplotách chránia chodidlá pred chladom pri dlhodobom státí, ako..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Vložky do topánok proti zápachu Aloe Vera Ultra Fresh Aloe Vera Ultra Fresh sú pohodlné stielky vyrobené z príjemného zamatového materiálu a latexovej peny s výťažkom Aloe Vera a antimikrobiálnou prísadou Ultra-Fresh®. Výťažok Aloe Vera vďaka vysokému obsahu účinných látok má protizápalové, antib..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Drevená elegantná praktická skrinka na doplnky k topánkam Drevená, elegantná skrinka na doplnky obuvi, tmavohnedej farby, so zlatým kovaním. Zmestí sa do nej všetko potrebné príslušenstvo pre starostlivosť o obuv, pričom bude elegantným prvkom interiéru. Špecifikácie:  typ: skrinka na doplnky ..
41,60€
Cena bez DPH:34,67€