Hlavné menu
Produkty v košíku

MOUNTVAL

Polar Wash prémiový prací prostriedok pre turistické softshellové oblečenie, 300ml Prémiový prací prostriedok na pranie vysokokvalitného, ľahkého outdoorového, športového a každodenného oblečenia, ako sú: fleece, micro fleece, micro, Stretch, Soft - Shells a ďalšie. Odstraňuje nečistoty, škvrny, ..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Textil Shield prémiová ochrana textílii turistických topánok a doplnkov, 300ml Prémiový impregnačný prostriedok na bundy, nohavice, klobúky, rukavice, batohy a špeciálne horské odevy. Chráni oblečenie pred nečistotami a vlhkosťou bez toho, aby blokoval prúdenie vzduchu tkaninou. Má príjemnú vôňu ..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€
Wool Wash prémiový prací prostriedok na pranie merino oblečenia a vlny, 300ml Prémiový prací prostriedok na pranie je nízko penivý prací prostriedok na oblečenie z merino vlny, vlny, kašmíru, angory a mohéru. Ideálne na pranie termoaktívneho oblečenia, vrátane teplej spodnej bielizne: tričká, leg..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Water Reppelent Suede tekutá impregnácia semišových turistických topánok, 100ml Prípravok na impregnáciu obuvi vyrobenej zo semišu, nubuku a kombinácií týchto materiálov s textilom. Chráni pred nečistotami a vlhkosťou, neblokuje priedušnosť povrchu. Špeciálny špongiový aplikátor uľahčuje aplikáci..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Silver Freshness koncentrát prémiového pracieho prostriedku pre funkčné prádlo a doplnky, 20g Koncentrát pracieho prostriedku na okamžité osvieženie termo oblečenia, športovej spodnej bielizne, obuvi a doplnkov. Zaručený účinok čerstvosti a hygieny. Obsahuje nanostriebro, ktoré bráni rastu baktér..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Shampoo prémiová univerzálna pena na čistenie, 100ml Špeciálna pena na čistenie teľacej usne, nubuku, prírodnej usne, mastenej usne a textilu. Ideálne pre trekové oblečenie a High Tech tkaniny s klimatickou membránou. Pri použití na kožené výrobky zachováva ich jemnosť a priedušnosť. Obnovuje far..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Wash & Care koncentrát prémiového pracieho prostriedku na nepremokavé textílie s membránou, 20g Prémiový prací prostriedok na nepremokavé textílie s membránou. Čistí a udržiava vode odpudivé vlastnosti v praných tkaninách. Výrobok sa odporúča na všetky druhy odevov a tkanín, najmä na nepremokavé ..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Waterproof prémiová univerzálna impregnácia turistických topánok a doplnkov, 400ml Prémiová, vysoko pokročilá impregnácia a ochrana proti vode a nečistotám. Vhodné pre kožu, nubuk, semiš a textílie. Nielenže zabraňuje absorpcii vlhkosti, ale tiež významne znižuje riziko zašpinenia pri zachovaní p..
9,10€
Cena bez DPH:7,58€
Kvalitné hrubé okrúhle modro béžové pevné šnúrky do turistických topánok dĺžka 150 cm Šnúrky sú špeciálne testované a vyvinuté pre použitie do outdoorovej a športovej obuvi. Sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej nízko nasiakavej priadze, čím je dosiahnutá ich dobrá vodeodolnosť a pevnosť v ..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Odour Absorber prémiový deodorant do turistických topánok a doplnkov, 100ml Účinný prípravok, ktorý eliminuje nepríjemný zápach vo vnútri obuvi. Možno použiť na všetky druhy obuvi, obzvlášť odporúčané pre trekové topánky, kolieskové korčule, korčule, lyžiarske a snowboardové topánky. Obsahuje mik..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
B-Wax prémiový univerzálny krém s obsahom prírodného včelieho vosku, 100ml Prémiový univerzálny krém s obsahom 100% prírodného včelieho vosku. Prípravok vyživuje a hydratuje prírodnú lícovú a syntetickú useň. Chránia pred prenikaním vlhkosti a mastných tekutín. Účinné prísady v kréme vyživujú a z..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Waxed Cream prémiový neutrálny impregnačný krém s voskom, 100ml Prémiový impregnačný krém s voskom na obuv a doplnky vyrobené z lícovej usne. Účinne zvyšuje vodeodolnosť kožených výrobkov, ako sú: trekingová obuv, všetky športové a turistické topánky a sedlárske výrobky. Chráni, vyživuje a konzer..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€