Hlavné menu
Produkty v košíku

MEDILIGHT

Biolampa MediLight Biolampa MediLight
Doprava zdarma -23 %
Biolampa Medilight + kniha Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya(zvýhodnený set) Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa Medilight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vysoká funkcionalita z nej robia výr..
249,00€ 323,70€
Cena bez DPH:207,50€
Biolampa MediLight + farebná terapia (zvýhodnený set) Biolampa MediLight + farebná terapia (zvýhodnený set)
Doprava zdarma -23 %
Biolampa Medilight + farená terapia + kniha Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya(zvýhodnený set) Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa Medilight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vysoká funkcionalit..
299,00€ 388,70€
Cena bez DPH:249,17€
Biolampa MediLight + farebná terapia + stojan k biolampe (zvýhodnený set) Biolampa MediLight + farebná terapia + stojan k biolampe (zvýhodnený set)
Doprava zdarma -23 %
Biolampa Medilight + farená terapia + veľký stojan + kniha Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya(zvýhodnený set) Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa Medilight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vyso..
349,00€ 453,70€
Cena bez DPH:290,83€
Biolampa MediLight + stojan k biolampe (zvýhodnený set) Biolampa MediLight + stojan k biolampe (zvýhodnený set)
Doprava zdarma -23 %
Biolampa Medilight + veľký stojan + kniha Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya(zvýhodnený set) Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa Medilight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vysoká funkcionalita ..
299,00€ 388,70€
Cena bez DPH:249,17€
Farebná terapia - (farebné filtre) MediLight Farebná terapia - (farebné filtre) MediLight
-23 %
Kolorterapia k biolampe Medilight Liečenie bilampou MEDILIGHT bez kolorterapie je len polovičné liečenie. Voľbou vhodného farebného filtra pri ožarovaní stimulujeme samoliečebný proces organizmu zvnútra. Nasadenie farebného filtra je veľmi jednoduché. Stačí zatiahnut za obrubu filtra a miernym kývav..
49,00€ 63,70€
Cena bez DPH:40,83€
Kniha - Liečba polarizovaným svetlom a kolorterapiou Kniha - Liečba polarizovaným svetlom a kolorterapiou
-23 %
Kniha o používaní liečebnej lampy MediLight a kolorterapie od známeho maďarského lekára Dr. Sándora Deáka. POZOR !!! KNIHA JE V MAĎARSKOM JAZYKU !!! Dozviete sa ako najefektívnejšie používať Biolapmpu medilight a jednotlivé farebné filtre. Dozviete sa napríklad aj načo slúžia jednotlivé filtre. ..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Prenájom biolampy Medilight / cena za deň 24h od Prenájom biolampy Medilight / cena za deň 24h od
-23 %
Prenájom, zapožičanie biolampy Medilight / cena za deň - 24h od 2€... V prípade, ak je biolampa Medilight príliš drahá záležitosť – máme pre Vás riešenie. Prenajmite si biolampu na domov len za 2€ na deň. Podporte svoje zdravie svetelnou terapiou, ktorá je cenovo dostupná. Prenajaťbiolampu je možné ..
2,00€ 2,60€
Cena bez DPH:1,67€
Stojan k biolampe MediLight Stojan k biolampe MediLight
-23 %
Veľmi praktický stojan k Biolampe Medilight vám umožní liečit miesta na tele, na ktoré si sami nedosiahnete. S pomocou tohto stojana dokážete aplikovať liečbu pohodlne, presne na konkrétnom mieste bez kmitania a pohybu. Obsah balenia : •   veľký stojan k biolampe Medilight  ..
50,00€ 65,00€
Cena bez DPH:41,67€