Hlavné menu
Produkty v košíku

Náhradné cievky na magnetoterapiu - Terramagon

Náhradné cievky na magnetoterapiu - Terramagon
Náhradné cievky na magnetoterapiu - Terramagon
11,40€s DPH
Cena bez DPH: 9,50€
  • Kód: 6281/42682
  • Dostupnosť:
  • Tento tovar je momentálne vypredaný.

Náhradna cievka k elektrolytický vodný kúpeľu  HydroSana

Využite  ponuku kvalitného a cenovo bezkonkurenčného produktu .Komplet príslušenstvo,tri cievky,morská soľ a podrobný sk návod. Moderný prístroj  pri ktorom nie je potrebné používať žiadne náramky ani iné komplikácie aby prebehla elekrolýza. Veľmi jednoduchá obsluha prístroja  ktorú zvládne každý.

U nás zároveň k dispozícii náhradné cievky.

Príčinou takmer všetkých ochorení sú fyzicky prítomné toxíny a infekcie v ľudskom organizme.

Elektrolytický iontový kúpel je úplne bezpečný, veľmi účinný, lacný a jednoduchý spôsob, ako napomáhať pri zbavovaní sa  tela toxínov na bunkovej úrovni a na bioinformačnej úrovni uviesť energetické telo do rovnováhy pomocou špeciálneho detoxikačného kúpeľa nôh. Keď ponoríte nohy do ionizovaného vodného kúpeľa a dostanú sa do kontaktu s bioenergetickým poľom, začína v tele prirodzená detoxikácia a celková regenerácia organizmu. Detoxikácia rešpektuje princípy reflexnej terapie. Na chodidlách sú začiatky energetických dráh, známe z čínskej medicíny, ktorými sú energeticky spojené všetky orgány . Okrem toho sa na chodidle nachádza takmer dvetisíc pórov.

Metóda je založená na elektrolýze a podporuje prirodzenú detoxikáciu. Detoxikácia je založená na bioenergetickej stimulácii rôznych tkanív, orgánov a systémov, ktoré potom môžu lepšie vykonávať svoju detoxikačnú funkciu. Táto stimulácia pomáha obnoviť rovnováhu, ktorá zase pomôže upevniť naše zdravie. Elektrolýza v kúpeli spôsobuje uvoľňovanie rôznych substancií v dôsledku štiepenia molekúl vody. Tie sa premiestňujú k elektródam, alebo sú nimi vylučované, a prebieha transformácia, ktorá vyústi v zrážanie čiastočiek vo vode, zmenu jej farby a uvoľňovanie plynov, a to silne ovplyvňuje náš organizmus. Bioenergetické prúdenie vyvolané v tele má stimulujúci účinok na mikrocirkuláciu, môže pomôcť odstrániť prekážky a podporiť činnosť tkanív, orgánov a systémových funkcií.

Výsledkom je napomáhanie uvoľňovaniu usadenín a odpadových látok a prirodzená stimulácia orgánov, ktoré majú na starosti odvodňovanie a vylučovanie škodlivých látok z tela.

#obr2

Účinky:

• Napomáhanie prirodzenej detoxikácii organizmu

• Posilnenie imunitného systému

• Rýchlešia rekonvalescencia po chorobách a úrazoch

• Regulácia potu a telesného pachu

 

Vhodné pri:

• Poruchách krvného obehu

• Kŕčových žilách

• Zápaloch žíl

• Celulitíde

• Artritíde a bolestiach kĺbov

• Pri zlom trávení

• Zlej funkcii pečene a ľadvín

• Migréne

• Chronickej únave

• Otrave ťažkými kovmi

• Alergiách

 

Používaním  prístroja môžeme zachovať svoju vitalitu a životnú silu.

........................................................................................................................................

Samozrejmosťou je u nás aj predaj náhradných cievok.

 

Odborné názory

 

Odborné posúdenie 1.

 

Stanovisko lekára z odbornej tlače:

 

MUDr. Kolík Bohumil

Nemocnica A.Wintera

neurologická ambulancia

921 01 Piešťany

Na mojej ambulancii som vyskúšal detoxikačný prístroj u viacerých pacientov.

Prístroj pracuje na princípe galvanoterapie - čiastočnom pôsobení galvanického (jednosmerného) prúdu na organizmus pod hladinou vody s obsahom iontových solí. Tento prietok prúdu tkanivom vyvoláva aktívnu hyperémiu (prekrvenie tkaniva), čím pôsobí na zlepšenie metabolizmu tkanív. Týmto zlepšuje odbúravanie toxínov z organizmu.

Uvádzam dve kazuistiky pacientov, ktorým prístroj pomohol pri liečbe ich ochorení:

• Pacientka 65 ročná 15 rokov liečená pre artritidu séro-pozitívnu v sledovaní rheumatológa v NÚRCH Piešťany (nastavená na liečbu Delagil), pred 5 rokmi po mozgovej príhode CMP (v liečbe Anopyrín, Tanakan, Piracetam AL 1200), stav po operácii varixov DK 1982. Pacientka po aplikácii 3x týždenne prístroja po dobu 2 mesiace pociťovala zlepšenie celkového stavu. Pociťovala zníženie rannej stuhnutosti kĺbov (v súvise so základným ochorením artritídy), zlepšenie celkovej hybnosti, a zlepšenie nálady. Pri jej ochoreniach a liečbe, nezaznamenala žiadne vedľajšie účinky v súvise s používaním prístroja. Efekt používania prístroja hodnotila ako veľmi dobrý , a bude používať ďalej.

• Pacientka 58 ročná, 15 rokov liečbe na Parkinsonovu chorobu. Ide o pacientku s ťažkou formou Parkinsonovej choroby (kombinácia liečby L-Dopa, Dopa- agonista, Selegilin, Amantadín, Anticholinergika), pričom sú už vyjadrené aj nežiaduce účinky dlhodobej liečby prípravkami L- Dopa. Prítomné sú hyperkinézy (nekontrolovateľné pohyby končatín), on- off fenomény (náhle ukončenie pohybu spôsobené náhlym prestaním účinku lieku), freezing (náhle stuhnutie a nemožnosť pohybu). Pacientka vyskúšala prístroj s pomocou rodinných príslušníkov (pomáhali jej hlavne pri príprave roztoku). Aplikácia prístroja bola 3x týždenne po dobu 2 mesiace. Efekt danej liečby bol subjektívne (podľa pacientky) veľmi priaznivý. Pacientka sa cítila lepšie hlavne psychicky (vyrovnanosť, zlepšenie spánku, zlepšenie nálady), ako aj fyzicky (zlepšenie stuhlosti kĺbov, vymiznutie svalových bolestí, zlepšenie opuchov v oblasti členkov). Pri danej aplikácii neprišlo k zlepšeniu príznakov Parkinsonovej choroby. Nepozorovali sa ale žiadne nežiaduce účinky liečby. Pacientka pokračuje v aplikácii prístroja a hodnotí danú liečbu pozitívne.

Efekt používania detoxikačného prístroja hodnotím pozitívne a budem ho doporučovať svojím pacientom ako doplňujúcu liečbu ich ochorení.

S pozdravom

V Piešťanoch 03.09.2008 MUDr. Kolík Bohumil, v.r.

 

Odborné posúdenie 2.

 

S detoxikační vaničkou Dr. Mary Staggs, viz např. www.bodydetox.cz (http://www.bodydetox.cz) (na Slovensku pod prodejním označením HydroSana či BodyCleaner) pracuji více jak dva roky, to je s cca 100 klienty. Sám jsem byl přesvědčen o účinnosti na Psychiatrické klinice v Kolíně nad Rýnem, kde mi laboratorním testem prokázali, že detoxikace u drogově závislých pacientů trvala jen 6 – 9 týdnů (užití 2x týdně). Klasickým postupem detoxikace je za 9 měsíců!!! Mám zakoupenou vaničku z Německa cca za 865 € = 26 000 Sk.

Vzhledem k tomu, že jsem měl jaterní metaztázy a prodělal jsem chemoterapie, užívám ji pravidelně a po 15 základních užití (3x týdně po dobu 5 týdnů) ji užívám 1x týdně a konstatuji, že zabarvení vody je nejčastěji oranžovo-rezavé (očista krevních vlásečnic). Cca 1x za měsíc je voda tmavě hnědá až černá (očista jater), občas je žlutozelená. Vždy jsou tam krevní sraženiny a mastný povrch vody, což laboratorní experiment v TV nedokáže ani omylem.

Základem skutečné očisty a úpravy orgánů u klientů je prvotní intezivní nasazení 15 koupelí (po,st,pá po dobu 5 týdnů) a následně dle diagnostiky lékaře PRAVIDELNĚ minimálně 1x týdně. Pokud se pravidelnost přeruší na více jak 2 měsíce (kupř. pro pobyt v nemocnici) je nutné opakovat 15 koupelí.

Při dodržování výše uvedeného postupu je i lékaři konstatován zlepšený zdravotní stav. Tak např. diabetik (diabetes mellitus 2. typu) před započetím očisty přes reflexní zóny chodidel měl 17 mmol/l a píchal si injekce inzulínu. Po 3 měsících lékař snížil dávkování léků pro konstatovaných 11 mmol/l. Po následujících 3 měsících se pacient udržuje na hodnotách okolo 7 mmol/l.

Moje matka v Brně, trpící endogenními depresemi užívala přes zimní období léky cca za 3 000,- CzK, při užívání 1x týdně potřebuje léky jen za 500,- CzK. Nyní jsme u podstaty problému – tedy snižování zisku farmaceutických firem. V „západní“ Evropě je již vanička skoro v každé domácnosti, protože to považují za ZÁKLADNÍ vnitřní očistu těla, tak jako vanu a sprchu pro vnější očistu těla. Proto se snaží ovlivnit i země, kde je osvěta o této technologií na počátku. Při chybách prodavačů v informování klientů, zaváděním nových vlastních „technologických“ postupů, je jasné, že napomáhají neseriózním informacím veřejnosti a blokování pozitivní osvěty pro občany Slovenska. V ČR se jim to krátkodobě povedlo také.

Mým stanoviskem je, že detoxikační vanička pod jakýmkoliv názvem a jakoukoliv pořizovací (tržní) cenu je účinná a měla by být pro dlouhodobé užívání v každé rodině!

Texty o užití a významu detoxikačního zařízeni jsem popsal na www.infoturiec.sk/gemmon (http://www.infoturiec.sk/gemmon) či www.infoturiec.sk/okienkozdravia (http://www.infoturiec.sk/okienkozdravia)

Martin, Slovensko 1.10.2008

Dr. Petr Nečas, CSc.

#obr4

Vhodné na použitie pre modely nami predávaných prístrojov:

Hydrosana Art land (biely + žlttý prístroj)

#obr3

Balenie obsahuje:

1.ionizačná cievka HYDROSANA

Napíšte vlastnú recenziu

Zlé Dobré